Systemy zabezpieczenia przed upadkiem i sprzęt do pracy na wysokości

3M ma w ofercie wszystko, co jest potrzebne do prac na wysokości. Poznaj szeroką ofertę niezawodnych, wygodnych, innowacyjnych i starannie wykonanych urządzeń i rozwiązań chroniących przed upadkiem z wysokości: punkty kotwiczące, szelki, łączniki, sprzęt ratowniczo-ewakuacyjny, stałe oraz tymczasowe poziome i pionowe systemy asekuracyjne, sprzęt do przestrzeni zamkniętych, profesjonalne usługi szkoleniowe i więcej.

Naszą misą jest zapewnienie Ci rozwiązania o możliwie najszerszym zastosowaniu. Dlatego nasz zespół inżynierów specjalistów doradzi Ci w zakresie oceny ryzyka, opracowania projektu oraz najlepszego rozwiązania do ochrony przed upadkiem z wysokości do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową poradę.

ŚOI do prac na wysokości

Marki sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości 3M™: DBI-SALA® i Protecta®

Marki sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości 3M™: DBI-SALA® i Protecta®

Zapytaj eksperta

3M łączy innowacje techniczne i doświadczenie z pasją tworzenia produktów najwyższej jakości. Sprzęt zabezpieczający przed upadkiem 3M™ zapewnia jeszcze wyższy poziom ochrony pracowników na wysokości dzięki sprawdzonym i zaufanym urządzeniom i rozwiązaniom marek DBI-SALA® i Protecta®. Rozwiązania te obejmują innowacyjne szelki, linki bezpieczeństwa, punkty kotwiczące, poziome systemy asekuracyjne, systemy dostępu, sprzęt ratunkowo-ewakuacyjny, rozwiązania do przestrzeni zamkniętych, wszelkie ŚOI lub środki ochrony indywidualnej wymagane do zabezpieczenia przed upadkiem i dużo więcej!

Nasze rozwiązania są zgodne z najbardziej rygorystycznymi normami i przepisami, w tym CE i ANSI, zapewniając Ci maksymalną swobodę i pewność. Możliwości są nieograniczone!


Symbol zastępczy
Skontaktuj się z zespołem ekspertów

Nie masz pewności, jaki produkt najlepiej pasuje do Twoich potrzeb?

Zapytaj naszych inżynierów specjalistów i ekspertów ds. prac na wysokości.

Wyślij nam zapytanie

Produkty i rozwiązania poprawiające skuteczność zabezpieczeń chroniących przed upadkiem z wysokości

3M i Capital Safety, dwóch liderów branży środków ochrony indywidualnej i zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości, połączyło siły, by oferować najwydajniejsze rozwiązania. Teraz 3M™ może lepiej niż kiedykolwiek oferować technologie i produkty podnoszące bezpieczeństwo, wydajność i komfort pracowników dzięki produktom marki DBI-SALA® i Protecta®.

 • Znaki logo 3m protection ancticaída

  Marki 3M™ DBI-SALA® i Protecta®

  3M™ DBI-SALA®: przez ponad 75 lat pracownicy wysokościowi z całego świata ufali produktom DBI-SALA®, które zapewniały im wydajność i bezpieczeństwo. Dzisiaj sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości 3M kontynuuje tę tradycję, zapewniając wysokiej jakości rozwiązania chroniące przed upadkiem z wysokości DBI-SALA®, dzięki którym pracownicy mogą pracować komfortowo i bezpiecznie.

  3M™ Protecta®: każdy pracownik wysokościowy potrzebuje odpowiedniego zabezpieczenia bez względu na charakter wykonywanej pracy. Dlatego dziś Protecta® jest najchętniej wybieraną marką produktów zabezpieczających przez menedżerów szukających sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, który jest zgodny z przepisami BHP i pozwala pracownikom pracować wydajnie. Obecnie, będąc częścią globalnej i zaufanej marki, sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości 3M™ Protecta® jest najchętniej wybieranym podstawowym rozwiązaniem ochronnym, które jest praktyczne i niezawodne, jednocześnie spełniając wymagania branżowe.


Zintegrowane systemy zabezpieczenia przed upadkiem do Twojej branży

Czy chcesz się dowiedzieć, jak i gdzie zainstalować system zabezpieczenia przed upadkiem? Nie wiesz, czy Twój sprzęt jest zgodny z przepisami? Nasz zespół specjalistów może Ci pomóc w opracowaniu kompleksowego planu pracy na wysokości, schodzenia do przestrzeni zamkniętych i/lub ratownictwa.

