Ochrona wzroku

Produkty ochrony wzroku 3M obejmują okulary i gogle ochronne, które zostały zaprojektowane tak, aby były kompatybilne z innymi środkami ochrony indywidualnej. Szeroka gama okularów ochronnych w kolorowych oprawkach i przyciemnianych soczewkach, z różnymi powłokami na soczewkach, w niektórych modelach z wyjmowanymi wkładkami i paskami nagłownymi, które umożliwiają dopasowanie okularów ochronnych do danego zastosowania - to styl, którego oczekujesz i trwałość, której potrzebujesz.

Okulary ochronne 3M
Twałość. Styl. Komfort.

Istnieje wiele różnorodnych produktów do wyboru spośród produktów ochrony wzroku 3M, wszystkie zapewniają komfort, bezpieczeństwo i styl, którego wymagają Twoi pracownicy.

Pobierz informacje ogólne o produktach (PDF, 2.068 MB)
trzech pracowników noszących różne typy okularów ochronnych 3M
Jakiego typu ochrona wzroku jest potrzebna?
  • Zaprojektowane w celu zapewnienia ochrony przed uderzeniami, okulary ochronne 3M oferują szeroką gamę rodzajów powłok soczewek, ich kolorów oraz opcji dopasowania do wymagań na różnych stanowiskach pracy i branżach.

  • Zaprojektowane, aby zapewnić ochronę przed uderzeniami lub rozbryzgami, gogle ochronne 3M zostały wyposażone w powłokę odporną na zaparowanie 3M™ Scotchgard™ Protector dla zapewnienia lepszej odporności na zaparowanie i zarysowanie w porównaniu do tradycyjnych tego typu gogli odpornych na zaparowanie.


Dowiedz się, dlaczego poszczególne parametry produktów ochrony wzroku i dopasowanie mają znaczenie

  • Spośród ponad 12 kolorów soczewek, które redukują odblaski słoneczne i poprawiają kontrast widzenia, wybierz tę, która odpowiada Twoim potrzebom w zakresie bezpieczeństwa.

  • Wybierz jedną z powłok: Powłoka odporna na zarysowanie (+), odporna na zarysowanie/zaparowanie lub 3M™ Scotchgard™ Protector zabezpieczająca przed zaparowaniem, która jest odporna na zaparowanie dłużej niż tradycyjne powłoki o takiej właściwości, nawet do 25 myć wodą.

Platforma do okularów 3M™ SecureFit™
Zamów bezpłatną próbkę!

Gdy niezbędny jest całodzienny komfort, nie szukaj dalej niż innowacyjna platforma do okularów 3M™ SecureFit™, która zapewnia komfortowe wyrównanie nacisku, pozwalając zausznikom zginać się i samoczynnie dopasowywać do rozmiaru i kształtu głowy użytkownika.

ZAMÓW PRÓBKĘ

Potrzebujesz więcej pomocy?