obraz mężczyzny prezentującego element elektryczny studentom w sali wykładowej

Wiedza o klejeniu

Skonsultuj się z ekspertami 3M, aby dowiedzieć się, jak zastosować kleje i taśmy w swoich projektach.

ZAPYTAJ EKSPERTA 3M

Z jednej strony przyczepność jest łatwa – każdy kiedyś coś skleił taśmą lub klejem. Zrozumienie, dlaczego kleje się przyklejają, wybór odpowiednich klejów i prawidłowe wykorzystanie ich w projekcie to bardziej skomplikowane zagadnienie, które opiera się na wiedzy, inżynierii i projektowaniu.

Poniższa seria edukacyjna ma na celu nie tylko przedstawienie definicji mechanizmów przyczepności, ale również zapewnić lepsze przyswojenie wiedzy o klejeniu. Niezależnie od tego, czy chcesz przejrzeć wszystko po kolei, czy po prostu wybrać tematy, które Cię interesują, mamy nadzieję, że ten materiał okaże się przydatny i zawiera wszystkie niezbędne informacje.


Podstawowe zagadnienia dotyczące przyczepności

Podstawowe zagadnienia dotyczące przyczepności

Najlepsze rzeczy z wiedzy o powierzchni

Wiedza o powierzchni

Konstrukcja połączenia klejowego

formulacja chemiczna klejów

formulacja chemiczna klejów

Zamknij  

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.