mężczyzna opuszczający szklany wieżowiec
Komfort, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój - każdego dnia w pracy.

Folie okienne 3M™

Gdy najemcy skarżą się na zbyt nasłonecznione biura lub, gdy zauważysz, że koszty energii rosną w niebotycznym tempie, folie okienne 3M™ pomogą Ci w zminimalizowaniu wydatków na energię, w zwiększeniu bezpieczeństwa osób przebywających w budynku oraz w oszczędności zużywanej energii. Folie okienne 3M™ zapewniają ochronę przed włamaniami, zranieniem odłamkami szkła na skutek eksplozji ładunków wybuchowych, czy niespodziewanymi wypadkami.

Folie okienne znane są już od 50 lat, kiedy to firma 3M opatentowała ich zastosowanie. Od tego czasu nieprzerwanie pracujemy nad ich ulepszaniem, wprowadzając innowacyjne rozwiązania i materiały. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w dziedzinie produkcji nowatorskich folii i klejów. Każdego dnia nasze produkty ulepszają przedmioty codziennego użytku takie jak laptopy, telewizory, telefony komórkowe i wiele innych. Zmodernizuj budynek przy pomocy folii okiennych 3M™ i korzystaj z przełomowych technologii
i nowoczesnych rozwiązań przez wiele lat.

Pytania? Służymy pomocą.

Skontaktuj się z ekspertami 3M, aby dowiedzieć się więcej na temat folii okiennych. Specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania, umówią się na indywidualne konsultacje, doradzą optymalne rozwiązanie, wykonają szczegółowe pomiary i omówią plan instalacji.


Folie okienne

Pokój z widokiem

Zobacz, co mówią nasi klienci

Zapoznaj się z opiniami naszych klientów i dowiedz się więcej na temat kontroli nasłonecznienia, zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony dzięki foliom okiennym 3M™.

 • Narodowe Muzeum Nauki i Techniki w Szwecji

  Narodowe Muzeum Nauki
  i Techniki w Szwecji

  Produkt: Folia okienna 3M™ Thinsulate™ Climate Control Series

  Latem pracownicy biurowi pracują
  w temperaturze sięgającej nawet 35 stopni. Po zastosowaniu folii 3M™ Thinsulate udało się obniżyć temperaturę  o około 10 stopni latem, a zimą utrzymać optymalne ciepło w pomieszczeniach.

  Dowiedz się więcej (PDF 2.4 MB)

 • Rotterdam Markthal
  Rotterdam Markthal

  Produkt: Folia okienna 3M™ Sun Control Prestige Series

  Przed zastosowaniem folii okiennej 3M™ zmagano się z dobowymi wahaniami temperatury.

  Dowiedz się więcej (PDF 2.8 MB)

 • Włamanie do sklepu jubilerskiego
  Sklep jubilerski w Tampa

  Produkt: Folia okienna 3M™ Scotchshield™ Safety & Security Ultra Series

  Folia doskonale zabezpieczyła szybę przed wybiciem i włamaniem się do wnętrza sklepu. Dzięki czemu nie zrabowano biżuterii, dzieł sztuki i antyków znajdujących się w środku.

  Dowiedz się więcej (PDF 1.3 MB)

 • Wnętrze budynku Sił Zbrojnych w Minnesocie
  Siły Zbrojne w Minnesocie

  Produkt: Folia okienna 3M™ Scotchshield™ Safety & Security Ultra Series

  Priorytetową rolę odgrywa bezpieczeństwo w obiektach publicznych. Kluczowa jest ochrona przed eksplozjami ładunków wybuchowych, zagrożeniami wstrząsami tektonicznymi czy samoistnymi pęknięciami szkła, ponieważ to odłamki szkła są najczęstszą przyczyną obrażeń
  i wypadków śmiertelnych
  w budynkach.

  Dowiedz się więcej (PDF 186 KB)


 • kobieta na schodach

  Folie okienne 3M™ pomagają w zmniejszeniu emisji CO2

  Każdy z nas ma swój wkład w dążeniu do zerowej emisji CO2 w przyszłości. Europejska strategia poprawy charakterystyki energetycznej budynków (Renovation Wave) podkreśla, że to budynki właśnie generują wysokie zużycie energii, dlatego wyznacza sposoby poprawy charakterystyki energetycznej obiektów w całej UE.

  Firma 3M podejmuje te działania, które skutecznie pomagają w realizacji tych wymagających założeń, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oferującym długoterminowe korzyści dla środowiska.
  Zapoznaj się z Deklaracją Środowiskową Produktu (EPD) - jest to przejrzysty i obiektywny raport, który zawiera informacje dotyczące materiałów, z których wykonane są nasze folie oraz ich wpływu na środowisko w całym cyklu użytkowania i życia produktu.

  Folie okienne 3M™ Sun Control Prestige Series pomagają w redukcji emisji CO2 i:


  • Oszczędzają pieniądze poprzez zmniejszenie zużycia energii na chłodzenie latem i ogrzewanie zimą.
  • Zmniejszają oddziaływanie na środowisko poprzez zrównoważoną produkcję, pakowanie, transport, aplikację czy demontaż na koniec okresu użytkowania folii. Identyfikuje „gorące miejsca" jako punkt wyjścia do opracowywania nowych, innowacyjnych produktów i rozwiązań.

Pytania? Służymy pomocą.

Skontaktuj się z ekspertami 3M, aby dowiedzieć się więcej na temat folii okiennych. Specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania, umówią się na indywidualne konsultacje, doradzą optymalne rozwiązanie, wykonają szczegółowe pomiary i omówią plan instalacji.


 • Złota odznaka 50 lat doświadczenia

  3M to gwarancja najwyższej jakości.

  Wybierając folie okienne 3M™ zyskujesz komfort, bezpieczeństwo i oszczędność. Miliony metrów kwadratowych folii okiennych 3M™ instalowanych na całym świecie to dowód na to, że nasze rozwiązania sprawdzają się w praktyce. Oferujemy jedną z najbardziej wszechstronnych gwarancji w branży.

  Patent 3M na folię okienną chroniącą przed słońcem sięga 1966 roku. Od tego czasu nasze innowacyjne folie okienne pomagają chronić ludzi przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym od ponad 50 lat!

  Innowacje 3M dla Ciebie. Folie okienne 3M™ - komfort, bezpieczeństwo i oszczędność.

Chcesz zostać partnerem?

Kliknij link, aby wypełnić krótki formularz online. Przedstawiciel handlowy wkrótce skontaktuje się z Tobą.

 • Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.

 • Wszystkie pola są wymagane, chyba że określono inaczej

 • Profil Klienta
 • Kraj
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Prześlij

Dziękujemy.

Formularz został przesłany

Przepraszamy.

Wystąpił błąd podczas przesyłania danych. Spróbuj ponownie później