Poprawa komfortu

 • Izoluj do 79% ciepła słonecznego

  Czy twój budynek jest gorący latem, a zimą zimny? Nic nie irytuje najemców bardziej niż brak komfortu w budynku. Dzięki foliom okiennym 3M™ Sun Control możesz zapewnić swoim najemcom większą wygodę. Izolując ciepło słoneczne, pomożesz zachować w pomieszczeniach bardziej równomierne, umiarkowane temperatury. Zastosowanie folii okiennej 3M™ Sun Control jest o wiele tańsze niż wymiana wszystkich szyb, a wydajność i wygląd są porównywalne z nowym szkłem.

  Zainstalowanie folii okiennej o niskiej emisyjności lub „Low E” (kontrola klimatu) może podnieść wydajność izolacji zwykłego okna z pojedynczą szybą do poziomu zbliżonego do okna z podwójną szybą, a okna z podwójną szybą zbliżonego do okna z szybą potrójną.


Zmniejsz lub wyeliminuj nadmierne ciepło.

 • Zadbaj o komfort najemców i powstrzymaj ich przed zmianą lokum.

  Zadbaj o komfort najemców i powstrzymaj ich przed zmianą lokum.

  Ciepłe miejsca mogą powodować, że miejsce pracy staje się nieznośne. Folie okienne 3M™ Sun Control przepuszczają światło słońca, jednocześnie pozostawiając na zewnątrz ciepło.


Ogranicz odblaski.

 • Różnica między naturalnym światłem a oślepiającym światłem.

  Różnica między naturalnym światłem a oślepiającym światłem.

  Instalując folię okienną 3M™ Sun Control wpuszczasz do pomieszczeń naturalne światło, jednocześnie blokując towarzyszące mu, irytujące odblaski.

  Twoi najemcy nie będą musieli unikać części budynku lub męczyć się, by zobaczyć cokolwiek na ekranach komputerów w ciągu dnia. Będą mogli po prostu pracować w komforcie.


Rekomendowane produkty


Jak kupić folie okienne 3M.


Kiedy skontaktujesz się z autoryzowanym sprzedawcą 3M, postara się on zrozumieć, czego dokładnie potrzebujesz. Umówi się na konsultacje na miejscu, doradzi właściwe produkty, wykona pomiary i omówi plan instalacji. Sprzedawcy 3M oferują sprawdzoną jakość usług - kupując folię okienną u autoryzowanego sprzedawcy 3M, masz gwarancję otrzymania oryginalnego produktu i dobrze wykonanej instalacji.

Pytania? Służymy pomocą.

Skontaktuj się z ekspertami 3M, aby dowiedzieć się więcej na temat folii okiennych. Specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania, umówią się na indywidualne konsultacje, doradzą optymalne rozwiązanie, wykonają szczegółowe pomiary i omówią plan instalacji.


Poprawa komfortu jest z korzyścią dla każdego.

Właściciele budynków, najemcy, klienci, architekci, konsultanci energetyczni i producenci szkła mogą liczyć na komfort, jaki dają folie okienne 3M™ Sun Control. • Złota odznaka 50 lat doświadczenia

  Folie okienne 3M. Tak niezwykłe, że niemal niezauważalne…

  I o to właśnie chodzi. Folia okienna 3M zapewnia niemal niewidoczną ochronę przed ostrym światłem słonecznym, filtrując do 97% promieni podczerwonych wytwarzających ciepło i do 99% szkodliwych promieni UV. Eliminujesz gorące punkty, oszczędzasz energię i chronisz ludzi oraz przedmioty, które kochasz.

  50 lat doświadczenia.


Chcesz zostać partnerem?

Kliknij link, aby wypełnić krótki formularz online. Przedstawiciel handlowy wkrótce skontaktuje się z Tobą.