Ostrzeżenie

Ostrzeżenie

Znaleziono niepoprawną konfigurację. Skontaktuj się z administratorem.

 
Ostrzeżenie

Ostrzeżenie

Znaleziono niepoprawną konfigurację. Skontaktuj się z administratorem.

 
Folie graficzne do pojazdów i transportu

Folie graficzne do oklejania pojazdów

Wyróżnij się dzięki foliom graficznym 3M do pojazdów

Wyróżnij się – dzięki foliom graficznym 3M Twoja flota będzie przyciągać wzrok.

Coraz więcej firm wykorzystuje folie graficzne do pojazdów w celach komunikacji i efektywnego wykorzystania potencjalnej przestrzeni reklamowej. Folie 3M nie tylko są łatwe w aplikacji, ale także nie pozostawiają żadnych śladów po usunięciu. Dzięki naszemu wsparciu technicznemu dobierzesz odpowiedni produkt do swoich potrzeb, a gwarancja 3M™ MCS™ da Ci pewność utrzymania przez zaaplikowaną na pojazdach grafikę optymalnej jakości, przez cały zakładany okres ekspozycji.


Zastosowania

  • Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązania do pojazdów firmowych czy prywatnego samochodu, 3M posiada asortyment folii graficznych i do oklejania pojazdów do każdego zastosowania.

    Dowiedz się więcej.

  • Folie graficzne 3M ułatwiają wykorzystanie ciężarówki jako ruchomego billboardu promującego Twoją markę.

    Dowiedz się więcej

  • Wyróżnij swoją łódź, stosując folie graficzne 3M. Możesz samodzielnie ozdobić swoją łódź lub umieścić na niej loga sponsorów dzięki niezawodnym foliom graficznym 3M odpornym na działanie wody.

    Dowiedz się więcej


Znajdź autoryzowaną drukarnię 3M™ MCS™

  


Filmy


O foliach graficznych do pojazdów

Folie winylowe 3M są w stanie całkowicie zmienić wygląd wszystkich Twoich pojazdów. Samochody i furgonetki flotowe mogą ułatwiać komunikację z potencjalnymi klientami, kiedy znajdują się w trasie. Folie 3M zapewniają proste oklejanie pojazdów.