1. Polska
 2. Projektowanie i Budownictwo

Projektowanie i Budownictwo

Plac budowy nocą
Nowe formy dla nowoczesnych funkcji
Produkty - Projektowanie i Budownictwo

Projektowanie i Budownictwo

Naszym celem jest zapewnienie środowiska sprzyjającego powstawaniu odważnych pomysłów.

Jednego dnia Twoje zadanie polega na przekraczaniu granic w określonym terminie i budżecie. Następnego dnia musisz dokładać starań, aby codzienna praca była czymś wyjątkowym. Firma 3M doskonale to rozumie. Dlatego też staramy się dostarczać wysokiej jakości produktów pozwalających na szybkie przekształcenie dowolnej przestrzeni.


Produkty związane z Projektowaniem i Budownictwem

Zobacz wszystkie produkty

 

 • Zapewnienie środowiska sprzyjającego powstawaniu odważnych pomysłów każdego dnia.

  Jednego dnia Twoje zadanie polega na przekraczaniu granic w określonym terminie i budżecie. Następnego dnia musisz dokładać starań, aby codzienna praca była czymś wyjątkowym. Firma 3M doskonale to rozumie. Dlatego też staramy się dostarczać wysokiej jakości produktów pozwalających na szybkie przekształcenie dowolnej przestrzeni lub oświetlenie jej przy jak najmniejszym zużyciu energii.  

  Z nami możesz zaprojektować i wybudować konstrukcję zdającą się przeczyć prawom fizyki. Albo po prostu sprawniej wykonać rutynowe czynności. Od bardzo mocnych klejów, przez folie odblaskowe, do wykończeń architektonicznych — najwyższa jakość naszych produktów zapewnia osiągnięcie niezrównanych rezultatów. 

 • Produkty związane z Projektowaniem i Budownictwem

  Odkryj produkty firmy 3M pozwalające na przekraczanie granic możliwości.

   
 • 3M Science. Applied to Life.™

  Podstawą wszystkiego, co robimy, pracując nad naszą nową marką jest korzystanie z odkryć naukowych i naszych technologii.

  Dowiedz się więcej Arrow


Innowacja w działaniu

 • lutego 04, 2020

  Gdzie jeszcze zaprowadzi nas wyobraźnia?

  Sprawdź, w jaki sposób pytanie „co jeśli?” prowadzi do odkrywania nowych sposobów rozwiązywania niepozornych problemów, czyniąc świat lepszym na tysiące sposobów.

  lutego 04, 2020
 • marca 13, 2015

  Zamiana starego na nowe.

  Wykończenia architektoniczne 3M™ DI-NOC™ zapewniają ekonomiczne przekształcenie różnych powierzchni.

  marca 13, 2015
 • marca 13, 2015

  Już dzisiaj możemy wykonać kolejny architektoniczny krok w przyszłość.

  Zaawansowane technologicznie fluoroplasty 3M™ Dyneon™ PTFE i ETFE zwiększają wytrzymałość i trwałość włókien trwałych, umożliwiając Ci projektowanie na poziomie wykraczającym ponad wszelkie ograniczenia.

  marca 13, 2015
 • marca 13, 2015

  Bariera powietrzna wytrzymująca każde warunki.

  Bariera powietrzna 3M™ Liquid Air Barrier przylega do mokrych powierzchni i można ją nakładać już w temperaturze -4°C (25°F), dzięki czemu można kontynuować budowę, niezależnie od warunków pogodowych.

  marca 13, 2015

Innowacja w działaniuInformacje na temat rynków produktów do projektowania i budownictwa w firmie 3M

 • Jako firma 3M jesteśmy ekspertami w udzielaniu pomocy w wykraczaniu poza granice możliwości poprzez formę i funkcję. Współpracujemy z architektami, projektantami oraz firmami budowlanymi, aby tworzyć piękne i funkcjonalne przestrzenie. Zaczynając od najnowocześniejszych folii przeciwsłonecznych oraz materiałów do pokryć dachowych, kończąc na sprawdzonych taśmach izolacyjnych oraz rozwiązaniach z zakresu zarządzania kablami.