1. Polska
 2. Bezpieczeństwo i Ochrona

Bezpieczeństwo i Ochrona

Ruchliwe skrzyżowanie widziane nocą z perspektywy lotu ptaka
Codziennie tworzymy bezpieczniejszy świat.
Produkty - Bezpieczeństwo i Ochrona

Bezpieczeństwo i ochrona

Ty uważasz na innych. My uważamy na Ciebie.

W obrębie różnych sektorów przemysłu i zastosowań technologie firmy 3M, wiedza i energia napędzają wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Pomagają one Tobie kontrolować otaczające środowisko, a tym samym skupić się na wykonywanym w danej chwili zadaniu.


Produkty dotyczące bezpieczeństwa i ochrony

Zobacz wszystkie produkty na rynek Bezpieczeństwo i Ochrona

 

 • Ty uważasz na innych. My uważamy na Ciebie.

  W obrębie różnych sektorów przemysłu i zastosowań technologie firmy 3M, wiedza i energia napędzają wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Pomagają one Tobie kontrolować otaczające środowisko, a tym samym skupić się na wykonywanym w danej chwili zadaniu.

 • Produkty związane z Bezpieczeństwem i Ochroną

  Z pasją podchodzimy do ochrony zdrowia i bezpieczeństwa pracowników.

  Możesz zaufać naszym produktom ochrony indywidualnej wiedząc, że  w 3M przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa i komfortu Twoich pracowników.

  Zobacz wszystkie produkty na rynek Bezpieczeństwo i OchronaArrow

 • 3M Science. Applied to Life.

  Podstawą wszystkiego, co robimy, pracując nad naszą nową marką, jest korzystanie z odkryć naukowych i naszych technologii.

  Dowiedz się więcejArrow


Innowacja w działaniu

 • Bezpieczeństwo, które widać.

  Folie odblaskowe 3M Scotchlite do produkcji znaków drogowych dzięki wysokim parametrom technicznym - odblaskowości, kątowości oraz trwałości, zapewniają doskonałą widoczność znaków zarówno w dzień, jak i w nocy w każdych warunkach atmosferycznych.

 • Czasem dobrze jest nie widzieć wszystkiego.

  Technologia wykorzystywana w samoprzyciemniających się filtrach 3M™ Speedglas™ umożliwia szybkie przyciemnienie przyłbicy spawalniczej w ciągu 0,1 milisekundy od momentu rozjarzenia łuku.

 • Lekka kamizelka balistyczna firmy 3M™

  Zobacz, w jaki sposób chronimy bezpieczeństwo tych, którzy narażają swoje życie.

 • Łatwy proces wykrywania patogenów chroni naszą żywność.

  System wykrywania cząsteczek firmy 3M™ wykorzystuje metodę izotermalnej amplifikacji DNA i detekcji bioluminescencyjnej, zapewniając prosty sposób wykrywania patogenów w żywności oraz próbkach środowiskowych.

Innowacja w działaniuInformacje na temat rynków bezpieczeństwa w ramach obszaru działalności firmy 3M

 • Firma 3M od lat wspiera ekspertów na całym świecie w zapewnianiu bezpieczeństwa sobie i swojemu otoczeniu. Od okularów ochronnych, wkładek przeciwhałasowych i kamizelek ostrzegawczych, aż po ochronę słuchu, taśmy odblaskowe czy pasy bezpieczeństwa. Opracowujemy sprzęt ochrony indywidualnej (PPE) w oparciu o dekady doświadczeń branżowych oraz szeroką wiedzę w zakresie branżowych norm.