1. Polska
  2. Ochrona Zdrowia

Ochrona Zdrowia

kobieta patrząca przez mikroskop: Produkty i rozwiązania 3M w ochronie zdrowia
3M Health Care: Polegamy na nauce. Chcemy poprawiać jakość zdrowia i życia.

Uważamy, że nic nie jest ważniejsze niż zdrowie. To inspiruje nas do rozwijania niezawodnych, wysokiej jakości produktów i rozwiązań służących ochronie zdrowia. Niezależnie od tego, czy bezpośrednio kontaktujesz się z pacjentami, badasz bezpieczeństwo żywności czy zajmujesz się wyrobami medycznymi, Twoja codzienna praca poprawia jakość życia.

W 3M Health Care podzielamy to zaangażowanie. Motywuje nas ono do rozwoju naszych innowacji.
Nasz cel? Skorzystać z możliwości nauki 3M, aby polepszyć stan zdrowia ludzi na całym świecie.


Rynki ochrony zdrowia na których jesteśmy obecni

Łączymy ludzi, badania, naukę i technologię na kluczowych rynkach ochrony zdrowia, aby rozwiązywać problemy i umożliwiać poprawę stanu zdrowia.
  • Przełomowe rozwiązania medyczne, produkty i ekspertyzy pomagają w poprawie rezultatów terapii pacjentów i obniżają ryzyko wystąpienia powikłań.

  • Innowacyjne rozwiązania dla stomatologii umożliwiają najbardziej możliwe uproszczenie procedur dentystycznych oraz pomagają pacjentom w uzyskaniu długotrwałych rezultatów przyczyniających się do poprawienia zdrowia jamy ustnej.

  • Nasze oprogramowanie i usługi umożliwiają uzyskanie dokładnych informacji na temat stanu zdrowia i opłat, dzięki czemu możesz skupić się na poprawie obsługi pacjenta.

  • Rozwiązania do testów bezpieczeństwa żywności pomagają w dostarczaniu żywności i napojów, które są świeże i bezpieczne, chroniąc konsumentów i Twoją działalność.

  • Nasze rozwiązania filtracji i oczyszczania dla przemysłu biofarmaceutycznego umożliwiają przyspieszenie produkcji produktów klinicznych i obniżenie kosztów ich produkcji.

  • Nasze produkty ortodontyczne skracają proces leczenia, zwiększają zadowolenie pacjenta i poprawiają skuteczność.


Marki medyczne

  • Stetoskopy 3M™ Littmann® zapewniają jakość dźwięku, której potrzebują lekarze, pielęgniarki i studenci. Dostępne modele kardiologiczne, klasyczne, lekkie i elektroniczne.

Produkty medyczne

3M Healthcare — kontakt