3M™ Perfect-It™ System do polerowania z polerką mimośrodową umożliwia wysoki połysk

3M™ Perfect-It™ System do polerowania z polerką mimośrodową

Idealne wykończenie. Na nowo zdefiniowane.

ZAPYTAJ EKSPERTA

Zdejmij presję z procesu wykańczania lakieru

 • Zobacz proces polerowania z polerką mimośrodową – jak można osiągnąć wspaniałe rezultaty

  3M™ Perfect-It™ System do polerowania z polerką mimośrodową sprawia, że jeden z najbardziej kłopotliwych etapów naprawy samochodu, zamieniliśmy tak, aby każdy technik mógł opanować go już za pierwszym razem. Poznaj system stworzony do kompletnej pracy – łatwe w użyciu narzędzia polerskie ze specjalnie opracowanymi padami i produktami polerskimi. Technicy nie powinni się już obawiać efektów sprężynek, przepaleń i innych wad występujących przy stosowaniu tradycyjnych systemów polerskich z wykorzystaniem narzędzi rotacyjnych.

  Zwykle używany w detailingu, teraz zaprojektowany na nowo dla warsztatów napraw blacharsko-lakierniczych - zobacz ten profesjonalny zestaw narzędzi, padów i produktów polerskich w akcji!

  Kliknij, aby odtworzyć wideo.


3M™ Perfect-It™ polerka mimośrodowa – instrukcja postępowania gwarancyjnego

Firma 3M oferuje dwuletnią gwarancję począwszy od dnia zakupu na 3M™ Perfect-It™ polerkę mimośrodową. Jeśli w okresie gwarancyjnym wystąpi problem z narzędziem, należy w pierwszej kolejności skontaktować się z dystrybutorem 3M, który określi zasadność zgłoszenia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu: Zawsze stosuj odpowiednie środki ochrony indywidualnej – okulary, rękawice, środki ochrony słuchu i dróg oddechowych odpowiednie dla rodzaju i miejsca pracy!

Zobacz poniżej, aby dowiedzieć się, jak uzyskać najlepsze rezultaty

 • Obraz przedstawiający usuwanie wtrąceń na drzwiach samochodu.
  Pierwszy krok: Usuwanie wtrąceń z drzwi za pomocą krążka na foliowym podłożu 3M™ Finesse-it™ Trizact™ 466LA o gradacji 3000 na narzędziu do usuwania wtrąceń;
  Następnie oczyść obszar!
 • Obraz przedstawiający usuwanie rys.
  Krok drugi: Usuwanie rys przy użyciu krążka do wykańczania 3M™ Trizact™ 443SA o gradacji 8000, 75 mm na szlifierce oscylacyjnej;
  Następnie oczyść obszar!
  Teraz możesz zaczynać polerowanie!
Wytrzyj panel do czysta. Jeśli rysy są nadal widoczne, kontynuuj czyszczenie.
Wytrzyj panel do czysta. Jeśli rysy są nadal widoczne, kontynuuj czyszczenie.

Szlifowanie defektów na małej powierzchni

Wyszlifuj obszar przy użyciu dysku ściernego 3M™ Hookit™ 260L, o gradacji P1500, 75 mm. Użyj dysku z miękką przekładką. Usuń wszystkie defekty paneli i dopasuj teksturę do sąsiednich paneli OEM. Wytrzyj panel do czysta.

Wygładzaj rysy za pomocą DA szlifierki i drobnoziarnistego krążka do obróbki wykończeniowej 3M™ Trizact™, o gradacji 3000, 75 mm. Użyj dysku z miękką przekładką. Wyszlifuj każdy obszar 4–6 razy.

Szlifowanie defektów na dużej powierzchni

 • Wyszlifuj obszar przy użyciu dysku ściernego 3M™ Hookit™ 260L, o gradacji P2000, 150 mm. Użyj dysku z miękką przekładką. Usuń wszystkie defekty paneli i dopasuj teksturę do sąsiednich paneli OEM. Wytrzyj panel do czysta.
 • Wygładzaj rysy za pomocą DA szlifierki i drobnoziarnistego krążka do obróbki wykończeniowej 3M™ Trizact™, o gradacji 3000, 150 mm. Użyj dysku z miękką przekładką. Przejdź przez każdy obszar 4–6 razy.

2–Wstępne polerowanie
Obraz przedstawiający osobę nakładającą pastę polerską na pad
Obraz przedstawiający osobę polerującą powierzchnię

Nałóż pastę polerską na nakładkę okrężnymi ruchami, używając nasadki korka z butelki do rozprowadzenia niewielkiej ilości produktu na gąbce. Podczas nakładania produktu polerskiego na nową gąbkę polerską, zaleca się rozpoczęcie pracy z prędkością 1 przez kilka sekund, aby upewnić się, że gąbka jest równomiernie wypełniona produktem przed rozpoczęciem pracy.

Umieść gąbkę polerską na powierzchni i zacznij od ustawienia prędkości 4, aby rozprowadzić pastę, w razie potrzeby zwiększając prędkość. Zastosuj minimalny nacisk w kierunku w górę/dół, lewo/prawo na krzyż, aby usunąć rysy/defekty.

Poleruj małą powierzchnię na raz. Zalecany jest obszar pracy o wymiarach około 60 cm x 60 cm, aby zapewnić odpowiednie usunięcie rys/defektów.

