• Procesy naprawy i
  renowacji samochodów

  Procesy naprawy i
  renowacji samochodów

Polerowanie

Aplikacja lakieru przy użyciu PPS™

Materiały ochronne

Podkładowanie przy użyciu Accuspray™

Szlifowanie podkładu

Aplikacja podkładu

Aplikacja podkładu

Wymiana szyby przedniej

Panelowe i strukturalne łączenie

Powłoki ochronne

Naprawa tworzyw sztucznych

Uszczelnianie

Zgrubne szlifowanie

Naprawa karoserii

Ochrona indywidualna

Wydajny proces szlifowania

Dopasowanie koloru

Naprawa powłoki lakierowanej

 • Rozwiązania 3M dla warsztatów blacharskich zostały opracowane w celu ułatwienia i przyspieszenia pracy profesjonalnego warsztatu samochodowego oraz obniżenia jej kosztów.

  Produkty 3M do renowacji pomagają warsztatom odnosić sukcesy i zwiększać rentowność. Prawidłowe wykonanie pracy za pierwszym podejściem ma kluczowe znaczenie dla podnoszenia produktywności i satysfakcji klientów. Wszystkie produkty 3M zostały zaprojektowane w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i bezproblemowego działania.

  Produkty i zalecenia 3M dotyczące procesów napraw w branży blacharsko-lakierniczej oraz napraw SMART. Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami krok po kroku lub obejrzyj demonstracje wideo, aby mieć pewność, że stosujesz odpowiednie produkty i procedury dla zapewnienia klientom optymalnego rezultatu.


 • Naprawy blacharsko-lakiernicze SMART

  Naprawy SMART to połączenie wydajnych kosztowo technik, które można zastosować, jeśli naprawiany obszar jest nie większy niż arkusz formatu A4.

 • Naprawa karoserii

  Opracowane przez 3M metody szlifowania i wiązania bazują na najnowszych technologiach, a ścisła współpraca z branżą motoryzacyjną zapewnia, że ​​możemy zaoferować Ci metody pracy na najwyższym poziomie techniki.

 • Naprawy tworzyw sztucznych w pojazdach

  Materiały 3M do naprawy tworzyw sztucznych umożliwiają usuwanie pęknięć, perforacji i złamań plastikowych części pojazdu bez konieczności oczekiwania na dostawę części zamiennych.

 • Aplikacja podkładu przy renowacji

  Bez względu na to, czy preferujesz tradycyjne mieszanie ręczne szpachli, czy też rewolucyjny system DMS, zapewniający oszczędność materiału i czasu, masz pewność, że wypełniacze firmy 3M to produkty klasy premium umożliwiające wydajne i skuteczne uzyskanie odpowiedniej powierzchni do aplikacji podkładu.

 • Maskowanie przy naprawach pojazdów

  Rozwiązania 3M do maskowania zdają egzamin nawet w przypadku najtrudniejszych powierzchni. Zabezpiecz elementy przed rozkurzem i zapewnij precyzyjną aplikację przy naprawach blacharsko-lakierniczych. Innowacyjne produkty firmy 3M to w wiele więcej niż „jeszcze jedna taśma” - oferujemy rozwiązania maskujące, które ułatwiają cały proces lakierowania.

 • Szlifowanie pojazdów

  Narzędzia i metody firmy 3M do szlifowania, w tym innowacyjne technologie, takie jak materiały ścierny Cubitron™ II, z ziarnem tworzącym nowe, ostre krawędzie podczas szlifowania, czy technologia Trizact™ zapewniają równomierne szlifowanie i długą żywotność. Bez względu na to, czy chodzi o szlifowanie zgrubne, obróbkę podkładu, czy szlifowanie dokładne przed aplikacją powłoki wierzchniej, technologie ścierania 3M zawsze zapewniają uzyskanie powierzchni wysokiej jakości wymaganej dla kolejnego etapu renowacji.

 • Aplikacja lakieru przy renowacji

  3M oferuje szeroką gamę rozwiązań w dziedzinie podkładowania i lakierowania natryskowego, takie jak system 3M Dirt Trap zapewniający optymalizację pracy kabiny lakierniczej, innowacyjny PPS™ system przygotowania lakieru, wprowadzony niedawno system Accuspray™ oraz wiele narzędzi i procesów umożliwiających bezproblemowe i proste dopasowanie koloru.

 • Polerowanie i wykańczanie karoserii

  Od polerowania po nabłyszczanie, zastosowanie produktów 3M zapewnia odpowiednie rozwiązanie dla uzyskania wykończenia wysokiej jakości. 3M oferuje rozwiązania idealne dla profesjonalnego warsztatu blacharskiego, takie jak innowacyjne narzędzia do usuwania defektów lakieru oraz systemy 3M z kodowaniem kolorami do polerowania umożliwiające uzyskanie perfekcyjnego wykończenia!

 • Ochrona indywidualna przy naprawach pojazdów

  Chroń siebie i swój zespół przed zagrożeniami takimi, jak rozkurz, pył i hałas. 3M pomaga wybrać właściwe środki ochrony indywidualnej w zależności od Twoich potrzeb.

 • Total Automotive Sanding System

  Total Automotive Sanding System

  Firmy 3M i Festool Automotive Systems nawiązały globalną współpracę strategiczną, aby zapewnić optymalne rozwiązania dla branży napraw blacharsko-lakierniczych. Najlepsze w swojej klasie, innowacyjne materiały ścierne firmy 3M, w tym 3M™ Cubitron™ II, są teraz dostępne w połączeniu z najwyższej jakości narzędziami do przygotowywania powierzchni marki Festool Automotive Systems, takimi jak szlifierki pneumatyczne i elektryczne, polerki i podkładki mocujące, oraz stanowiskami roboczymi do przygotowywania powierzchni i rozwiązaniami do odprowadzania pyłów.


 • Aktualności

 • Zasoby

 • Wsparcie

Dołącz do nas
The brands listed above are trademarks of 3M.
Zmień lokalizację
Polska - polski