Większa ochrona

 • Przetestowane pod kątem symulowanych prędkości wiatru do 273 km/h.

  Jest wiele rzeczy, na które nie masz wpływu — pogoda, wypadki i trzęsienia ziemi. Możesz jednak przygotować się na niespodziewane z foliami okiennymi 3M™ Safety & Security i systemami mocowania 3M™ Impact Protection.

  Zmniejsz zagrożenie powodowana przez odłamki stłuczonego szkła. Zabezpiecz się przed uszkodzeniem mienia. Ogranicz zakłócenia w pracy. Chroń swoich pracowników, firmę i wyniki finansowe, wzmacniając szkło na wypadek klęsk żywiołowych.


Zapewnij zgodność z normą bezpieczeństwa.

 • Zabezpieczenie przed odłamkami tłuczonego szkła ma krytyczne znaczenie dla zwiększenia bezpieczeństwa.

  Zabezpieczenie przed odłamkami tłuczonego szkła ma krytyczne znaczenie dla zwiększenia bezpieczeństwa.

  Folia ochronna do okien 3M pozwala zapewnić zgodność okien z normą bezpieczeństwa za ułamek ceny wymiany szyb. Normy budowlane mogą określać, że szkło w niektórych niebezpiecznych miejscach, takich jak mokre powierzchnie, drzwi, podłogi, rampy i schody, musi spełniać określone wymagania bezpiecznego oszklenia.

  Folia ochronna do okien 3M pomaga szybko i łatwo spełnić wymagania bezpieczeństwa dotyczące bezpiecznego oszklenia za ułamek kosztów wymiany okien.


  • Pozwala spełnić normy budowlane za znacznie mniejsze pieniądze niż wymiana szkła.
  • Pomaga w szybkim i łatwym spełnieniu wymagań bezpiecznego oszklenia.

Zapewnij ochronę przed samoistnym pęknięciem szkła.

 • Zapewnij ochronę przed samoistnym pęknięciem szkła.

  Wzmocnij szkło, aby zmniejszyć ryzyko obrażeń i szkód.

  Szkło hartowane jest mocniejsze niż standardowe szkło wyżarzane, ale czynniki takie jak zanieczyszczenia mogą powodować jego samoistne pękanie. W takich sytuacjach powstają niebezpieczne otwory, a szkło może spadać na przechodniów.


  • Pomóż zminimalizować zagrożenie
  • Zabezpiecz szyby bez przerw w pracy

Zbiera się na burzę.

 • Zachowaj spokój przed burzą, w trakcie i po burzy.

  Zachowaj spokój przed burzą, w trakcie i po burzy.

  Twój budynek, a zwłaszcza okna, są narażone na żywioły przez cały rok. Gdy okna pękają z powodu silnych wiatrów, silnych burz lub przypadkowych uderzeń, koszt ich wymiany blednie w porównaniu z kosztami utraty działalności, uszkodzonego mienia i obrażeniami ciała. Chroń siebie i swój biznes przed niebezpiecznymi latającym odłamkami szkła dzięki folii okiennej 3M™ Safety & Security i systemom mocowania 3M™ Impact Protection.


  • Pomóż zapewnić ochronę przed skutkami ekstremalnej pogody
  • Zmniejsz ryzyko związane z wybuchem i siłą uderzenia
  • Zmniejsz straty w codziennej działalności

Rekomendowane produkty


Chroń swoją inwestycję dzięki foliom okiennym 3M™ Safety & Security.

Pomóż chronić osoby i urządzenia w budynku przed wiatrem i deszczem, w wypadku stłuczenia szkła oraz w razie klęski żywiołowej.


Jak kupić folie okienne 3M.


Kiedy skontaktujesz się z autoryzowanym sprzedawcą 3M, postara się on zrozumieć, czego dokładnie potrzebujesz. Umówi się na konsultacje na miejscu, doradzi właściwe produkty, wykona pomiary i omówi plan instalacji. Sprzedawcy 3M oferują sprawdzoną jakość usług - kupując folię okienną u autoryzowanego sprzedawcy 3M, masz gwarancję otrzymania oryginalnego produktu i dobrze wykonanej instalacji. .

Pytania? Służymy pomocą.

Skontaktuj się z ekspertami 3M, aby dowiedzieć się więcej na temat folii okiennych. Specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania, umówią się na indywidualne konsultacje, doradzą optymalne rozwiązanie, wykonają szczegółowe pomiary i omówią plan instalacji. • Złota odznaka 50 lat doświadczenia

  Folie okienne 3M. Tak niezwykłe, że niemal niezauważalne…

  I o to właśnie chodzi. Folia okienna 3M zapewnia niemal niewidoczną ochronę przed ostrym światłem słonecznym, filtrując do 97% promieni podczerwonych wytwarzających ciepło i do 99% szkodliwych promieni UV. Eliminujesz gorące punkty, oszczędzasz energię i chronisz ludzi oraz przedmioty, które kochasz.

  50 lat doświadczenia.


Chcesz zostać partnerem?

Kliknij link, aby wypełnić krótki formularz online. Przedstawiciel handlowy wkrótce skontaktuje się z Tobą.