3M™ Dysk Lamelkowy 769F - obróbka spoin spawalniczych

Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie

Zrób miejsce w swoim warsztacie na 3M™ Dysk Lamelkowy 769F


NOWOŚĆ 3M™ Dysk Lamelkowy 769F

 • Nowy produkt z rodziny dysków lamelkowych marki 3M to profesjonalny materiał ścierny najwyższej klasy, który jest dostępny w atrakcyjnej cenie. 3M™ Dysk Lamelkowy 769F posiada Precyzyjnie Kształtowane Ziarna 3M, które wydłużają żywotność dysku i zapewniają szybszą obróbkę niż standardowe dyski na bazie tlenków glinu i cyrkonu. Zamów próbkę i przekonaj się, że ten dysk to kombinacja niezawodnej wydajność w atrakcyjnej cenie.


Dysk lamelkowy, na który czekałeś.

Jeśli szukasz tego wyjątkowego połączenia skuteczności i doskonałej ceny, to nie musisz już szukać. 3M™ Dysk Lamelkowy 769F to dysk dostępny w zaskakującej cenie o równie zaskakującej jakości, a wszystko to dzięki mocy ziaren w technologii 3M Precyzyjnie Kształtowanego Ziarna.

 • Rodzina produktów 769F

  Precyzyjnie Kształtowane Ziarna 3M oraz trwały podkład poliuretanowy sprawiają, że dysk lamelkowy 3M™ 769F jest bardziej trwały oraz wytrzymały i idealnie nadaje się do intensywnych zastosowań takich, jak fazowanie, obróbka spawów i gratowanie krawędzi. Poza tym zapewnia wykończenie, które sprawia, że może też być stosowany w ramach zastosowań mniej intensywnych, takich jak wygładzanie czy przygotowywanie powierzchni.


Wszechstronność zastosowań w standardzie

W większości warsztatów dyski lamelkowe są najbardziej popularnymi materiałami ściernymi. Dysk lamelkowy 3M™ 769F zapewnia wszechstronność, jakiej oczekujesz od lamelki – jej użycie jest łatwe i nadaje się do wielu różnych zastosowań. Ale jest coś, co sprawia, że jest absolutnie wyjątkowa: zostawia w tyle konkurencję, jeśli chodzi o jakość i cenę.

 • Fazowanie krawędzi metalowej przy pomocy dysku lamelkowego.
  Fazowanie

  Fazowanie może być trudną aplikacją dla wielu dysków lamelkowych. Ale nie dla nowego dysku lamelkowego 3M™ 769F. Jej poliuretanowy podkład radzi sobie z dużym naciskiem a precyzyjnie kształtowane ziarna 3M zapewniają, że tarcza nie przegrzewa się i nie ulega stępieniu. Wynik: perfekcyjne fazowanie krawędzi i przygotowanie do spawania.

 • Fazowanie metalu przy pomocy dysku lamelkowego
  Gratowanie

  Po przycięciu części ostre krawędzie często wymagają gratowania. Poradź sobie z gratowaniem nie niszcząc obrabianej części. Precyzyjnie kształtowane ziarna 3M w dysku lamelkowym 3M™ 769F bez problemu usuwają nierówności i ostre krawędzie. Po skutecznym gratowaniu część będzie gotowa do obróbki na następnym etapie.

 • Szlifowanie spoiny spawalniczej przy pomocy dysku lamelkowego
  Szlifowanie spoin spawalniczych

  Aby oszlifować spoinę spawalniczą dyskiem lamelkowym, wymagane jest odpowiednie połączenie ziarna ściernego i podkładu. Dysk lamelkowy 3M™ 769F właśnie to zapewnia. Precyzyjnie kształtowane ziarna 3M szybko obrabiają metal i są trwalsze dzięki funkcji samodzielnego ostrzenia. Podkład zużywa się równomiernie cały czas odsłaniając nowe, ostre ziarna ścierne, które doskonale obrabia materiał.


Czas przyśpieszyć?

Jeśli potrzebujesz jeszcze szybszej obróbki, wypróbuj materiały ścierne 3M™ Cubitron™ II.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