Obróbka metalu i wytwarzanie wyrobów metalowych
Obróbka metalu i wytwarzanie wyrobów metalowych
ZNAJDŹ MATERIAŁ ŚCIERNY DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB

Obróbka metalu — informacje

 • Produkty przemysłowe 3M™ umożliwiają wykonywanie procesów obróbki metalu i pomagają chronić pracowników.

  Bezpieczeństwo na szlifierni. Lepsza wydajność pracy na linii produkcyjnej. Technologia pozwalająca wyprzedzać konkurentów. Od ponad 100 lat 3M™ opracowuje rozwiązania przeznaczone specjalnie dla branży obróbki metalu. Nasze przemysłowe materiały ścierne wytrzymują najtrudniejsze zadania, nadają wykończenie z największą precyzją i pomagają realizować wszystkie etapy pośrednie. Z kolei środki ochrony osobistej 3M™ chronią Twoich pracowników w trakcie spawania, cięcia, szlifowania czy po prostu poruszania się po hali produkcyjnej. Dodatkowo mając do dyspozycji różnorodne kleje i taśmy przemysłowe, zespół jest wszechstronnie przygotowany na każde wyzwanie, które może się pojawić.


webLoaded = "false"
 • Cubitron™- Poznaj nowy wymiar szlifowania

  Nowa formuła ziarna Cubitron™ II to rewolucja w procesie obróbki metalu. Ich unikalny, opatentowany kształt sprawia, że ziarna są stale ostrzone pod wpływem ścierania, dzięki czemu dłużej zachowują swoje właściwości. W trakcie szlifowania i cięcia powstaje niższa temperatura, a proces obróbki staje się szybszy i łatwiejszy. Właśnie dlatego możesz sprawniej wykonać zadanie.

 • Tarcze 3M™ Sliver

  Tarcze 3M™ Silver z opatentowaną technologią Precyzyjnie Kształtowanych ziaren Ściernych wykorzystują ziarno ceramiczne o trójkątnym kształcie mające zdolność do tzw. samoostrzenia w trakcie pracy. Dzięki temu gwarantują dłuższą żywotność i szybsze tempo skrawania. Zostały zaprojektowane tak, aby dostarczyć produkt o najwyższej relacji jakości do ceny.

 • Materiały ścierne Scotch-Brite™ dla przemysłu

  Scotch-Brite™ to wyjątkowa linia produktów ściernych stworzona by zapewnić jednorodne i powtarzalne wykończenie powierzchni. Nasze wieloletnie doświadczenie, dbałość o szczegóły i jakość sprawiają, że materiały zapewniają wyjątkowy bezkompromisowy efekt wykończenia. Materiały ścierne Scotch-Brite™ oparte na technologii włókninowej 3M, sprawdzają się doskonale w takich zastosowaniach, jak wykańczanie i czyszczenie powierzchni, gratowanie oraz przygotowanie do malowania. W czym tkwi sekret? Sprężysta struktura włókniny zapewnia komfort pracy i pozwala czyścić, wykańczać lub gratować bez wpływu na geometrię obrabianego przedmiotu.

 • Starcie Szlifierzy – pierwsze w Polsce zawody w szlifowaniu

  To jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń branżowych gdzie szlifierze mogą zaprezentować swoje umiejętności na szerszym forum oraz zmierzyć się z innymi specjalistami. „Starcie Szlifierzy” to również miejsce wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów w branży oraz możliwość przetestowania materiałów ściernych wykorzystujących innowacyjną technologię Precyzyjnie Kształtowanego Ziarna 3M™.


Nasze produkty wspierają cały procesu obróbki metalu. Mogą być wykorzystywane w najróżniejszych zastosowaniach, zapewniając bezpieczeństwo i wydajność procesów wytwarzania i wykańczania.

Dołącz do nas
Zmień lokalizację
Polska - polski