Naprawa i renowacja pojazdów

Naprawa i renowacja pojazdów

Łatwiej, szybciej i bardziej opłacalnie. Prowadzisz profesjonalny warsztat samochodowy
i chcesz pracować wydajniej? Dlatego 3M nieustannie opracowuje nowe produkty i rozwiązania w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych i renowacji samochodów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z EKSPERTEM 3M

Procesy i produkty w zakresie przeprowadzania napraw blacharsko-lakierniczych i renowacji pojazdów.

Aby pomóc Ci w zapewnianiu stałej jakości napraw, firma 3M opracowała przejrzyste i łatwe do przestrzegania standardowe procedury operacyjne do typowych napraw w branży blacharsko-lakierniczej samochodów.


Polecane produkty do napraw blacharsko-lakierniczych

 • Nie uznajesz kompromisów. My też nie. Dlatego na nowo zaprojektowaliśmy pistolet natryskowy, by dotrzymać tempa i sprostać pracy współczesnych lakierników.

  Wysoka wydajność, szybsze czyszczenie, sprawniejsze przezbrajanie i krótsze czasy cykli. Wszystko, co najlepsze w 3M Science, zostało zawarte w najlżejszym pistolecie natryskowym.

  Odkryj 3M Performance pistolet natryskowy 3M

 • Jako lakiernik szczycisz się efektami swojej pracy. Wiesz, że ostateczna jakość naprawy samochodu zależy od Twojej pracy w kabinie lakierniczej. Liczy się czas i wysoka jakość, gdy przed warsztatem czeka kolejka pojazdów.

  Dlatego firma 3M udoskonaliła go jeszcze bardziej zapewniając sześć kluczowych korzyści. Aby uzyskać więcej informacji na temat innowacji w branży lakierniczej, kliknij link poniżej.

  Odkryj system kubków do natrysku 3M PPS serii 2.0


Weź udział w naszych webinariach z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych

Oglądaj webinaria w dowolnym miejscu i czasie

Dołącz do centrum webinariów o naprawach blacharsko-lakierniczych firmy 3M i posłuchaj naszych ekspertów:

 • Nowe normy branżowe, nowe produkty i technologie
 • Zaktualizowane standardowe procedury operacyjne naprawy samochodów
 • Nowe rozwiązania do branży napraw blacharsko-lakierniczych
PRZEJDŹ TERAZ DO CENTRUM WEBINARIÓW

 • Kompleksowy system szlifowania

  Kompleksowy system szlifowania

  Najlepsze w swojej klasie, innowacyjne materiały ścierne firmy 3M, w tym 3M™ Cubitron™ II, są teraz dostępne w połączeniu z najwyższej jakości narzędziami do przygotowywania powierzchni marki Festool, takimi jak szlifierki pneumatyczne i elektryczne, polerki, oraz stanowiskami roboczymi do przygotowywania powierzchni i rozwiązaniami do odprowadzania pyłów.

  Zobacz różnicę

  Opłacalność i wydajność: skuteczniejsze odprowadzanie pyłu i organizacja stacji roboczej pomogą ograniczyć marnotrawstwo czasu i poprawki, zwiększając zyski.

  Odkryj kompleksowy system szlifowania

 • Środki ochrony indywidualnej do warsztatu blacharskiego i lakierni

  Środki ochrony indywidualnej do warsztatu blacharskiego i lakierni

  Pamiętaj, aby zawsze stosować odpowiednie dla rodzaju i miejsca pracy środki ochrony indywidualnej — okulary, rękawice, środki ochrony słuchu i dróg oddechowych!

  Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

  Niezależnie od tego, czy chodzi o naprawę uszkodzeń samochodu w warsztacie czy o renowację w lakierni, oferujemy szeroką gamę środków ochrony indywidualnej, które zadbają o bezpieczeństwo Twoich pracowników.

  Odkryj naszą ofertę środków ochrony indywidualnej


Dowiedz się więcej od 3M


Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.