Zdjęcie pracownika zdejmującego płytę fotopolimerową z taśmy fleksograficznej na cylindrze

Demontaż płyt fotopolimerowych i taśm montażowych

Możliwość zdejmowania płyty w jednym kawałku i usuwania taśmy z tulei drukujących z mniejszą siłą może usprawnić przebieg prac.

Zapoznaj się z naszymi artykułami i analizami branżowymi

Łatwe nakładanie i zdejmowanie — lepszy demontaż

Praca nie kończy się wraz z zakończeniem procesu drukowania. Ponowne używanie płyt fotopolimerowych pozwala uniknąć kosztów ich wymiany na nowe, więc zdejmowanie ich w jednym kawałku jest bardzo ważne. Zdejmowanie taśmy z tulei lub cylindra przy użyciu mniejszej siły może również zaoszczędzić czas i wysiłek. W naszej ofercie mamy taśmy, które stabilnie trzymają się podczas procesu drukowania i łatwiej można je zdjąć po jego zakończeniu.


Przedstawiamy taśmę montażową 3M™ Cushion-Mount™ serii Pro

 • Pianka PE o zamkniętych komórkach z klejem z jednej strony i folią, klejem i linerem z drugiej
  • Zdejmowanie płyt fotopolimerowych w jednym nieuszkodzonym kawałku pozwala na ich ponowne wykorzystanie bez konieczności ich wymiany na nowe, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze. Taśmy montażowe 3M™ Cushion-Mount™ z serii L i Pro są zoptymalizowane pod kątem zapobiegania podnoszeniu krawędzi, i zapewniają nawet o 78% łatwiejsze zdejmowanie płyt fotopolimerowych*. Ponadto taśmy serii Pro z systemem klejącym 3M™ Comply™ wymagają użycia nawet o 54% mniej siły przy zdejmowaniu ich z tulei**.

   Taśmy montażowe 3M™ Cushion-Mount™ pomagają drukarni zachować optymalną, powtarzalną i produktywną pracę, oferując największy w branży wybór twardości taśm. Każda taśma jest produkowana z zachowaniem małych tolerancji grubości i jest zaprojektowana tak, aby mocno przylegała dzięki specjalnemu systemowi mikrokanalików w warstwie kleju, który pomaga w odprowadzeniu powietrza. Po zakończeniu procesu drukowania, zdejmij płytę z taśmy i taśmę z tulei z mniejszą siłą, aby zredukować zużycie płyt, zaoszczędzić czas i usprawnić przebieg prac.

   * W porównaniu z taśmami montażowymi 3M™ Cushion-Mount™ Plus serii H
   **W porównaniu z taśmami montażowymi 3M™ Cushion-Mount™ Plus z serii H, E i L

Demontaż od strony płyty

 • Zdjęcia pokazujące płyty fotopolimerowe łatwo zdejmowane z taśmy 3M Cushion-Mount z serii Pro

Demontaż od strony tulei

 • Zdjęcia pokazujące taśmę 3M Cushion-Mount z serii Pro łatwo zdejmowaną z tulei

Taśmy montażowe 3M™ Cushion-Mount™ serii Pro

Taśmy montażowe 3M™ Cushion-Mount™ serii Pro z systemem klejącym 3M™ Comply™ charakteryzują się mocnym trzymaniem krawędzi, technologią uwalniania pęcherzy powietrza i małymi tolerancjami grubości, jakich można oczekiwać od taśm fleksograficznych 3M. Dodatkowo posiadają te same właściwości ułatwiające szybkie i czyste zdejmowanie płyt jak w przypadku taśm serii L. Jednak taśmy z serii Pro są również zaprojektowane w taki sposób, aby można było je zdejmować z tulei lub cylindra przy użyciu mniejszej siły, co może pomóc w zwiększeniu produktywności poprzez szybsze i skuteczniejsze zdejmowanie w jednym kawałku.


Rozmowa branżowa – informacje i analizy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Potrzebujesz rozwiązań do wymagających aplikacji z użyciem klejenia w procesach montażu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym 3M. Prosimy o kontakt pod numerem (22) 739 60 00.

 • Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia do 3M. Informacje podane przez Ciebie w tym formularzu posłużą do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie pocztą e-mail lub telefonicznie przez przedstawiciela 3M albo przez jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Twoje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.

 • Wszystkie pola są wymagane, chyba że określono inaczej

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Prześlij Prześlij

Dziękujemy.

Formularz został przesłany

Przepraszamy.

Wystąpił błąd podczas przesyłania danych. Spróbuj ponownie później