1. Polska
 2. Elektronika

Elektronika

kobieta z tabletem w centrum przetwarzania danych
Pomysły na przyszłość tworzymy już dzisiaj.

Elektronika

Każdą innowacją zmieniamy nasz poziom życia.

Świat ciągle się zmienia, wiele czynności w przeróżnych dziedzinach ulega automatyzacji — od obsługi klienta, aż po lotnictwo i zabiegi chirurgiczne. Ta rewolucja zaczyna się od oprogramowania i sprzętu elektronicznego. Jako firma 3M dążymy do tworzenia produktów udoskonalających nie tylko sprzęt elektroniczny, jakiego obecnie używamy, ale i technologii umożliwiających nam dalszy rozwój.


Produkty Elektronika

Zobacz wszystkie produkty

 

 • Każdą innowacją zmieniamy nasz poziom życia.


  Świat ciągle się zmienia w zakresie automatyzacji wszelkich czynności w przeróżnych dziedzinach — od obsługi klienta, aż po lotnictwo i zabiegi chirurgiczne. Na czele procesu rewolucji stoi oprogramowanie i sprzęt elektroniczny.

  Jako firma 3M dążymy do tworzenia produktów udoskonalających nie tylko sprzęt elektroniczny, jakiego obecnie używamy, 
  ale i technologii umożliwiających nam dalszy rozwój.

   

 

 • Produkty związane z Elektroniką

  Skorzystaj z wysokiej jakości wyrobów stosowanych do produkcji nowoczesnego przemysłu elektornicznego, komputerowego i urządzeń telekomunikacyjnych. 

  Wszystkie produkty 3M na rynek Elektronika Arrow

 • 3M Science. Applied to Life.™

  Podstawą wszystkiego, co robimy, pracując nad naszą nową marką, jest korzystanie z odkryć naukowych i naszych technologii.

  Dowiedz się więcej Arrow


Innowacja w działaniu

Innowacja w działaniuInformacje na temat rynków elektronicznych w ramach obszaru działalności firmy 3M

 • Jesteśmy ekspertami w zakresie opracowywania nowych pomysłów, które napędzają przyszłość. Począwszy od rzutników i słuchawek, kończąc na taśmie przewodzącej i systemach chłodzenia centrów przetwarzania danych, pomagamy Ci zarządzać kosztami i rozwiązywać problemy konstrukcyjne. Nasze wysoce odblaskowe taśmy pomagają zapewnić lepszą widoczność Twoich produktów, a płyny Novec™ pomagają chłodzić urządzenia w celu podniesienia poziomu ich niezawodności. Naszym celem jest pomaganie Ci w wytwarzaniu lepszych produktów dla klientów.