1. Polska
 2. Przemysł i produkcja

Przemysł i produkcja

Inżynier lotniczy przeprowadza inspekcję odwracacza ciągu w Boeingu 737
Innowacyjne rozwiązania, które ułatwią każdą produkcję.
Produkty - Przemysł i Produkcja

Przemysł i Produkcja

Wykonaj swoją pracę prawidłowo - od razu, za każdym razem.

W kwestii wytwarzania, montażu lub przetwarzania jakichkolwiek przedmiotów w dowolnym miejscu na świecie firma 3M ma świadomość, że najważniejsza jest wydajność. Zarówno dla Ciebie, jak i Twojego zespołu, a także uzyskiwanych wyników. Od ultramocnych materiałów ściernych, umożliwiających płynną realizację wykonywanych procesów, aż po futurystyczne innowacje - nasze rozwiązania zapewniają płynność pracy personelu i funkcjonowania firmy.


Produkty związane z Produkcją i Przemysłem

Zobacz wszystkie produkty na rynek Przemysł i produkcja

 

 • Wykonaj swoją pracę prawidłowo - od razu, za każdym razem.

  Firma 3M ma świadomość, że w kwestii procesu produkcji, montażu i obróbki każdego przedmiotu w dowolnym miejscu na świecie kluczowe znaczenie ma wydajność — zarówno dla pracownika, jego zespołu, jak i dla wyniku końcowego. Od ultramocnych materiałów ściernych umożliwiających płynną realizację wykonywanych procesów, aż po futurystyczne materiały - nasze rozwiązania zapewniające płynność pracy personelu i funkcjonowania firmy.

 • 3M Science. Applied to Life.™

  Podstawą wszystkiego, co robimy, pracując nad naszą nową marką, jest korzystanie z odkryć naukowych i naszych technologii.

  Dowiedz się więcej Arrow

 • Do najtrudniejszych działań

  Materiały ścierne Cubitron™ II wykorzystują precyzyjnie kształtowane ziarno. 

  Szlifuj z łatwością. 

  Obejrzyj Arrow


Innowacja w działaniu

 • Lepsze rezultaty przy mniejszym nakładzie pracy.

  Materiały ścierne Cubitron™ II są jeszcze ostrzejsze i trwalsze, a obniżenie tempertury szlifowania jest jeszcze bardziej efektywne niż ma to miejsce w przypadku podobnych materiałów konwencjonalnych.

 • Magia mikrokulek.

  Mikropęcherzyki szklane 3M™ minimalizują ciężar i poprawiają wytrzymałość statków, pojazdów i samolotów.

 • Jeszcze lepszy efekt końcowy.

  Produkt 3M™ Dynamar™ PPA może pomóc wyeliminować albo znacznie zmniejszyć ryzyko wystąpienia wad w produktach i poprawić spójność produkcji.

 • Precyzyjne polerowanie dające niezrównane rezultaty.

  Opracowana dzięki mikroinżynierii powierzchnia struktur wykorzystujących technikę mikroreplikacji pomaga zapewnić precyzyjne i jednorodne wykończenia polerowanych elementów ze stali nierdzewnej, karoserii samochodów, kijów golfowych, a także implantów medycznych.

Innowacja w działaniuInformacje na temat rynków produkcji w ramach obszaru działalności firmy 3M

 • Firma 3M od lat wspomaga ekspertów w świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Nasze technologie produkcyjne pomagają Ci uniknąć konieczności dokonywania przeróbek i zapewniają dostarczenie produktu na czas. Naszym celem jest niesienie pomocy Tobie i Twojej firmie, aby wszystko funkcjonowało sprawniej, dlatego nasza oferta obejmuje szereg produktów, od klejów i filtrów powietrza po oczyszczacze wody i folie zabezpieczające na okna.