Rozwiązania 3M do obróbki metalu

Rozwiązania 3M do obróbki metalu

Materiały ścierne wykorzystywane w procesach wytwarzania elementów metalowych, taśmy i kleje do metalu, bezpieczeństwo podczas obróbki metalu.

Narzędzia, sprzęt, maszyny, porady dotyczące wydajności w zakresie produkcji wyrobów i obróbki metalu...

W jaki sposób możesz osiągnąć więcej, nie wydając więcej? Jeśli chodzi o produkcję i wytwarzanie elementów metalowych, 3M jest doświadczonym partnerem, który doradza klientom w zakresie ulepszania procesów i wdrażania najlepszych praktyk. Prezentujemy tutaj część naszych głównych narzędzi i rozwiązań do obróbki metalu: materiały ścierne do produkcji wyrobów metalowych, taśmy i kleje do metalu, produkty ochrony indywidualnej do obróbki metalu, dzięki czemu inżynierowie produkcji i inni pracownicy mogą ustalić, czy nasz sprzęt jest w stanie sprostać wymaganiom Twojego projektu.

Tnij lub klej wszystkie rodzaje metalu zgodnie ze swoim upodobaniem dzięki naszym profesjonalnym narzędziom do obróbki metalu. Posiadamy bogatą ofertę rozwiązań do szlifowania, cięcia, ochrony pracownika przy spawaniu – wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać swoją pracę.

Zwiększ wydajność, jakość i powtarzalność produkcji, jednocześnie zmniejszając zużycie, ilość odpadów i poprawek. Skorzystaj ze wsparcia 3M. Nasi eksperci doradzą w kwestii kompleksowych rozwiązań, które pomogą Ci sprostać wyzwaniom, przed którymi stoisz.

Zapytaj eksperta

 • Nasze rozwiązania wspierają cały proces obróbki metalu. Produkty mogą być wykorzystywane w większości zastosowań, zapewniając bezpieczeństwo i wydajność procesów produkcyjnych.

 • Zagrożenia w miejscach pracy przy obróbce metali są ekstremalne – niektóre są bardziej oczywiste niż inne. 3M wesprze Cię w procesie identyfikacji i zrozumienia zagrożeń w miejscu pracy oraz pomoże Ci wybrać odpowiednie ŚOI dopasowane do Twoich potrzeb. Nasza oferta wiodących ŚOI i szkoleń poprawi bezpieczeństwo i produktywność Twoich pracowników.

 • Zarówno dla producentów, jak i klientów, metale są opłacalnym, niezawodnym i wszechstronnym surowcem. Mogą zapewnić wymagane parametry, od prostych stopów przemysłowych po te zaawansowane technologicznie. Istnieją właściwie nieskończone sposoby kształtowania i przetwarzania metali – dlatego właśnie wybrałeś je do swojego projektu. A co z klejeniem metalu?

  Metale są często łączone mechanicznie lub termicznie. A co, jeśli istnieje szybszy, bardziej wydajny sposób łączenia ze sobą elementów metalowych? Zobacz, jak oferta taśm i klejów 3M może przekształcić Twoje procesy.


Narzędzia do obróbki metalu: Możemy pomóc Ci zwiększyć wydajność procesów produkcji i wytwarzania elementów metalowych

Przemysł metalowy stoi przed wieloma wyzwaniami, które zmuszają producentów wyrobów metalowych do poszukiwania kreatywnych i opłacalnych sposobów na podwyższenie ich konkurencyjności. Sprostanie tym wyzwaniom oznacza, że producenci muszą obniżyć koszty produkcji, podnieść jakość produktów i szybko reagować na coraz bardziej surowe przepisy dotyczące ochrony środowiska. Doradzimy Ci, które rozwiązanie najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Skontaktuj się z nami – poproś o prezentacje produktową.


NARZĘDZIA I INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA DLA KAŻDEGO SEGMENTU PRZEMYSŁU METALOWEGO

Wydajność oznacza zysk. Pełne wykorzystanie możliwości swoich pracowników, zasobów i sprzętu…

 • STABILIZACJA KOSZTÓW
  STABILIZACJA KOSZTÓW
 • ELIMINACJA ODPADÓW
  ELIMINACJA ODPADÓW
 • REDUKCJA POPRAWEK
  REDUKCJA POPRAWEK
 • INFORMACJE PRAWNE
  INFORMACJE PRAWNE
 • IDENTYFIKACJA OBSZARÓW, KTÓRE WYMAGAJĄ UDOSKONALENIA
  IDENTYFIKACJA OBSZARÓW, KTÓRE WYMAGAJĄ UDOSKONALENIA
 • SZKOLENIA TRENERÓW
  SZKOLENIA TRENERÓW
 • PORADY I KONSULTACJE
  PORADY I KONSULTACJE

Od dziesięcioleci pracujemy nad zwiększaniem wydajności procesów obróbki metalu i wytwarzania elementów metalowych

Narzędzia, sprzęt i porady dotyczące obróbki metalu i wytwarzania elementów metalowych. Skontaktuj się z nami!


Skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów w dziedzinie obróbki metalu

Skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów w dziedzinie obróbki metalu

Skontaktuj się z ekspertem