Folie graficzne do pojazdów ratunkowych

Folie graficzne do pojazdów służb ratunkowych

Dobra widoczność odgrywa kluczową rolę w przypadku pojazdów służb ratunkowych

W warunkach słabej widoczności ważne jest, by pojazdy ratunkowe były dobrze widzialne na drodze. Niezależnie od tego, czy oferujesz pomoc w przypadku awarii, wykonujesz prace serwisowe na drodze czy też dostarczasz pomocy powypadkowej i w sytuacjach kryzysowych, bezpieczeństwo pojazdów ratunkowych i wszystkich innych kierowców stanowi nasz priorytet.

Materiały odblaskowe 3M odgrywają ważną rolę w warunkach słabej widoczności i trudnych warunkach atmosferycznych, pozwalając służbom ratunkowym skupić się na rozwiązywaniu problemów bez obaw o własne bezpieczeństwo.


Zastosowania

 • Materiały odbllaskowe

  Materiały odbllaskowe

  Materiały odblaskowe zapewniają dobrą widoczność pojazdu w ciągu dnia i w nocy, co zwiększa jego bezpieczeństwo. Jest to szczególnie ważne w przypadku pojazdów poruszających się z dużą prędkością, przewożących ciężkie ładunki lub regularnie zatrzymujących się na uczęszczanych drogach lub autostradach. Dobrze widoczne oznaczenia pojazdów stanowią niezbędny element w zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom dróg.

  Produkty odblaskowe


Znajdź autoryzowaną drukarnię 3M™ MCS™

  


Filmy

Galeria zdjęć pojazdów służb ratunkowych

 • 3M służby ratunkowe
  Dec 1, 1901
 • 3M służby ratunkowe

   

  Dec 1, 1901
 • 3M służby ratunkowe

   

  Dec 1, 1901
 • 3M służby ratunkowe

   

  Dec 1, 1901
 • 3M służby ratunkowe

   

  Dec 1, 1901

O foliach graficznych do pojazdów służb ratunkowych

Dobra widoczność odgrywa kluczową rolę w przypadku karetek pogotowia, pojazdów policyjnych i straży pożarnej. Wykorzystanie silnie odblaskowych oznaczeń chroni pracowników służb ratunkowych i ich pojazdy. Dobrze widoczne oznaczenia pojazdów stanowią niezbędny element w zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom dróg.