Zastosowania produktów 3M™ w obróbce metalu

Zobacz zastosowania, w których 3M™ może pomóc usprawnić produkcję wyrobów metalowych.

 • Łączenie
  Łączenie

  Skuteczne łączenie na lata! Rozwiązania mocujące oferowane przez 3M mogą poprawiać wygląd i działanie, zwiększać użyteczność oraz skracać czas montażu, czyli w ostatecznym rozrachunku pomagają wprowadzać na rynek wyroby o lepszej jakości i bardziej konkurencyjne.

 • Klejenie
  Klejenie

  Rozwiązania łączące oferowane przez 3M mogą poprawiać wygląd i działanie, zwiększać użyteczność oraz skrócić czas montażu, czyli w ostatecznym rozrachunku pomagają wprowadzać na rynek wyroby o lepszej jakości i bardziej konkurencyjne.

 • Tłumienie
  Tłumienie

  Cisza to odgłos jakości. Jeśli w działaniu wyrobu ważne jest tłumienie drgań i ograniczanie hałasu, warto zainteresować się rozwiązaniami akustycznymi 3M™.

 • Gratowanie/stępianie krawędzi
  Gratowanie/zatępianie krawędzi

  Usuwaj naddatki i ostre krawędzie, które powstają na metalowych częściach po przebiciu otworu, przecięciu i obróbce skrawaniem. 3M™ oferuje szeroką gamę materiałów ściernych do gratowania, które skutecznie usuną wszelkie naddatki.

 • Mocowanie
  Mocowanie

  Przemyśl swój projekt i zrezygnuj ze śrub. Rozwiązania mocujące 3M trzymają bardzo mocno, a jednak łatwo je zdemontować. Mogą zastępować wkręty, śruby i nity w różnych konstrukcjach.

 • Wykańczanie
  Wykańczanie

  Wygładzaj metalowe powierzchnie bez naruszania geometrii części. 3M™ oferuje asortyment różnorodnych produktów ściernych i zaawansowanych produktów ceramicznych do wykańczania metalowych powierzchni. Zapewniając idealny kompromis między siłą nacisku a precyzją, umożliwiają optymalne zacieranie, przygotowywanie i uszlachetnianie powierzchni.

 • Szlifowanie
  Szlifowanie

  Szybko usuwaj naddatki metalu i wystające części spoin. Kształtuj części zgodnie z wymaganiami projektu. 3M™ oferuje szeroką gamę rozwiązań, w tym dyski i tarcze do szlifowania, które pomogą wykonać wszystkie prace związane z obróbką metalu i nadać częściom pożądane kształty.

 • Wygładzanie ręczne
  Szlifowanie ręczne
  W pracach takich jak ogólne wygładzanie, przygotowywanie powierzchni i codzienna konserwacja czasami elektronarzędzia nie są w stanie dotrzeć do każdego miejsca. Dlatego do trudno dostępnych miejsc 3M™ oferuje elastyczne i łatwo dopasowujące się materiały ścierne w tym arkusze do pracy ręcznej
 • Wygładzanie elektronarzędziami
  Szlifowanie elektronarzędziami

  Szlifowanie elektronarzędziami stosuje się w zróżnicowanych pracach, takich jak usuwanie wystających części spoin i wykańczanie. Dobre narzędzia są zarówno mocne, jak i precyzyjne. 3M™ oferuje szeroką gamę narzędzi i materiałów ściernych, w tym szlifierki oscylacyjne, które sprawdzają się doskonale na każdym etapie procesu obróbki metalu.