1. Polska
 2. Grafika i Zabezpieczenie Budynków

Grafika i Zabezpieczenie Budynków

Samolot z lotu ptaka
Korzystne rozwiązania dla Twojego biznesu.
Produkty - Grafika i Zabezpieczenie Budynków

Grafika i Zabezpieczanie Budynków

Zdobądź przewagę nad konkurencją.

Wspieranie Twoich interesów leży w naszym interesie. Dostarczamy kompleksowych rozwiązań — od Buenos Aires po Pekin — dzięki czemu możesz zapewnić swoim klientom bezpieczny i niezmienny poziom obsługi. Dzięki nam Twoje obiekty są jeszcze czystsze. Twoi pracownicy jeszcze bezpieczniejsi. Twoja marka jeszcze bardziej zapada w pamięć.


Produkty do zastosowań komercyjnych

Zobacz wszystkie produkty

 

 • Zdobądź przewagę nad konkurencją.

  W naszym interesie leży wspieranie Twoich interesów. Dostarczamy kompleksowych rozwiązań — od Buenos Aires po Pekin — dzięki czemu możesz zapewnić swoim klientom bezpieczny i niezmienny poziom obsługi. Dzięki nam Twoje obiekty są jeszcze czystsze. Twoi pracownicy jeszcze bezpieczniejsi. Twoja marka jeszcze bardziej zapada w pamięć. Nasza technologia to motor napędowy dla Twoich interesów. 


Innowacja w działaniu

 • Lepsza woda oznacza wyższą jakość usług.

  System 3M™ ScaleGard™ HP redukuje gromadzenie się zanieczyszczeń oraz minerałów, co umożliwia dostarczanie wody wysokiej jakości i eliminuje potrzebę wzywania serwisów naprawczych sprzętu kuchennego.

 • Trzymaj w ręku wszelkie atuty.

  Produkty serii 3M™ Gripping Material zwiększają przyczepność, zmniejszają poślizg i poprawiają siłę chwytu w niezwykle zróżnicowanym wachlarzu zastosowań — od wiertarek udarowych po terapeutyczny sprzęt medyczny.

 • Ostatni etap w zapewnianiu ochronny Twoim cennym ładunkom.

  Taśma Scotch® do zamykania pudeł. Siła przylegania oraz wydajność to gwarancja dostarczenia klientom produktów w takim stanie, w jakim zostały wysłane.

 • Sztuka solidnej konserwacji podłóg trwałych.

  Firma 3M oferuje pełną linię produktów do konserwacji podłóg trwałych, które poprawią operatywność, zapewnią wytrzymałość i zmniejszą koszty przeprowadzanych prac.

Innowacja w działaniuInformacje na temat rynków grafiki i zabezpieczania budynków w ramach działalności firmy 3M

 • W firmie 3M jesteśmy ekspertami w kwestii umożliwiania realizowania pełnego potencjału Twojej marki. Współpracujemy z profesjonalistami w dziedzinie konserwacji, aby opracować rozwiązania w zakresie pielęgnacji podłóg, czyszczenia, grafiki i bezpieczeństwa. Dzięki naszym gąbkom, myjkom i mopom Twoje podłogi będą błyszczeć, a kuchnia będzie tak czysta, jak nigdy dotąd. Nasze myjki do polerowania, ochraniacze podłogowe i szmatki do kurzu sprawią, że Twoje pomieszczenia biurowe, budynki czy sale szkolne będą wyglądać jak nowe. Nasze maty bezpieczeństwa i rozwiązania antypoślizgowe pomagają zagwarantować bezpieczeństwo Twoim pracownikom i klientom.