Hełmy ochronne 3M™ SecureFit™ serii X5000 i X5500

Hełmy ochronne 3M™ SecureFit™ serii X5000 i X5500

Kiedy masz trudną pracę, hełm nie powinien Ci dodatkowo w niej przeszkadzać. Zaprojektowany z myślą o bezkompromisowym komforcie podczas pracy na wysokości.

Poznaj nowe hełmy ochronne 3M™ SecureFit™ serii X5000 i X5500

Bezpieczeństwo i komfort

Bezpieczeństwo użytkownika jest naszym priorytetem, a nasz nowy, rewolucyjny hełm ochronny 3M™ SecureFit ™ zapewnia wysoki poziom ochrony. Zaprojektowany dla bezpieczeństwa, ale także w celu zapewnienia wyjątkowego komfortu użytkowania.

 • Hełmy ochronne 3M™ SecureFit™ serii X5000 i X5500

Technologia Pressure Diffusion

Więźba zmniejsza nacisk na czoło średnio o 20% w porównaniu do tradycyjnej więźby stosowanej w hełmach 3M.

Spełnia wymagania norm EN

Hełmy z serii X5000 posiadają opatentowany przełącznik miedzy normami EN, umieszczony w 4-punktowym pasku podbródkowym, który umożliwia łatwe przełączania się pomiędzy wersją spełniającą wymagania normy EN 12492 lub EN 397.

Wbudowane gniazda do montażu akcesoriów

Wbudowane gniazda do montażu ochronników słuchu, sprzętu do komunikacji i innych akcesoriów.

Wskaźnik UV Uvicator™

Zmieniający się kolor wskaźnika UV w miarę zużycia skorupy hełmu pod wpływem działania promieniowania UV pomaga określić użytkownikowi czas wymiany hełmu.

Więźba z regulacją śrubową

Łatwa w dopasowaniu więźba z regulacją śrubową.

 • Nowy poziom komfortu
  Nowy poziom komfortu

  Hełm ochronny 3M™ SecureFit™ został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu użytkownikowi. Dzięki zastosowanej technologii Pressure Diffusion, więźba zmniejsza nacisk na czoło średnio o 20% w porównaniu z tradycyjną więźbą hełmów 3M.

 • Dopasowanie i funkcjonalność
  Dopasowanie i funkcjonalność

  Hełm ochronny 3M™ SecureFit™ dzięki zastosowaniu wyjątkowej technologii Pressure Diffusion, więźbie z regulacją śrubową, umożliwia użytkownikowi łatwe dopasowanie go do głowy, a dzięki szerokiej gamie akcesoriów w łatwy sposób można dostosować go do wymagań na danym stanowisku pracy.

 • Niezawodna ochrona
  Niezawodna ochrona

  Niezależnie od tego, czy wybierzesz model X5000 ze względu na możliwość jego dopasowania do wymagań normy EN 397 lub EN 12492, czy model X5500 spełniający wymagania normy EN 397, hełmy ochronne 3M™ SecureFit™ spełniają bezkompromisowe wymagania, gdy idzie o to, co najważniejsze — Twoje bezpieczeństwo.

 • Do pracy w różnych warunkach
  Do pracy w różnych warunkach

  Model hełmu X5000 jest przeznaczony głównie dla użytkowników pracujących na wysokości, a model X5500 dla użytkowników, pracujących w przemyśle, gdzie wymagana jest ochrona głowy. Niezależnie od Twoich potrzeb, każdy hełm ma zintegrowane gniazda, które umożliwiają zamontowanie na hełmie sprzętu do ochrony wzroku, słuchu i innych dostępnych akcesoriów. Hełmy serii X5500 są dostępne w wersji z wentylacją lub bez.


Nowa generacja hełmów ochronnych

Pobierz PDF i poznaj nasz nowy, wyjątkowy hełm ochronny 3M™ SecureFit™.


Przedstawiamy nowy poziom komfortu

Poznaj wyjątkowe hełmy ochronne 3M™ SecureFit™ i odkryj wyjątkowy komfort użytkowania, bez żadnych kompromisów- szeroka gama akcesoriów umożliwia dostosowanie hełmu do wymagań na różnych stanowiskach pracy.

 • Hełmy ochronne 3M™ SecureFit™ serii X5000
  Hełmy ochronne 3M™ SecureFit™ serii X5000

  Hełm spełnia wymagania normy EN 397 lub EN 12492, posiada pasek podbródkowy i zapewnia nowy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

 • Hełmy ochronne 3M™ SecureFit™ serii X5500
  Hełmy ochronne 3M™ SecureFit™ serii X5500

  Hełm ochronny spełnia wymagania normy EN 397 i zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania bez kompromisów.


Akcesoria

Dodaj akcesoria do swojego hełmu ochronnego 3M™ SecureFit™ i ruszaj do pracy. Wbudowane gniazda i klipsy do mocowania ochronników słuchu, osłon twarzy, sprzętu do aktywnej komunikacji i innych akcesoriów 3M.

POPROŚ O PREZENTACJĘ PRODUKTU

 • Dziękujemy za przesłanie wniosku do 3M. Informacje podane przez Ciebie w tym formularzu posłużą do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie pocztą e-mail lub telefonicznie przez przedstawiciela 3M albo przez jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Twoje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.

 • Wszystkie pola są wymagane, chyba że określono inaczej

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Prześlij Prześlij

Dziękujemy

Formularz został przesłany!

Przepraszamy.

Wystąpił błąd podczas przesyłania danych. Spróbuj ponownie później