Użyj 3M™ Perfect-It™ Ultramiękkiej ściereczki polerskiej, aby usunąć pozostałości z powierzchni. Jeśli rysy/defekty pozostaną, nałóż 4 krople pasty na gąbkę polerską i kontynuuj polerowanie.

Upewnij się, że wszystkie rysy po szlifowaniu zostały całkowicie usunięte. Sprawdź powierzchnię, spryskując ją 3M™ Perfect-It™ aerozolem do kontroli wykończenia powierzchni i wytrzyj czystą ściereczką z mikrofibry.

Gama produktów 3M™ Perfect-It™ do polerowania z polerką mimośrodową

Uwaga: Często czyść gąbki polerskie za pomocą szczotki kondycjonującej, aby uzyskać optymalną wydajność.

3–Polerowanie wykańczające
Obraz przedstawiający osobę nakładającą mleczko polerske na gąbkę
Obraz przedstawiający osobę polerującą powierzchnię

Nałóż mleczko polerskie na gąbkę polerską wzdłuż jej krawędzi, tworząc okrąg. Podczas nakładania mleczka polerskiego na nową gąbkę polerską, zaleca się rozpoczęcie pracy z prędkością 1 przez kilka sekund, aby upewnić się, że gąbka jest równomiernie wypełniona środkiem przed rozpoczęciem pracy.

Ustaw gąbkę polerską płasko na powierzchni i zacznij od ustawienia prędkości 4, aby rozprowadzić mleczko polerskie. W razie potrzeby zmniejsz prędkość. Zastosuj minimalny nacisk w kierunku w górę/dół, lewo/prawo na krzyż, aby usunąć sprężynki/rysy/defekty.

Poleruj małe obszary na raz. Zalecany jest obszar pracy o wymiarach około 60 cm x 60 cm, aby zapewnić odpowiednie usunięcie sprężynek/defektów.

Użyj 3M™ Perfect-It™ Ultramiękkiej ściereczki polerskiej, aby usunąć pozostałości z powierzchni. Jeżeli tzw. sprężynki / defekty pozostaną, nałóż 4 krople mleczka polerskiego na gąbkę polerską i kontynuuj polerowanie.

Gama produktów 3M™ Perfect-It™ do polerowania z polerką mimośrodową


Mamy dla Ciebie więcej! Kompletny system zaprojektowany do wspólnego działania

 • Obraz przedstawiający narzędzie do polerowania z polerką mimośrodową w użyciu
  • Powtarzalne wykończenie bez sprężynek
   Połączony ruch oscylacyjny z obrotowym polerki 3M™ Perfect-It™ eliminuje niepożądane efekty sprężynek i zawirowań, typowe dla tradycyjnych narzędzi rotacyjnych.

   Eliminacja przepalenia i przeróbek
   Poznaj praktycznie wolne od defektów wykończenie bez obaw o przepalenie świeżo polakierowanych elementów.

   Zaprojektowany dla każdego bez względu na poziom umiejętności
   Osiągnięcie perfekcyjnego wykończenia nigdy nie było prostsze. 3M™ Perfect-It™ System do polerowania z polerką mimośrodową został zaprojektowany, aby pomóc w uzyskaniu gładkich, powtarzalnych efektów – bez względu na poziom umiejętności technika.

   POBIERZ BROSZURĘ 3M™ PERFECT-IT™ SYSTEM DO POLEROWANIA Z POLERKĄ MIMOŚRODOWĄ (PDF, 6.21 MB)

   Możesz też zapoznać się z naszymi produktami online


Firma 3M oferuje dwuletnią gwarancję począwszy od dnia zakupu na 3M™ Perfect-It™ polerkę mimośrodową. Jeśli użytkownik (klient) ma problem z narzędziem w okresie gwarancyjnym, powinien w pierwszej kolejności skontaktować się ze swoim Dystrybutorem 3M. Jeśli dystrybutor 3M stwierdzi, że reklamacja jest uzasadniona, powinien wypełnić Formularz naprawy narzędzi objętych gwarancją (patrz poniżej) i przesłać formularz pocztą elektroniczną do zespołu firmy 3M ds. rozwiązywania reklamacji klienta (CIR) z prośbą o odbiór narzędzia i dostawę do lokalnego autoryzowanego serwisu.

 

Dystrybutor jest proszony o wysłanie kopii wiadomości e-mail do lokalnego autoryzowanego serwisu. Poniżej znajduje się adres e-mail zespołu 3M ds. rozwiązywania reklamacji klienta (CIR) i autoryzowane centrum serwisowe.


Biała ikona urządzeń elektronicznych na różowo-fioletowym gradientowym tle

Oglądaj webinaria w dowolnym miejscu i czasie

Dołącz do Centrum webinariów z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych firmy 3M i posłuchaj naszych ekspertów:

 • Nowe normy branżowe, nowe produkty i technologie
 • Zaktualizowane standardowe procedury operacyjne naprawy samochodów
 • Nowe rozwiązania do branży napraw blacharsko-lakierniczych
PRZEJDŹ TERAZ DO CENTRUM WEBINARIÓW

Zapytaj eksperta napraw blacharsko-lakierniczych

 • Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.

 • Wszystkie pola są wymagane, chyba że określono inaczej

 •  
 •  
 •  

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Prześlij Prześlij

Dziękujemy.

Formularz został przesłany.

Przepraszamy.

Wystąpił błąd podczas przesyłania danych. Spróbuj ponownie później