Zastosowania folii graficznych i do reklamy podświetlanej

Zastosowania folii graficznych i do reklamy podświetlanej

Uatrakcyjniamy świat widziany oczami ludzi.

Przekształcaj, informuj, inspiruj

Folie graficzne 3M oferują szeroką gamę rozwiązań do dekoracji, reklam i ochrony przestrzeni, a niektóre produkty nadają się do wszystkich trzech zastosowań. 3M oferuje także różne pakiety gwarancyjne, dzięki którym możesz nie tylko cieszyć się doskonałą grafiką i reklamami podświetlanymi, ale także mieć pewność co do trwałości wybranego rozwiązania. 3M współpracuje z właścicielami marek, by zapewnić spójny wizerunek marki, dostarczając innowacyjnych rozwiązań w obszarze tożsamości korporacyjnej na skalę lokalną i globalną. Właściciele marek mogą polegać na wiedzy i doświadczeniu 3M oraz ogólnoświatowej dostępności naszych produktów w celu zapewnienia jednolitej jakości usług na całym świecie.


Zastosowania i inspiracja

 • Folie graficzne do pojazdów

  Niezależnie od tego, czy dysponujesz dużą flotą pojazdów czy też posiadasz pociąg, który potrzebuje odświeżenia, 3M posiada szeroki asortyment rozwiązań spełniających wszystkie twoje potrzeby.

  Dowiedz się więcej

 • Folie graficzne do okien

  Okna znajdują się w każdym budynku. Czy kiedykolwiek myślałeś na temat prywatności i bezpieczeństwa lub rozważałeś możliwość wykorzystania okien do promowania swojej marki?

  Dowiedz się więcej

 • Folie graficzne do budynków i ścian

  Przekształć swój budynek w największy billboard reklamujący Twoją markę lub odśwież wnętrza biurowe za pomocą folii architektonicznych 3M. Będziesz zaskoczony szeroką gamą możliwości.

  Dowiedz się więcej

 • Folie graficzne do podłóg i chodników

  Czy kiedykolwiek rozważałeś wykorzystanie podłogi do promocji swojej marki? Folie 3M do podłóg i chodników są trwałe i zapewniają bezpieczeństwo użytkowników, a jednocześnie przekazują unikalny komunikat Twojej marki.

  Dowiedz się więcej

 • Reklamy podświetlane

  Oferujemy najlepsze folie graficzne i do reklamy podświetlanej: od translucentnych folii graficznych i folii do efektów specjalnych po nośniki elastyczne i laminaty ochronne do grafik – 3M ma wszystko, czego potrzebujesz.

  Dowiedz się więcej


Prezentowany film

Prezentowany film

Doskonałe rezultaty i inspirujące pomysły dzięki foliom graficznym 3M.

Dotrzyj ze swoim komunikatem wszędzie tam, gdzie chcesz dzięki najlepszym foliom graficznym i foliom do oklejania pojazdów 3M. Wysokiej jakości produkty i atrakcyjne reklamy wizualne wzmocnią przekaz Twojej firmy adresowany do klientów. Asortyment folii graficznych 3M zapewnia rozwiązania do prawie każdej aplikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

O zastosowaniu folii graficznych i folii do reklamy podświetlanej

Folie graficzne i do reklamy podświetlanej 3M mają wiele zastosowań, począwszy od reklamy podświetlanej po oklejanie pojazdów. Oferują wiele sposobów dekoracji lub brandingu. Folie winylowe i materiały 3M to trwałe produkty o wysokiej jakości, objęte specjalną gwarancją 3M.
Dołącz do nas
The brands listed above are trademarks of 3M.
Zmień lokalizację
Polska - polski