niebieska siatka

Dlaczego warto ulepszyć swoje rozwiązania i wybrać folię 3M™ Diamond Grade™ DG³?

Różnica między folią odblaskową High Intensity Prismatic a Diamond Grade™.

Jaśniejsze znaki, bezpieczniejsze drogi. W ciągu dnia, a zwłaszcza w nocy, folia odblaskowa 3M Diamond Grade DG³ może poprawić widzialność, czyniąc oznakowanie jaśniejszym i lepiej widocznym, co zapewnia kierowcom więcej czasu na reakcję. Porównajmy.

Folia High Intensity Prismatic Sheeting spełnia standardy wydajności klasy średniej i wymagania normy EN 12899-1 klasy RA2. Ta folia odblaskowa wykorzystuje technologię poliwęglanowych pryzmatów narożnych i jest często stosowana w odblaskowych znakach drogowych.

Folia odblaskowa Diamond Grade DG³ spełnia wymagania klasy 3A i 3B normy DIN 67520 oraz klasy 3C aneksu UK National do EN 12899-1. Ta wysoce odblaskowa folia wykorzystuje wydajną technologię pełnych pryzmatów, przez co odbija prawie dwukrotnie więcej światła z powrotem do jego źródła w porównaniu do folii High Intensity Prismatic.

skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z ekspertem

 • Masz pytania na temat norm i specyfikacji dotyczących bezpieczeństwa na drodze lub naszych technologii i najnowszych innowacyjnych produktów?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dlaczego warto ulepszyć swoje rozwiązania i wybrać folię 3M™ Diamond Grade™ DG³?

Jaśniejsze znaki, bezpieczniejsze drogi. W ciągu dnia, a zwłaszcza w nocy, folia odblaskowa 3M Diamond Grade DG³ może poprawić widzialność, czyniąc oznakowanie jaśniejszym i lepiej widocznym, co zapewnia kierowcom więcej czasu na reakcję. Porównajmy.

Folia High Intensity Prismatic spełnia normy wydajności średniej klasy oraz wymagania normy EN 12899-1 klasy RA 2. Ta folia odblaskowa wykorzystuje technologię poliwęglanowych pryzmatów narożnych i jest często stosowana w odblaskowych znakach drogowych.

Folia odblaskowa Diamond Grade (DG³) spełnia wymagania klasy 3A i 3B normy DIN 67520 oraz klasy 3C aneksu UK National do EN 12899-1. Ta wysoce odblaskowa folia wykorzystuje w 100% wydajną technologię pełnych pryzmatów, przez co odbija prawie dwukrotnie więcej światła z powrotem do jego źródła w porównaniu do folii High Intensity Prismatic.

*Gwarancja dla fluorescencyjnego koloru wynosi do 10 lat i może różnić się w zależności od lokalizacji. Prosimy skontaktować się z przedstawicielem 3M, aby uzyskać pełne informacje na temat gwarancji.


Dlaczego warto ulepszyć swoje rozwiązania i wybrać 3M™ Diamond Grade™ DG³?

 • bezpieczniejsze drogi
  Bezpieczniejsze drogi.

  Według jednego z badań, w okresie od trzech do sześciu lat liczba wypadków spadła o 25 procent (do 46 procent) po zainstalowaniu jaśniejszych znaków, takich jak znaki pokryte folią DG³1.

 • jasny tekst
  Jaśniejsze znaki.

  12-letnia oczekiwana żywotność poparta gwarancją 3M.

 • szerokie kąty obserwacji
  Szerokie kąty obserwacji.

  Technologia pełnych pryzmatów odbija światło pod szerokim kątem obserwacji, ułatwiając kierowcom w pojazdach we wszystkich rozmiarach zobaczenie znaku.

siatka

Poznaj produkty

Poznaj więcej szczegółów dotyczących produktu, specyfikacje i zastosowania folii odblaskowych z serii High Intensity Prismatic Reflective Sheeting oraz 3M™ Diamond Grade™ DG³ serii 4000.

HIGH INTENSITY PRISMATIC

DIAMOND GRADE™ DG³

Przekonaj się, jak można poprawić widoczność znaków dzięki wykorzystaniu folii Diamond Grade

Nasza demonstracja dotycząca widoczności znaku Stop pokazuje porównanie DG³ z foliami odblaskowymi do produkcji znaków drogowych innych klas.


Materiały pomocnicze

1 Ripley, D., Howard R. Green Company, ITE AB04H313.