Oszczędzanie energii

 • Szybki zwrot z inwestycji — już po 3 latach

  Odizoluj się od ciepła dzięki foliom okiennym 3M i zmniejsz koszty zapewnienia komfortu w budynku. Szacuje się, że 33% wydatków na chłodzenie wynika z ogrzewania wnętrz ciepłem słonecznym przenikającym przez szyby okienne.

  Dlatego ekonomiczne i energooszczędne technologie, takie jak folie okienne 3M, mają kluczowe znaczenie dla zabezpieczenia Twoich zysków — przez izolację ciepła słonecznego i zapewnienie komfortowej, umiarkowanej temperatury w pomieszczeniach.


Oszczędności, które widać.

 • Na filmie pokazano budynki z całego świata, w których ograniczono zużycie energii dzięki folii okiennej 3M.

  Uzyskaj szybki zwrot kosztów dzięki znacznym oszczędnościom.

  Folie okienne uznawane są jako jedna z najważniejszych technologii zapewniających oszczędność energii oraz jeden z najszybszych zwrotów z inwestycji, bo widoczny już po 3 latach. Możesz zaoszczędzić od 40 do 80PLN z każdego metra kwadratowego zainstalowanej folii lub nawet 190 kWh na metr kwadratowy szkła.


  • Ogranicz przyrost ciepła w miesiącach letnich nawet o 79%
  • Zaoszczędź nawet 190 kWh na metr kwadratowy szkła
  • Szybki zwrot z inwestycji — już po 3 latach

Oszczędzanie energii.

 • Film pokazuje zewnętrzne elewacje wysokościowców pokryte folią okienną 3M

  Zmniejsz zużycie energii i emisję dwutlenku węgla.

  Kontrolowanie klimatu w pomieszczeniach za pomocą folii okiennych 3M przynosi korzyści dla klimatu naszej planety. Izolowanie ciepła słonecznego pozwala zużywać mniej energii. Gdy nie trzeba zasłaniać okien przed słońcem, spadają koszty prądu potrzebnego do oświetlenia. Modernizacja istniejących okien pozwala ograniczyć ilość odpadów.


  • Zachowanie istniejących okien
  • Naturalne światło bez nagrzewania wnętrza
  • Niższe zużycie energii
  • Folie okienne 3M mogą mieć ujemny ślad węglowy już po 6 miesiącach od instalacji

Skuteczniejsza izolacja.


Rekomendowane produkty


Cykl modernizacji efektywności energetycznej.

 • Wykres przedstawia cykl modernizacji efektywności energetycznej

  Dostępnych jest wiele technologii oszczędzania energii, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze. Istotne jest, aby wybrać odpowiednie produkty i realizować prace modernizacyjne po kolei - tak, aby zmaksymalizować zyski. Często pomijanym aspektem jest modernizacja buforów ciepła (takich jak folie okienne), a właściciele budynków od razu zabierają się za optymalizację systemów HVAC.

  Wykonanie odpowiedniej izolacji budynku przed wprowadzeniem ulepszeń HVAC, może w przyszłości pozwolić ograniczyć sprzęt HVAC, umożliwiając osiągnięcie maksymalnych możliwych zysków.


Oszczędzanie energii jest korzystne dla każdego.

Instalując folie okienne 3M, możesz skorzystać na oszczędności energii i nie tylko.


Jak kupić folie okienne 3M.


Kiedy skontaktujesz się z autoryzowanym sprzedawcą 3M, postara się on zrozumieć, czego dokładnie potrzebujesz. Umówi się na konsultacje na miejscu, doradzi właściwe produkty, wykona pomiary i omówi plan instalacji. Sprzedawcy 3M oferują sprawdzoną jakość usług - kupując folię okienną u autoryzowanego sprzedawcy 3M, masz gwarancję otrzymania oryginalnego produktu i dobrze wykonanej instalacji.

Pytania? Służymy pomocą.

Skontaktuj się z ekspertami 3M, aby dowiedzieć się więcej na temat folii okiennych. Specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania, umówią się na indywidualne konsultacje, doradzą optymalne rozwiązanie, wykonają szczegółowe pomiary i omówią plan instalacji.


 • Złota odznaka 50 lat doświadczenia

  Folie okienne 3M. Tak niezwykłe, że niemal niezauważalne…

  I o to właśnie chodzi. Folia okienna 3M zapewnia niemal niewidoczną ochronę przed ostrym światłem słonecznym, filtrując do 97% promieni podczerwonych wytwarzających ciepło i do 99% szkodliwych promieni UV. Eliminujesz gorące punkty, oszczędzasz energię i chronisz ludzi oraz przedmioty, które kochasz.

  50 lat doświadczenia.


Chcesz zostać partnerem?

Kliknij link, aby wypełnić krótki formularz online. Przedstawiciel handlowy wkrótce skontaktuje się z Tobą.