Zastosowania produktów do klejenia w procesach montażu

Zastosowania produktów do łączenia i montażu
Jakość i trwałość na które możesz zawsze liczyć.


3M oferuje doskonały produkt do każdych potrzeb montażowych.

ZAPYTAJ EKSPERTA 3M

Uzyskaj trwałe połączenie bez zastosowania śrub

 • Zapomnij o śrubach. Oferujemy trwałe, niezawierające metalu rozwiązanie, które zwiększa wytrzymałość połączeń, szybkość montażu, poprawia estetykę połączenia i zapewnia jego trwałość. Rozwiązania mocujące 3M umożliwiają oferowanie wyższej jakości i bardziej konkurencyjnych produktów.


Popularne zastosowania

Rozwiązania


 • Taśmy maskujące
  Maskowanie

  Chroń powierzchnie przed zabrudzeniem, ścieraniem i odpadkami, stosując naszą wszechstronną gamę taśm maskujących. Wybierz odpowiednią taśmę: do krótko lub długoterminowego zastosowania, użytego rozpuszczalnika, temperatur…

 • Etykiety do szerokiej gamy powierzchni. Ty określasz potrzeby, my wybieramy odpowiednią etykietę. Z możliwością zadruku, odporną na wysokie lub niskie temperatury, media, ścieranie, promieniowanie UV….

  Etykiety bezpieczeństwa, dla branży logistycznej i kodami kreskowymi, etykiety dla branży motoryzacyjnej, do urządzeń, plakietki z nazwami oraz etykiety do znakowania – powiedz czego potrzebujesz, a na pewno my wybierzemy odpowiedni produkt z naszego asortymentu.

 • Ochrona pwierzchni
  Ochrona

  Zawsze, kiedy powierzchnia lub materiał wymagają ochrony, możesz liczyć na nasze taśmy, folie lub arkusze.

 • Oferujemy szeroką gamę taśm i uchwytów, które można wdrożyć do zautomatyzowanej produkcji. Niezależnie od potrzeb związanych z pakowaniem, uszczelnianiem czy przenoszeniem, znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojego procesu.

 • Poligrafia i papiernictwo
  Poligrafia i papiernictwo

  Twoja praca daje Ci dużo satysfakcji: dbasz o to, aby wszystko idealnie do siebie pasowało, a każdy wydruk, który opuszcza Twoją maszynę drukującą był prawdziwym dziełem sztuki.