Zastosowania ochrony słuchu i zagrożenia

Ulepsz swój program ochrony słuchu dzięki spersonalizowanemu i kompleksowemu podejściu do problemu ochrony słuchu. Wdrażanie rozwiązania, które naprawdę robi różnicę, zaczyna się od zrozumienia zagrożeń i rodzaju środowiska pracy.

Według EU OSHA jedna trzecia pracowników w Europie jest narażona na potencjalnie niebezpieczny poziom hałasu. Różne środowiska pracy oraz potrzeby związane ze słyszeniem otoczenia i komunikacją wymagają różnych rozwiązań ochrony słuchu.


W jaki sposób wybrać odpowiednie produkty do ochrony słuchu?

Odwiedź nasz Selektor produktów do ochrony słuchu 3M

Wprowadź odczyty pomiaru poziomu hałasu do selektora produktów do ochrony słuchu, a wyświetli się lista różnych produktów, które mogą być odpowiednie do Twojego zastosowania. Ta lista służy wyłącznie celom informacyjnym i powinna być wykorzystywana jako część procesu oceny ryzyka, aby pomóc w wyborze najbardziej odpowiedniego produktu.

żółty baner z siatki z rysunkiem wkładek przeciwhałasowych
Ubytek słuchu jest w 100% nieodwracalny, ale można mu również w 100% zapobiec.

Zacznij tu i teraz. Pobierz zestaw narzędzi z materiałami tekstowymi i narzędziami, które pomogą wdrożyć program ochrony słuchu.

Pobierz materiały „Słuch na całe życie”

Działamy w Twojej branży od dziesięcioleci

Przemysł

Jako kierownik produkcji prawdopodobnie przez cały dzień wchodzisz i wychodzisz z obszarów o wysokim poziomie hałasu i jednocześnie potrzebujesz mieć możliwość komunikacji. Natomiast będąc operatorem maszyn, wystarczy, że będziesz nosić wygodną ochronę zapewniającą stałą ochronę w stale głośnym otoczeniu z opcjami rozrywki. Mamy szeroką gamę dostępnych rozwiązań ochrony słuchu, które mogą być używane w ogólnych zastosowaniach przemysłowych. Skonsultuj się z doradcą, aby znaleźć rozwiązanie dla siebie.

  • Czy musisz rozmawiać z innymi osobami na hali produkcyjnej lub słyszeć hałas maszyn, aby rozwiązać problem? Czy często przemieszczasz się między głośnymi i cichymi obszarami? Marka PELTOR™ oferuje produkty, które zapewniają ochronę, jednocześnie pomagają Ci słyszeć otoczenie i/lub komunikować się z innymi.

  • Znajdź produkty 3Mᵀᴹ PELTORᵀᴹ, które zapewnią ochronę pracowników przed niebezpiecznym hałasem, jednocześnie pomagając im słyszeć istotne dźwięki potrzebne do bezpiecznego i wydajnego wykonywania pracy.

  • Marka PELTOR™ znana jest z taktycznej ochrony słuchu i rozwiązań komunikacyjnych. Zaawansowane ochronniki słuchu 3M™ PELTOR™ ComTac™ wykorzystują technologię nasłuchu otoczenia, która zapewnia świadomość sytuacyjną, więc są doskonałym rozwiązaniem zapewniającym wydajność operacyjną.

Mężczyzna noszący nauszniki przeciwhałasowe z komunikacją

Komunikuj się na odległość i zwiększ produktywność

Znajdź nauszniki o odpowiednich parametrach technicznych i wartości dla Ciebie. Wypróbuj jedno z rozwiązań komunikacyjnych 3M™ PELTOR™ LiteCom!

Zamów próbki demonstracyjne!
Pomarańczowe tło we wzory
Skontaktuj się z nami

Nasz zespół ds. ochrony słuchu ma wieloletnie doświadczenie i służy pomocą.

ZADAJ NAM PYTANIE