1. Polska
 2. Motoryzacja

Motoryzacja

Mężczyzna z tarczą hamulcową
100 lat motoryzacyjnych innowacji. Dla samochodów jutra.

Motoryzacja

Osiągnij swój cel. Zawsze.

Twoja reputacja przekłada się na Twój sukces i przewagę konkurencyjną. Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu znamy wszystkie sekrety projektowania pojazdów, ich produkcji oraz napraw – od rozwiązań zapewniających redukcję wagi pojazdów do zrewolucjonizowania procesu lakierowania w warsztatach blacharsko-lakierniczych.

 

 • Osiągnij swój cel. Zawsze. 

  Twoja reputacja jest bezcenna. To ona sprawia, że pierwsi klienci stają się stałymi i umożliwia przewagę nad konkurencją. Dzięki niemal 100-letniemu doświadczeniu w przemyśle motoryzacyjnym znamy wszystkie aspekty opracowywania konstrukcji, produkcji i naprawy pojazdów — od ułatwiania producentom sprzętu oryginalnego (OEM) zwiększenia poziomu oszczędności paliwa dzięki rozwiązaniom opartym na niskiej wadze, aż po ułatwianie specjalistom od karoserii zrewolucjonizowania procesu lakierowania pojazdów. Możemy ułatwić usprawnienie pracy, podniesienie poziomu jej pewności i niezawodności — wpływając pozytywnie na Twoją reputację.

 

 • Produkty związane z Motoryzacją

  Profesjonalne produkty 3M ™ to lepsza wydajność i perfekcyjne wykończenie.

 • Science 3M. Applied to Life.™

  Podstawą wszystkiego, co robimy pracując nad naszą nową marką, jest korzystanie z odkryć naukowych i naszych technologii.

  Dowiedz się więcejArrow


Innowacja w akcji

Innowacja w akcji

 • Słuchaj dźwięków radia, a nie hałasu z drogi.

  Cienka izolacja akustyczna Thinsulate™ Acoustic Insulation i taśmy mocujące Attachment Tapes firmy 3M™ umożliwiają projektantom i mechanikom samochodowym dostarczanie lekkich, cichych i bardziej wydajnych pojazdów. Informacje na temat rynków motoryzacyjnych w ramach obszaru działalności firmy 3M

 • Firma 3M od lat wspomaga ekspertów w świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Od przyciemniania szyb, aż po produkty Car Wrap i lakiery samochodowe. Nasze rozwiązania w kwestii serwisowania, retuszu i pielęgnacji pojazdów są stworzone do tego, aby pomóc w zapewnieniu wysokiej jakości pojazdów oddawanych do użytku.