Dowiedz się więcej

Tarcze 3M™ Silver z opatentowaną technologią Precyzyjnie Kształtowanych ziaren Ściernych wykorzystują ziarno ceramiczne o trójkątnym kształcie mające zdolność do tzw. samoostrzenia w trakcie pracy. Dzięki temu gwarantują dłuższą żywotność i szybsze tempo skrawania. Zostały zaprojektowane tak, aby dostarczyć produkt o najwyższej relacji jakości do ceny.

 • Zamów próbkę produktu

  Nowa tarcza 3M™ Silver do cięcia dzięki wykorzystaniu mocy technologii Precyzyjnie Kształtowanego Ziarna Ściernego 3M zachowuje jednolite właściwości skrawania przez cały okres eksploatacji produktu. Tarcza zachowuje optymalną równowagę pomiędzy długą żywotnością a szybkim tempem skrawania w porównaniu do konkurencyjnych tarcz z tradycyjnym ziarnem elektrokorundowym czy cyrkonowym. Umożliwia obróbkę większej liczby elementów jedną tarczą – co przekłada się na większą wydajność. Dzięki temu operatorzy spędzają mniej czasu na ich wymianie, co pomaga utrzymać wysoką produktywność pracy. Dowiedz się więcej o produkcie.

 • 3M™ Silver do szlifowania

  Tarcza 3M™ Silver do szlifowania reprezentuje nową klasę materiałów ściernych na szlifierkę kątową – wykorzystuje wysokowydajną technologię Precyzyjnie Kształtowanego Ziarna Ceramicznego 3M. Tarcze te są doskonałym wyborem do aplikacji takich jak wyrównywanie spawu, fazowanie, ukosowanie krawędzi i innych – oferując szybsze tempo skrawania i dłuższą żywotność niż konkurencyjne tarcze z tradycyjnym ziarnem elektrokorundowym czy cyrkonowym.


 • Wszyskie pola są wymagane, chyba, że zaznaczono inaczej.

 •  
 •  
 •  
 • Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza

Prosimy o sprawdzenie skrzynki e-mail. Na podany adres został wysłany e-mail z prośbą o potwierdzenie danych.
W przypadku braku wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy sprawdzić foldery "Oferty" lub "Spam".

Błąd formularza

W trakcie wysyłania danych wystąpił błąd. Spróbuj odświeżyć stronę i wysłać dane ponownie.

Fazowanie

 • Pobierz broszurę

  Aby prawidłowo wykonać faz na obrabianym elemencie należy użyć wytrzymałego i niezawodnego narzędzia ściernego. Tarcza 3M™ Silver do szlifowania wykorzystująca technologię Precyzyjnie Kształtowanego Ziarna Ściernego 3M przewyższa tarcze z tradycyjnym ziarnem elektrokorundowym czy cyrkonowym, dając Ci przewagę, której potrzebujesz. Teraz szybkie przygotowanie krawędzi do spawania jest możliwe i niezwykle proste.


Cięcie

 • Cięcie

  Tarcze 3M™ Silver do cięcia gwarantują szybkie i czyste cięcie różnych elementów metalowych takich jak rury, profile, blachy i płyty metalowe. Dzięki szybkości skrawania zwiększamy żywotność tarczy i dostarczamy dodatkowe korzyści dla użytkownika, których oczekuje się od materiałów ściernych 3M z kategorii Premium. Nowa tarcza do cięcia umożliwia precyzyjne skrawanie i cięcie wszelkich materiałów, w tym metali żelaznych, stali nierdzewnej, stali stopowych i żeliwa.


Wyrównywanie spawu

 • Wyrównywanie spawu

  Obróbka materiału w trakcie spawania wymaga trwałego narzędzia ściernego umożliwiającego szybkie tempo skrawania. Taką kombinację zapewnia nowa tarcza 3M™ Silver do szlifowania, która gwarantuje wysoką wydajność w wyrównywaniu spawów na stali węglowej lub nierdzewnej i utrzymanie wysokiej produktywności.