Historie zastosowań produktów do klejenia. Raporty na temat klejenia w procesach montażu.

Różne materiały i produkty wymagają różnych metod klejenia i mocowania. Dowiedz się, w jaki sposób profesjonaliści z wielu różnych branż stosują nasze taśmy i kleje, by uzyskać trwałe połączenia, a jednocześnie obniżyć koszty i zwiększyć wydajność.

  • Różne materiały. Łączenie wielu materiałów. Trudnosklejalne powierzchnie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz skleić tworzywa sztuczne z metalem czy kompozyty do pianki 3M wie, jak połączyć różne materiały, stosując innowacyjne kleje i taśmy.

  • Ze względu na przepisy rządowe wymagające coraz bardziej oszczędnego zużycia paliwa producenci pojazdów starają się maksymalnie wykorzystać technologie redukujące wagę. 3M i Automotive Engineering International nawiązały współpracę, by sprawdzić, które technologie i materiały mogą najbardziej efektywnie pomóc producentom z branży motoryzacyjnej spełnić cele w zakresie obniżania wagi.

  • Kleje i taśmy 3M są łatwe w użyciu i skuteczne. Zapewniają szybkie połączenia, które przewyższają swoją skutecznością wiele metod spawania i połączeń mechanicznych. Produkty 3M są w stanie zwiększyć wydajność produkcji, obniżając liczbę roboczogodzin i redukując koszty produkcji.


Skontaktuj się z nami

Jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym 3M.