Folie dekoracyjne do okien i szkła

Folie graficzne do okien

Wdrażaj innowacje, inspiruj, informuj

Ożyw dowolną przestrzeń dzięki foliom dekoracyjnym do przeszkleń

3M oferuje praktyczne i pomysłowe rozwiązania, które ożywią każde wnętrze - od szklanych fasad, po szklane drzwi czy ścianki działowe. Bez problemu nadasz przestrzeni wyjątkowy charakter i zapewnisz prywatność w przeszklonych salkach.

Jeśli poszukujesz rozwiązania redukującego nagrzewanie się pomieszczeń - ponad 50 lat temu 3M opatentowało pierwsze folie okienne. Od tego momentu jesteśmy wiodącym producentem przeciwsłonecznych folii okiennych. Dzięki zastosowaniu naszych folii możesz obniżyć rachunki za chłodzenie lokalu nawet o 28%.


Zastosowania

 • Folie do okien wykorzystywane w celach reklamowych

  Możesz wykorzystać swoje okna, by przekazać dowolny komunikat lub wyeksponować wybrany wizerunek. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na zamieszczeniu prostego napisu czy stworzeniu złożonego nadruku, 3M dysponuje materiałami, które nadają się do każdego zastosowania.

  Zobacz produkty do reklamy okiennej

 • Folie do okien do budowania tożsamości marki

  Wykorzystaj okna do promocji swojej marki. Folie graficzne 3M dają Ci możliwość budowania tożsamości marki wśród przechodniów lub osób odwiedzających Twoją firmę, dzięki odpowiedniej dekoracji szklanych drzwi wejściowych do biura.

  Zobacz produkty do brandingu okien

 • Prywatyzujące folie do przeszkleń

  Folie 3M do okien zapewniają nie tylko doskonały wygląd Twoich okien, ale także odpowiednią prywatność w pomieszczeniach biurowych i salach konferencyjnych, dbając jednocześnie o jasność, lekkość i świeżość powierzchni biurowej oraz podkreślając otwarty charakter wnętrz.

  Zobacz produkty prywatyzujące do okien

 • Folie przeciwsłoneczne do okien

  Folie okienne 3M nie tylko redukują nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń. Dzięki swojej zaawansowanej technologii, folie odbijają do 99% promieniowania UV i pozwalają znacznie spowolnić proces odbarwiania się elementów wystroju wnętrza (chronią przed blaknięciem), a także zmniejszają lub eliminują efekt oślepiania i refleksy.

  Zobacz folie przeciwsłoneczne do okien


Dołącz do nas
The brands listed above are trademarks of 3M.
Zmień lokalizację
Polska - polski