webLoaded = "false" Loadclientside=No
3M™ Dysk Lamelkowy 769F - obróbka spoin spawalniczych

Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie

Zrób miejsce w swoim warsztacie na 3M™ Dysk Lamelkowy 769F


webLoaded = "false"

NOWOŚĆ 3M™ Dysk Lamelkowy 769F

 • Nowy produkt z rodziny dysków lamelkowych marki 3M to profesjonalny materiał ścierny najwyższej klasy, który jest dostępny w atrakcyjnej cenie. 3M™ Dysk Lamelkowy 769F posiada Precyzyjnie Kształtowane Ziarna 3M, które wydłużają żywotność dysku i zapewniają szybszą obróbkę niż standardowe dyski na bazie tlenków glinu i cyrkonu. Zamów próbkę i przekonaj się, że ten dysk to kombinacja niezawodnej wydajność w atrakcyjnej cenie.


webLoaded = "false"

Dysk lamelkowy, na który czekałeś.

Jeśli szukasz tego wyjątkowego połączenia skuteczności i doskonałej ceny, to nie musisz już szukać. 3M™ Dysk Lamelkowy 769F to dysk dostępny w zaskakującej cenie o równie zaskakującej jakości, a wszystko to dzięki mocy ziaren w technologii 3M Precyzyjnie Kształtowanego Ziarna.

 • Rodzina produktów 769F

  Informacje o 3M™ Dysku Lamelkowym 769F

  Precyzyjnie Kształtowane Ziarna 3M oraz trwały podkład poliuretanowy sprawiają, że dysk lamelkowy 3M™ 769F jest bardziej trwały oraz wytrzymały i idealnie nadaje się do intensywnych zastosowań takich, jak fazowanie, obróbka spawów i gratowanie krawędzi. Poza tym zapewnia wykończenie, które sprawia, że może też być stosowany w ramach zastosowań mniej intensywnych, takich jak wygładzanie czy przygotowywanie powierzchni.


webLoaded = "false"

Wszechstronność zastosowań w standardzie

W większości warsztatów dyski lamelkowe są najbardziej popularnymi materiałami ściernymi. Dysk lamelkowy 3M™ 769F zapewnia wszechstronność, jakiej oczekujesz od lamelki – jej użycie jest łatwe i nadaje się do wielu różnych zastosowań. Ale jest coś, co sprawia, że jest absolutnie wyjątkowa: zostawia w tyle konkurencję, jeśli chodzi o jakość i cenę.

 • Fazowanie krawędzi metalowej przy pomocy dysku lamelkowego.

  Fazowanie

  Fazowanie może być trudną aplikacją dla wielu dysków lamelkowych. Ale nie dla nowego dysku lamelkowego 3M™ 769F. Jej poliuretanowy podkład radzi sobie z dużym naciskiem a precyzyjnie kształtowane ziarna 3M zapewniają, że tarcza nie przegrzewa się i nie ulega stępieniu. Wynik: perfekcyjne fazowanie krawędzi i przygotowanie do spawania.

 • Fazowanie metalu przy pomocy dysku lamelkowego

  Gratowanie

  Po przycięciu części ostre krawędzie często wymagają gratowania. Poradź sobie z gratowaniem nie niszcząc obrabianej części. Precyzyjnie kształtowane ziarna 3M w dysku lamelkowym 3M™ 769F bez problemu usuwają nierówności i ostre krawędzie. Po skutecznym gratowaniu część będzie gotowa do obróbki na następnym etapie.

 • Szlifowanie spoiny spawalniczej przy pomocy dysku lamelkowego

  Szlifowanie spoin spawalniczych

  Aby oszlifować spoinę spawalniczą dyskiem lamelkowym, wymagane jest odpowiednie połączenie ziarna ściernego i podkładu. Dysk lamelkowy 3M™ 769F właśnie to zapewnia. Precyzyjnie kształtowane ziarna 3M szybko obrabiają metal i są trwalsze dzięki funkcji samodzielnego ostrzenia. Podkład zużywa się równomiernie cały czas odsłaniając nowe, ostre ziarna ścierne, które doskonale obrabia materiał.


webLoaded = "false" Loadclientside=No
Czas przyśpieszyć?

Jeśli potrzebujesz jeszcze szybszej obróbki, wypróbuj materiały ścierne 3M™ Cubitron™ II.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Dołącz do nas
Zmień lokalizację
Polska - polski