Polerowanie

Aplikacja lakieru przy użyciu PPS™

Materiały ochronne

Podkładowanie przy użyciu Accuspray™

Szlifowanie podkładu

Aplikacja podkładu

Aplikacja podkładu

Wymiana szyby przedniej

Panelowe i strukturalne łączenie

Powłoki ochronne

Naprawa tworzyw sztucznych

Uszczelnianie

Zgrubne szlifowanie

Naprawa karoserii

Ochrona indywidualna

Wydajny proces szlifowania

Naprawa powłoki lakierowanej

Dopasowanie koloru

Procesy naprawy i renowacji samochodów

 • Rozwiązania 3M dla warsztatów blacharskich zostały opracowane w celu ułatwienia i przyspieszenia pracy profesjonalnego warsztatu samochodowego oraz obniżenia jej kosztów.

  Produkty 3M do renowacji pomagają warsztatom odnosić sukcesy i zwiększać rentowność. Prawidłowe wykonanie pracy za pierwszym podejściem ma kluczowe znaczenie dla podnoszenia produktywności i satysfakcji klientów. Wszystkie produkty 3M zostały zaprojektowane w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i bezproblemowego działania.

  Produkty i zalecenia 3M dotyczące procesów napraw w branży blacharsko-lakierniczej oraz napraw SMART. Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami krok po kroku lub obejrzyj demonstracje wideo, aby mieć pewność, że stosujesz odpowiednie produkty i procedury dla zapewnienia klientom optymalnego rezultatu.


 • Naprawy SMART to połączenie wydajnych kosztowo technik, które można zastosować, jeśli naprawiany obszar jest nie większy niż arkusz formatu A4.

 • Opracowane przez 3M metody szlifowania i wiązania bazują na najnowszych technologiach, a ścisła współpraca z branżą motoryzacyjną zapewnia, że ​​możemy zaoferować Ci metody pracy na najwyższym poziomie techniki.

 • Materiały 3M do naprawy tworzyw sztucznych umożliwiają usuwanie pęknięć, perforacji i złamań plastikowych części pojazdu bez konieczności oczekiwania na dostawę części zamiennych.

 • Bez względu na to, czy preferujesz tradycyjne mieszanie ręczne szpachli, czy też rewolucyjny system DMS, zapewniający oszczędność materiału i czasu, masz pewność, że wypełniacze firmy 3M to produkty klasy premium umożliwiające wydajne i skuteczne uzyskanie odpowiedniej powierzchni do aplikacji podkładu.

 • Rozwiązania 3M do maskowania zdają egzamin nawet w przypadku najtrudniejszych powierzchni. Zabezpiecz elementy przed rozkurzem i zapewnij precyzyjną aplikację przy naprawach blacharsko-lakierniczych. Innowacyjne produkty firmy 3M to w wiele więcej niż „jeszcze jedna taśma” - oferujemy rozwiązania maskujące, które ułatwiają cały proces lakierowania.

 • Narzędzia i metody firmy 3M do szlifowania, w tym innowacyjne technologie, takie jak materiały ścierny Cubitron™ II, z ziarnem tworzącym nowe, ostre krawędzie podczas szlifowania, czy technologia Trizact™ zapewniają równomierne szlifowanie i długą żywotność. Bez względu na to, czy chodzi o szlifowanie zgrubne, obróbkę podkładu, czy szlifowanie dokładne przed aplikacją powłoki wierzchniej, technologie ścierania 3M zawsze zapewniają uzyskanie powierzchni wysokiej jakości wymaganej dla kolejnego etapu renowacji.

 • Utrzymuj kabinę lakierniczą w czystości dzięki 3M ™ Dirt Trap System ochrony powierzchni kabiny i odkryj rozwiązania do nanoszenia powłok lakierniczych, takie jak 3M ™ PPS ™ Serii 2.0 system kubków do natrysku oraz 3M ™ Performance pistolet natryskowy, aby zwiększyć wydajność procesu.

 • Od polerowania po nabłyszczanie, zastosowanie produktów 3M zapewnia odpowiednie rozwiązanie dla uzyskania wykończenia wysokiej jakości. 3M oferuje rozwiązania idealne dla profesjonalnego warsztatu blacharskiego, takie jak innowacyjne narzędzia do usuwania defektów lakieru oraz systemy 3M z kodowaniem kolorami do polerowania umożliwiające uzyskanie perfekcyjnego wykończenia!

 • Chroń siebie i swój zespół przed zagrożeniami takimi, jak rozkurz, pył i hałas. 3M pomaga wybrać właściwe środki ochrony indywidualnej w zależności od Twoich potrzeb.

 • Total Automotive Sanding System
  Total Automotive Sanding System

  Firmy 3M i Festool Automotive Systems nawiązały globalną współpracę strategiczną, aby zapewnić optymalne rozwiązania dla branży napraw blacharsko-lakierniczych. Najlepsze w swojej klasie, innowacyjne materiały ścierne firmy 3M, w tym 3M™ Cubitron™ II, są teraz dostępne w połączeniu z najwyższej jakości narzędziami do przygotowywania powierzchni marki Festool Automotive Systems, takimi jak szlifierki pneumatyczne i elektryczne, polerki i podkładki mocujące, oraz stanowiskami roboczymi do przygotowywania powierzchni i rozwiązaniami do odprowadzania pyłów.