System weryfikacji ochrony słuchu 3M Dual EARfit™ Validation System

Wszystko zaczyna się od dopasowania.

Uzyskaj dane którym możesz zaufać.

System weryfikacji ochrony słuchu 3M Dual EARfit™ Validation System

Jeżeli przy wyborze ochronników słuchu bierze się pod uwagę jedynie wartości deklarowane przez producenta, może się okazać, że nie dla każdego pracownika poziom ochrony będzie wystarczający. Każdy ma inny kształt i rozmiar przewodu słuchowego. Aby mieć pewność, że każdy z pracowników jest odpowiednio chroniony, należy określić jego Osobisty Współczynnik Tłumienia (Personal Attenuation Rating, PAR). Każdy rodzaj wykonywanej pracy wymaga innego zabezpieczenia. Każdy przewód słuchowy jest inaczej zbudowany.
Ustalenie PAR dla każdego z pracowników zapewnia gwarancję, że ich słuch jest odpowiednio zabezpieczony. Dlatego powstał system weryfikacji ochrony słuchu 3M™ E-A-Rfit™ Dual-Ear Validation, zaprojektowany tak, aby dawał dokładne wyniki pomiarów oraz był szybki i prosty w użyciu.

Jako globalny lider w dziedzinie ochrony słuchu, pomiaru hałasu i weryfikacji doboru środków ochrony 3M dostarcza skuteczne i proste rozwiązania dla zadań związanych z nadmiernym narażeniem na hałas. System weryfikacji ochrony słuchu 3M™ E‑A‑Rfit™ Dual-Ear Validation to szybki i łatwy sposób na ustalenie PAR dla pracowników – w 3M wiemy, jak ważny jest odpowiedni program ochrony słuchu w organizacji.

Cechy:

 

 • Weryfikacj poprawności dopasowania ochronników słuchu
 • Dokładne, szybkie i przejrzyste wyniki
 • Możliwość testowania wkładek i nauszników przeciwhałasowych
 • Badanie zgodne z badaniami certyfikacyjnymi
 • Wyniki badania w ujęciu ilościowym
 • Zwarta i prosta budowa

 


Prezentowany film: testy dopasowania środków ochrony słuchu


 • Krok 1: Załóż i dopasuj: Poproś pracownika o załozenie testowych ochronników słuchu.
  W 10 sekund system oblicza Osobisty Wskaźnik Tłumienia (PAR, ang. Personal Attenuation Rating), który określa poziom redukcji hałasu u pracownika dla stosowanego ochronnika suchu. Korzyść: uwzględnia indywidualne metody dopasowania i informuje, czy potrzebne jest dodatkowe szkolenie w zakresie testów dopasowania środków ochrony słuchu.
 • Mikrofon mierzy redukcję hałasu dla każdej wkładki przecihałasowej lub ochronnika słuchu noszonego przez pracownika w środowiskach z różnymi częstotliwościami hałasu przemysłowego
  Korzyść: obiektywnie testuje 7 częstotliwości (125 Hz - 8 kHz) w ciągu mniej niż 5 sekund dla jednego ucha
 • Opatentowany system i autorskie algorytmy szybko analizują rzeczywiste dane, by podać osobisty rating wygłuszenia (PAR) i różnorodność dopasowań.
  Korzyść: PAR może pomóc określić, czy poziom ochrony słuchu pracowników jest odpowiedni dla danego środowiska pracy.
  Udokumentowane rezultaty: przejrzyste wyniki testów są udokumentowane dla każdego testowanego elementu, zarówno w formie wydrukowanego dokumentu, jak i elektronicznej jako punkt odniesienia w przyszłości.

 • Zamów pokaz
  Zamów pokaz

  Jeżeli jesteś zainteresowany przetestowaniem systemu weryfikacji 3M™ E-A-Rfit™ Dual-Ear na miejscu w zakładzie, wypełnij formularz, zgłaszając chęć przeprowadzenia prezentacji.

  Wyślij zapytanie o prezentację

 • Więcej informacji i szczegółów na temat systemu weryfikacji ochrony słuchu 3M Dual EARfit™ Validation System znajdziesz w naszym katalogu produktów online.

  Zobacz katalog produktów


Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.