1. Polska
 2. Partnerzy i Dostawcy

Dostawcy i partnerzy 3M

Ważne informacje

 

 • Firmie 3M zależy na tym, aby być preferowanym przez naszych klientów dostawcą na każdym rynku, który obsługujemy.  W naszym odczuciu status preferowanego dostawcy zawdzięczamy absolutnie partnerskim relacjom z naszymi klientami. To partnerstwo określa naszą wizję oraz wartość firmy. Pozwala osiągnąć wspólny sukces.


Obecni partnerzy

 • 3M bCom - Relacje biznesowe z 3M

  3M bCom to platforma internetowa 3M, która daje dostęp do najnowszych informacji online i do zamawiania naszym zarejestrowanym partnerom biznesowym (bezpośrednio kupującym Klientom). Znajdziesz tutaj wszystko na temat swoich zamówień, np.: faktury, specyfikacje wysyłkowe oraz link do śledzenia przesyłek. Wszystko dostępne online 24/7, bez względu na sposób zakupu. Zapewnia również dostęp do katalogu produktów 3M z cenami, zdjęciami i wszystkimi ważnymi szczegółami. Możesz składać i śledzić swoje zamówienia oraz tworzyć spersonalizowane raporty dotyczące produktów i cen.

  3M bCom to narzędzie proste, szybkie i przyjazne dla użytkownika. Dzięki niemu możesz zaoszczędzić czas, zdobyć pomysły, inspiracje.

  Rozwijaj swój biznes z 3M bCom!

  Zarejestruj się już dziś pod adresem http://go.3m.com/bCom_PL lub skontaktuj się z naszym zespołem 3M bCom pod adresem – 3M bCom Polska lub z naszym biurem obsługi klienta. Dostęp do 3M bCom jest możliwy tylko dla zarejestrowanych partnerów biznesowych 3M!


Zostań dostawcą

 

 • 3M łączy pomysły i ludzki wkład aby stworzyc produkty mające pozytywny wpływ na życie na całym świecie. Nie moglibyśmy tego osiągnąć bez naszych wykwalifikowanych dostawców.

  Dowiedz się jak zostać dostawcą 3M, zapoznaj się z naszymi wymogami oraz w jaki sposób nawiązać współpracę z 3M