System weryfikacji ochrony słuchu 3M Dual EARfit™ Validation System

Wszystko zaczyna się od dopasowania.

Uzyskaj dane którym możesz zaufać.

System weryfikacji ochrony słuchu 3M Dual EARfit™ Validation System

Jeżeli przy wyborze ochronników słuchu bierze się pod uwagę jedynie wartości deklarowane przez producenta, może się okazać, że nie dla każdego pracownika poziom ochrony będzie wystarczający. Każdy ma inny kształt i rozmiar przewodu słuchowego. Aby mieć pewność, że każdy z pracowników jest odpowiednio chroniony, należy określić jego Osobisty Współczynnik Tłumienia (Personal Attenuation Rating, PAR). Każdy rodzaj wykonywanej pracy wymaga innego zabezpieczenia. Każdy przewód słuchowy jest inaczej zbudowany.
Ustalenie PAR dla każdego z pracowników zapewnia gwarancję, że ich słuch jest odpowiednio zabezpieczony. Dlatego powstał system weryfikacji ochrony słuchu 3M™ E-A-Rfit™ Dual-Ear Validation, zaprojektowany tak, aby dawał dokładne wyniki pomiarów oraz był szybki i prosty w użyciu.

Jako globalny lider w dziedzinie ochrony słuchu, pomiaru hałasu i weryfikacji doboru środków ochrony 3M dostarcza skuteczne i proste rozwiązania dla zadań związanych z nadmiernym narażeniem na hałas. System weryfikacji ochrony słuchu 3M™ E‑A‑Rfit™ Dual-Ear Validation to szybki i łatwy sposób na ustalenie PAR dla pracowników – w 3M wiemy, jak ważny jest odpowiedni program ochrony słuchu w organizacji.

Cechy:

 

 • Weryfikacj poprawności dopasowania ochronników słuchu
 • Dokładne, szybkie i przejrzyste wyniki
 • Możliwość testowania wkładek i nauszników przeciwhałasowych
 • Badanie zgodne z badaniami certyfikacyjnymi
 • Wyniki badania w ujęciu ilościowym
 • Zwarta i prosta budowa

 


Prezentowany film: testy dopasowania środków ochrony słuchu


 • Krok 1: Załóż i dopasuj: Poproś pracownika o załozenie testowych ochronników słuchu.
  W 10 sekund system oblicza Osobisty Wskaźnik Tłumienia (PAR, ang. Personal Attenuation Rating), który określa poziom redukcji hałasu u pracownika dla stosowanego ochronnika suchu. Korzyść: uwzględnia indywidualne metody dopasowania i informuje, czy potrzebne jest dodatkowe szkolenie w zakresie testów dopasowania środków ochrony słuchu.
 • Mikrofon mierzy redukcję hałasu dla każdej wkładki przecihałasowej lub ochronnika słuchu noszonego przez pracownika w środowiskach z różnymi częstotliwościami hałasu przemysłowego
  Korzyść: obiektywnie testuje 7 częstotliwości (125 Hz - 8 kHz) w ciągu mniej niż 5 sekund dla jednego ucha
 • Opatentowany system i autorskie algorytmy szybko analizują rzeczywiste dane, by podać osobisty rating wygłuszenia (PAR) i różnorodność dopasowań.
  Korzyść: PAR może pomóc określić, czy poziom ochrony słuchu pracowników jest odpowiedni dla danego środowiska pracy.
  Udokumentowane rezultaty: przejrzyste wyniki testów są udokumentowane dla każdego testowanego elementu, zarówno w formie wydrukowanego dokumentu, jak i elektronicznej jako punkt odniesienia w przyszłości.

 • Zamów pokaz
  Zamów pokaz

  Jeżeli jesteś zainteresowany przetestowaniem systemu weryfikacji 3M™ E-A-Rfit™ Dual-Ear na miejscu w zakładzie, wypełnij formularz, zgłaszając chęć przeprowadzenia prezentacji.

  Wyślij zapytanie o prezentację

 • Więcej informacji i szczegółów na temat systemu weryfikacji ochrony słuchu 3M Dual EARfit™ Validation System znajdziesz w naszym katalogu produktów online.

  Zobacz katalog produktów


Zamów prezentację systemu weryfikacji ochrony słuchu 3M Dual EARfit™ Validation System

Możemy zorganizować w Twoim zakładzie pracy pokaz prezentujący działanie systemu weryfikacji ochrony słuchu 3M Dual EARfit™ Validation System. Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem takiego pokazu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktów, których powinieneś używać w swoim miejscu pracy, cen, lokalnych dystrybutorów itp., prosimy o kontakt.

Należy wypełnić wszystkie pola, chyba że są oznaczone jako opcjonalne

 • Informacje podawane w tym formularzu kontaktowym będą wykorzystane, by odpowiedzieć na zapytanie oraz zgodnie z warunkami naszej polityki prywatności w Internecie.


 • WYŚLIJ
Dziękujemy za kontakt.

Otrzymaliśmy Twoje zapytanie i skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24-48 godzin pracy.