1. Polska
 2. Transport

Transport

Infrastruktura drogowa Tokio w Japonii
Rozwiązania dla transportu z każdej strony świata.

Transport

Napędzanie światowego postępu.

Transportem powietrznym, wodnym czy lądowym. Od statków towarowych po skutery. Odgrywamy innowacyjną rolę w kwestii tworzenia w bardziej wydajny sposób bezpiecznych, wygodnych, atrakcyjnych, trwałych i przyjaznych dla środowiska form transportu. Niezależnie od tego, czy jedziesz pociągiem, czy lecisz 35 000 stóp nad ziemią. W świecie transportu możesz liczyć na firmę 3M w kwestii zapewnienia Twojego rozwoju.


Produkty transportowe

Zobacz wszystkie produkty

 

 • Napędzanie światowego postępu.

  Dokądkolwiek zmierzasz i w jakikolwiek sposób chcesz się tam dostać. Powietrzny, wodny lub lądowy. Od statków towarowych po skutery. W świecie transportu możesz liczyć na firmę 3M.

  Odgrywamy innowacyjną rolę w kwestii tworzenia bezpiecznych, wygodnych, atrakcyjnych, trwałych i przyjaznych dla środowiska form transportu — niezależnie od tego, czy jedziesz pociągiem czy lecisz 35 000 stóp nad ziemią. Począwszy od produktów związanych z ochroną powierzchni, aż po środki uszczelniające, akustyczne i kontrolę wagi — a nawet obszary związane z przewodzeniem i strefę oddziaływań. Jako firma 3M zawsze staramy się odkrywać nowe sposoby, pomagające producentom, przewoźnikom i podróżnikom osiągnięcie ich celów — od konstrukcji, aż po codziennie działania i cele podróży.

 

 • Produkty związane z Transportem

  Przygotowaliśmy ofertę produktów dla potrzeb inżynierii ruchu. 

 • 3M Science. Applied to Life.™

  Podstawą wszystkiego, co robimy, pracując nad naszą nową marką, jest korzystanie z odkryć naukowych i naszych technologii.

  Dowiedz się więcej Arrow


Innowacja w działaniu

Innowacja w działaniuInformacje na temat rynków transportowych w ramach obszaru działalności firmy 3M

 • Jako firma 3M jesteśmy ekspertami w kwestii ułatwiania procesu udoskonalania produktów i systemów oraz zwiększania poziomu bezpieczeństwa, umożliwiając ich jeszcze łatwiejszy transport.