Ostrzeżenie

Ostrzeżenie

Znaleziono niepoprawną konfigurację. Skontaktuj się z administratorem.

 
Ostrzeżenie

Ostrzeżenie

Znaleziono niepoprawną konfigurację. Skontaktuj się z administratorem.

 
Gwarancje

Gwarancje

Folie graficzne 3M zapewniają doskonałe rezultaty

Folie graficzne 3M są objęte najbardziej wszechstronnymi gwarancjami i wsparciem. 3M dostarcza kompleksowych rozwiązań graficznych pozwalających uzyskać atrakcyjne reklamy wizualne i spójność komunikatów przekazywanych za pomocą różnych realizacji. Nasze produkty i systemy pozwalają tworzyć grafiki o niezrównanie jednolitej jakości, niezawodności i trwałości.

Gwarancje do folii graficznych 3M

 • Podstawowa gwarancja produktowa 3M
  Podstawowa gwarancja produktowa 3M
  Potrzebujesz solidnej gwarancji? Podstawowa gwarancja produktowa 3M zapewnia, że otrzymujesz dobry i trwały produkt oraz uprawnia Cię do wymiany lub zwrotu kosztów wadliwych materiałów graficznych.
 • Gwarancja działania 3M
  Gwarancja 3M Performance

  Gwarancja 3M Performance obejmuje media, drukarki i tusze, zapewniając ich optymalne współdziałanie, trwałość uzyskanych efektów oraz dobre właściwości klejów i łatwość aplikacji. Wadliwe materiały graficzne zostaną albo wymienione albo otrzymasz za nie zwrot kosztów w okresie objętym gwarancją.

 • Gwarancja 3M™ MCS™
  Gwarancja 3M™ MCS™

  Gwarancja 3M™ MCS™ to pierwsza i najbardziej kompleksowa gwarancja dla produktów graficznych. Zapewnia zachowanie optymalnej jakości gotowego wyrobu, składającego się z folii, laminatów oraz zadruku, w całym okresie objętym gwarancją. 3M™ MCS™ to pewność, że wszystkie składniki użyte do produkcji grafiki zostały dobrane tak by uzyskać najwyższą wydajność, funkcjonalność oraz trwałość.

  Zobacz listę drukarni partnerskich 3M Select

Dołącz do nas
The brands listed above are trademarks of 3M.
Zmień lokalizację
Polska - polski