Sprzęt przeciwpożarowy i strażacki

Bądź przygotowany(-a) na dziś i zabezpiecz się na przyszłość. Nasz świat liczy na ochronę zapewnianą przez strażaków i ratowników. Najważniejszy jest dobór sprzętu, który może pomóc w ochronie zarówno przed bezpośrednimi, jak i długoterminowymi zagrożeniami związanymi z wykonywaną codziennie pracą. 3M™ Scott™ Fire & Safety zapewnia strażakom nasze dziedzictwo w postaci innowacji, badań i zaangażowania w ochronę ludzi.

Strażak w całym swoim sprzęcie spoglądający w bok

Zwarty i gotowy

Ciężko pracujesz, aby być maksymalnie gotowym na każde wyzwanie. Twój sprzęt powinien dotrzymywać Ci kroku.

Wybór sprzętu; Bądź gotowy(-a) na każde wezwanie.

Wybór sprzętu; Bądź gotowy(-a) na każde wezwanie.

Gaszenie pożaru jest zawsze niebezpieczne i wiąże się z różnymi zagrożeniami – od ognia po spadające przedmioty, tlenek węgla itp. Od ponad 75 lat nasze kluczowe rozwiązania zaspokajają największe wymagania podczas gaszenia pożarów:

Strażacy wchodzący do płonącego budynku

Kompleksowe rozwiązanie termiczne

Dzięki ręcznym i podczas akcji nie wymagającym obsługi ręcznej kamerom termowizyjnym 3M™ Scott™ oferuje jedyne kompleksowe rozwiązanie do obrazowania termicznego. Chodzi o widoczność, gdy jej najbardziej potrzebujesz.

Zobacz nasze rozwiązania termiczne

Skoncentruj się na pracy. Oddychaj łatwiej.

  • Teraz posiada certyfikat NFPA 2018. #Zwarty i gotowy
    • 3M™ Scott™ ProPak-EZ-Flo został zaprojektowany na potrzeby ratowników profesjonalnych jednostek ratowniczo-gaśniczych, oferując niezrównaną skuteczność działania oraz komfort użytkownika. ProPak-EZ-Flo jest łatwym w obsłudze autonomicznych aparatem powietrznym w układzie otwartym przeznaczonym dla strażaków. Możliwe jest rozbudowanie go o sprzęt wspierający komunikację i świadomość sytuacyjną.

      Pobierz broszurę (PDF, 823 KB)

Strażak na dachu domu

Serwis i naprawa 3M™ Scott™ Fire & Safety

Seria autonomicznych aparatów powietrznych 3M™ Scott™ Safety zapewnia sprawdzoną, godną zaufania wydajność, która pomaga w bezpiecznym wykonywaniu pracy. Ale sprzęt to tylko połowa sukcesu. Pracownicy wiedzą, że bezpieczeństwo zapewnia podejście kompleksowe – od wysokiej jakości sprzętu po profesjonalną konserwację i naprawy, ale także odpowiednie kształcenie i szkolenie.

Ucz się więcej
baner dotyczący pomarańczowej siatki
Wciąż masz pytania? Skorzystaj z naszej fachowej porady.

Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w zapewnianiu sprzętu ochronnego dla straży pożarnej i są tutaj, aby pomóc Ci znaleźć to, czego potrzebujesz.

ZADAJ NAM PYTANIE

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?