Nasz zespół specjalistów codziennie projektuje, ocenia i kontroluje obiekty w branżach: energetyki wiatrowej, budownictwa, górnictwa, przemysłu paliwowo-gazowego, przemysłu chemicznego, laboratoriów lub dużych firm farmaceutycznych, transportu i centrów logistycznych, telekomunikacji, systemów dachowych, konserwacji instalacji przemysłowych, konserwacji budynków i fasad, elektryczności, sektorze użyteczności publicznej itd. Realizujemy również projekty szerokim zakresie zastosowań specjalnych, takich jak atrakcje turystyczne, infrastruktura wojskowa czy obiekty zabytkowe.

 • systemy zabezpieczenia przed upadkiem
  • IDENTYFIKACJA ZAGROŻEŃ: Pomagamy Ci w identyfikacji obszarów pracy, które nie są odpowiednio zabezpieczone.
  • AUDYT PREWENCYJNY: Oceniamy, podczas wizyty na miejscu, czy Twoje obiekty lub instalacje są zgodne z przepisami i ustawodawstwem.
  • PROJEKTOWANIE OBIEKTÓW NIESTANDARDOWYCH: Zapewniamy wskazówki w zakresie projektowania bezpiecznych obszarów roboczych.
  • WYBÓR ŚOI, SPRZĘTU I SYSTEMÓW: Pomożemy Ci wybrać rozwiązania najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.
  • INSTALACJA I MONTAŻ: Pomożemy Ci zapewnić zgodność Twojego sprzętu z wymaganiami prawnymi.
  • KURSY I SZKOLENIA: Możemy przeszkolić Twoich pracowników pod kątem pracy na wysokości z uwzględnieniem procedur ratunkowych, inspekcji ŚOI itd.

Jak wybrać systemy zabezpieczenia przed upadkiem

Nie masz pewności, jakiego systemu ochrony przed upadkiem z wysokości potrzebujesz?

Nasi eksperci ds. prac na wysokości służą fachową poradą.

Nie masz pewności, jakiego systemu ochrony przed upadkiem z wysokości potrzebujesz?

Nasi eksperci ds. prac na wysokości służą fachową poradą.

Zapytaj eksperta

Działamy w Twojej branży od dziesięcioleci

 • Systemy zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości podczas prac budowlanych
  Budownictwo

  ŚOI, systemy zabezpieczenia przed upadkiem, linki bezpieczeństwa itd. Wszystko, czego potrzeba na placu budowy…

 • Systemy zabezpieczające przed upadkiem z wysokości w górnictwie
  Górnictwo

  Sprzęt zabezpieczający do środowisk o wysokim stopniu zagrożenia…

 • Systemy chroniące przed upadkiem z wysokości w energetyce wiatrowej
  Energetyka wiatrowa

  Systemy chroniące przed upadkiem z wysokości do turbin wiatrowych, w tym: linki bezpieczeństwa, punkty kotwiczące, sprzęt ratunkowy i ewakuacyjny itd…

 • Systemy zabezpieczające przed upadkiem z wysokości w branży transportowej
  Transport

  ŚOI i rozwiązania do pracy na wysokości dla centrów dystrybucyjnych, lotnisk, przeładowni wagonów kolejowych i ciężarówek itd…

 • Systemy zabezpieczenia przed upadkiem w przemyśle paliwowo-gazowym
  Przemysł paliwowo-gazowy

  Rozwiązania dostępowe i ratownicze ze specjalnie zaprojektowaną i zintegrowaną technologią dla przemysłu paliwowo-gazowego…

 • Systemy zabezpieczające przed upadkiem z wysokości w telekomunikacji i usługach publicznych
  Usługi komunalne i telekomunikacja

  Pionowe systemy chroniące przed upadkiem z wysokości na wieżach telekomunikacyjnych, wszechstronne i wytrzymałe urządzenia nadające się do pracy w przestrzeni zamkniętej…

 • Sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości do konserwacji instalacji przemysłowych
  Konserwacja instalacji przemysłowych

  ŚOI i sprzęt dostępowy do obszarów niebezpiecznych w konserwacji instalacji przemysłowych itp…

 • Specjalistyczny sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości
  Branża chemiczna i farmaceutyczna

  Do pracy w miejscach, w których materiały ochronne są narażone na degradację, konieczny jest specjalny sprzęt…


Porada eksperta

 • Dziękujemy za przesłanie formularza do 3M. Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.

 • Wszystkie pola są wymagane, chyba że określono inaczej

 • Czy jesteś zainteresowany zainstalowaniem systemu ochrony przed upadkiem?


   
   
   
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Prześlij Prześlij

Dziękujemy.

Twój formularz został pomyślnie przesłany.

Przepraszamy.

Wystąpił błąd podczas przesyłania danych. Spróbuj ponownie później.