Ostrzeżenie

Ostrzeżenie

Znaleziono niepoprawną konfigurację. Skontaktuj się z administratorem.

 
Ostrzeżenie

Ostrzeżenie

Znaleziono niepoprawną konfigurację. Skontaktuj się z administratorem.

 
Gwarancje

Gwarancje

Folie graficzne 3M zapewniają doskonałe rezultaty

Folie graficzne 3M są objęte najbardziej wszechstronnymi gwarancjami i wsparciem. 3M dostarcza kompleksowych rozwiązań graficznych pozwalających uzyskać atrakcyjne reklamy wizualne i spójność komunikatów przekazywanych za pomocą różnych realizacji. Nasze produkty i systemy pozwalają tworzyć grafiki o niezrównanie jednolitej jakości, niezawodności i trwałości.

Gwarancje do folii graficznych 3M

 • Podstawowa gwarancja produktowa 3M
  Podstawowa gwarancja produktowa 3M
  Potrzebujesz solidnej gwarancji? Podstawowa gwarancja produktowa 3M zapewnia, że otrzymujesz dobry i trwały produkt oraz uprawnia Cię do wymiany lub zwrotu kosztów wadliwych materiałów graficznych.
 • Gwarancja działania 3M
  Gwarancja 3M Performance

  Gwarancja 3M Performance obejmuje media, drukarki i tusze, zapewniając ich optymalne współdziałanie, trwałość uzyskanych efektów oraz dobre właściwości klejów i łatwość aplikacji. Wadliwe materiały graficzne zostaną albo wymienione albo otrzymasz za nie zwrot kosztów w okresie objętym gwarancją.

 • Gwarancja 3M™ MCS™
  Gwarancja 3M™ MCS™

  Gwarancja 3M™ MCS™ to pierwsza i najbardziej kompleksowa gwarancja dla produktów graficznych. Zapewnia zachowanie optymalnej jakości gotowego wyrobu, składającego się z folii, laminatów oraz zadruku, w całym okresie objętym gwarancją. 3M™ MCS™ to pewność, że wszystkie składniki użyte do produkcji grafiki zostały dobrane tak by uzyskać najwyższą wydajność, funkcjonalność oraz trwałość.

  Zobacz listę drukarni partnerskich 3M Select


Informacje dodatkowe


Tabele gwarancji MCS

Określ strefę klimatyczną