Folie graficzne do budynków i ścian

Folie graficzne do budynków i ścian

Wykorzystaj folie 3M aby nadać charakter dowolnej przestrzeni

Folie do oklejania powierzchni mają niezrównany potencjał przyciągania uwagi.

Dzięki materiałom 3M odmienisz dowolną przestrzeń. Reklama przyciągająca wzrok, ożywienie elewacji budynku czy nowe wnętrze z charakterem – to wszystko nigdy nie było prostsze. Folie wylewane 3M™ IJ180mC oraz IJ480mC to zaawansowane technologicznie produkty, które zapewniają swobodę projektowania i najwyższą jakość zadruku. Dzięki objęciu gotowej realizacji najszerszą na rynku gwarancją 3M™ MCS™ masz pewność, że grafika utrzyma najwyższą jakość przez cały zakładany czas ekspozycji! Gama dostępnych rozwiązań obejmuje folie białe, metaliczne, transparentne i bez PCV. Z łatwością dopasujesz odpowiedni produkt do każdego projektu - czy to oklejania samochodu indywidualnego, floty pojazdów, łodzi, ścian z tynkiem strukturalnym, ścian z cegłą, czy też innej, nawet bardzo wymagającej aplikacji.

Dzięki zastosowaniu mikrotechnologii struktura kanalików kleju Comply™ pozostaje właściwie niewidoczna, co zapewnia jeszcze łatwiejszą, szybszą instalację i lepszy efekt końcowy, a technologia Controltac™ umożliwia łatwe pozycjonowanie i repozycjonowanie folii na powierzchni. Rozwiązania 3M, to niesamowita jakość zadruku, idealne przyleganie do powierzchni, odporność na wstawanie, łatwość aplikacji i demontażu. Nie bez powodu zostały one nagrodzone prestiżowymi nagrodami The Prize for Innovations podczas targów Rema Days, w kategorii Nowe Trendy w Poligrafii i Reklamie. Odmienisz dowolną przestrzeń w mgnieniu oka!


Zastosowania

  • Twój budynek może posłużyć jako billboard o dowolnych wymiarach. Możesz również puścić wodze wyobraźni i stworzyć wnętrze dokładnie takie, jakiego potrzebujesz. Wykorzystaj maksymalnie potencjał budynku do promowania i budowania swojej marki. Folie 3M do zadruku to szeroka gama rozwiązań, która pozwoli na realizacje projektów nawet na bardzo wymagających powierzchniach, także tych o wyraźnej strukturze.

    Produkty graficzne do budynków

  • Jeśli potrzebujesz odświeżyć elewację swojego budynku, możesz wybierać materiały o wyraźnej teksturze, metalizowane, połyskujące lub imitujące naturalne wykończenia. Folie 3M barwione w masie oraz folie architektoniczne sprawią, że Twoje budynki będą wyglądały jak nowe a proces ich odświeżenia przebiegnie szybko i bez kosztów przestoju.

    Folie do renowacji budynków

  • Potrzebujesz szybkiego i skutecznego wysokiej jakości rozwiązania do renowacji wnętrz oraz umeblowania, które będzie proste i oszczędne w utrzymaniu? Dzięki foliom architektonicznym 3M możesz zmienić wygląd każdego wnętrza: od sal konferencyjnych po recepcję, drzwi, panele ścienne i wnętrza wind.

    Produkty do wykończeń wewnętrznych


Znajdź autoryzowaną drukarnię 3M™ MCS™

  


Filmy