Zastosowania folii graficznych i do reklamy podświetlanej

Zastosowania folii graficznych i do reklamy podświetlanej

Uatrakcyjniamy świat widziany oczami ludzi.

Przekształcaj, informuj, inspiruj

Folie graficzne 3M oferują szeroką gamę rozwiązań do dekoracji, reklam i ochrony przestrzeni, a niektóre produkty nadają się do wszystkich trzech zastosowań. 3M oferuje także różne pakiety gwarancyjne, dzięki którym możesz nie tylko cieszyć się doskonałą grafiką i reklamami podświetlanymi, ale także mieć pewność co do trwałości wybranego rozwiązania. 3M współpracuje z właścicielami marek, by zapewnić spójny wizerunek marki, dostarczając innowacyjnych rozwiązań w obszarze tożsamości korporacyjnej na skalę lokalną i globalną. Właściciele marek mogą polegać na wiedzy i doświadczeniu 3M oraz ogólnoświatowej dostępności naszych produktów w celu zapewnienia jednolitej jakości usług na całym świecie.


Zastosowania i inspiracja

 • Niezależnie od tego, czy dysponujesz dużą flotą pojazdów czy też posiadasz pociąg, który potrzebuje odświeżenia, 3M posiada szeroki asortyment rozwiązań spełniających wszystkie twoje potrzeby.

  Dowiedz się więcej

 • Okna znajdują się w każdym budynku. Czy kiedykolwiek myślałeś na temat prywatności i bezpieczeństwa lub rozważałeś możliwość wykorzystania okien do promowania swojej marki?

  Dowiedz się więcej

 • Przekształć swój budynek w największy billboard reklamujący Twoją markę lub odśwież wnętrza biurowe za pomocą folii architektonicznych 3M. Będziesz zaskoczony szeroką gamą możliwości.

  Dowiedz się więcej

 • Czy kiedykolwiek rozważałeś wykorzystanie podłogi do promocji swojej marki? Folie 3M do podłóg i chodników są trwałe i zapewniają bezpieczeństwo użytkowników, a jednocześnie przekazują unikalny komunikat Twojej marki.

  Dowiedz się więcej

 • Oferujemy najlepsze folie graficzne i do reklamy podświetlanej: od translucentnych folii graficznych i folii do efektów specjalnych po nośniki elastyczne i laminaty ochronne do grafik – 3M ma wszystko, czego potrzebujesz.

  Dowiedz się więcej


Prezentowany film

Prezentowany film

Doskonałe rezultaty i inspirujące pomysły dzięki foliom graficznym 3M.

Dotrzyj ze swoim komunikatem wszędzie tam, gdzie chcesz dzięki najlepszym foliom graficznym i foliom do oklejania pojazdów 3M. Wysokiej jakości produkty i atrakcyjne reklamy wizualne wzmocnią przekaz Twojej firmy adresowany do klientów. Asortyment folii graficznych 3M zapewnia rozwiązania do prawie każdej aplikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

O zastosowaniu folii graficznych i folii do reklamy podświetlanej

Folie graficzne i do reklamy podświetlanej 3M mają wiele zastosowań, począwszy od reklamy podświetlanej po oklejanie pojazdów. Oferują wiele sposobów dekoracji lub brandingu. Folie winylowe i materiały 3M to trwałe produkty o wysokiej jakości, objęte specjalną gwarancją 3M.