Folie okienne 3M™


Firma 3M wynalazła folie okienne ponad 50 lat temu. Od tego czasu stale wprowadzamy innowacje i je ulepszamy. Jesteśmy światowym liderem w zakresie klejów i folii, a nasze produkty pozwalają udoskonalać przedmioty używane na co dzień — laptopy, telewizory, telefony komórkowe i wiele innych. Folie okienne 3M pozwalają na poprawienie efektywności Twoich okien. Zapewniają większy komfort w pomieszczeniach, w których przebywasz na co dzień.

 • Gdy najemcy skarżą się na zbyt wysoką temperaturę lub zauważysz, że koszty energii rosną w niebotycznym tempie, folie okienne 3M mogą pomóc. Nasze folie zapewniają ograniczenie wnikania ciepła przez szyby okienne do wewnątrz, zwiększają ochronę przed wypadkami, klęskami żywiołowymi, włamaniami, wybuchami bomb i latającymi odłamkami szkła. Mogą również pomóc w zapewnieniu zgodności szyb z wyższymi normami budowlanymi.

 • Mieszkaj komfortowo w każdym pomieszczeniu Twojego domu! Dzięki foliom okiennym 3M niezależnie od tego, czy problemem są ciepło, odblaski, blaknące meble, bezpieczeństwo czy prywatność — mamy folie okienne, które pomogą Ci poprawić komfort w Twoim domu.


Jak kupić folie okienne 3M.


Kiedy skontaktujesz się z autoryzowanym sprzedawcą 3M, postara się on zrozumieć, czego dokładnie potrzebujesz. Umówi się na konsultacje na miejscu, doradzi właściwe produkty, wykona pomiary i omówi plan instalacji. Sprzedawcy 3M oferują sprawdzoną jakość usług - kupując folię okienną u autoryzowanego sprzedawcy 3M, masz gwarancję otrzymania oryginalnego produktu i dobrze wykonanej instalacji. 

Pytania? Służymy pomocą.

Nasi autoryzowani dealerzy 3M chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące folii okiennych i ich procesu instalacji.


Pokój z widokiem — prezentacja wideo folii okiennych 3M

Pokój z widokiem

3M to gwarancja najwyższej jakości.


Wybierając folie okienne 3M, wybierasz święty spokój. Miliony metrów kwadratowych folii okiennych 3M instalowanych na całym świecie to dowód na to, że nasze rozwiązania sprawdzają się w praktyce. Oferujemy jedną z najbardziej wszechstronnych gwarancji w branży.

Firma 3M otrzymała pierwszy patent na folię chroniącą przed słońcem w 1966 roku, a nasze innowacyjne folie okienne pomagają chronić ludzi przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym już od ponad 50 lat. Niech innowacje 3M pracują dla Ciebie. Wybierz 3M do swoich okien i niczym się nie martw.


 • Folie okienne 3M™ Thinsulate™ pomagają ograniczyć zimne/ciepłe miejsca

  Folie okienne 3M™ Thinsulate™

  Folie okienne 3M™ Thinsulate™ Climate Control pomagają utrzymywać w pomieszczeniach optymalną temperaturę przez cały rok. Zimą zatrzymują w środku ciepłe powietrze, a latem blokują nagrzewanie wnętrza, zapewniając przyjemny chłód. 3M™ Thinsulate™ Climate Control to skuteczna izolacja przed pogodą na wiele lat.

  Folie z serii Climate Control blokują do 99% promieni UV, pomagając chronić dzieła sztuki, meble, drewniane podłogi, dywany i wykończenia wnętrz.

  Pomagają ograniczyć zimne/ciepłe miejsca, poprawiając ogólny komfort w pomieszczeniach.


 • Złota odznaka 50 lat doświadczenia

  Folie okienne 3M. Tak niezwykłe, że niemal niezauważalne…

  I o to właśnie chodzi. Folia okienna 3M zapewnia ochronę przed ostrym światłem słonecznym, filtrując do 97% promieni podczerwonych wytwarzających ciepło i do 99% szkodliwych promieni UV. Eliminujesz gorące punkty, oszczędzasz energię i chronisz ludzi oraz przedmioty, które kochasz.

  Ponad 50 lat doświadczenia.


Chcesz zostać sprzedawcą?

Kliknij link, aby wypełnić krótki formularz online, a przedstawiciel handlowy wkrótce się z Tobą skontaktuje.


Kobieta stojąca obok samochodu.

Wygoda jest na wyciągnięcie ręki.

Interesują Cię folie okienne 3M do samochodu?
Zobacz nasze produkty Lokalizacja