Zobacz nowe samościemniające filtry spawalnicze 3M™ Speedglas™ serii 9100XXi w akcji

Zobacz przyłbicę 3M™ Speedglas™ 9100 z nowym filtrem XXi

Przyłbica spawalnicza 3M™ Speedglas™ 9100 XXi

Spójrz na swoją pracę w zupełnie innym świetle

Zobacz świat w bardziej naturalnych kolorach. Nowy automatyczny filtr pozwala na bardziej precyzyjne spawanie, szlifowanie i kontrolę wykonanych prac.

Pobierz broszuręBardziej naturalne kolory i kontrast

Długa lista nowych udoskonalonych rozwiązań ukryta za literą 'i' w oznaczeniu 9100XXi. Nowy filtr spawalniczy pasuje do wszystkich modeli przyłbic Speedglas serii 9100, ale wymaga nowej srebrnej osłony, która pasuje do wybranych modeli. Lista modeli znajduje się na końcu strony.

  • Weź do ręki i pracuj - tryb automatycznego włączenia

    Podniesienie przyłbicy powoduje natychmiastowe włączenie filtra aktywując ostatnie zapamiętane ustawienie trybu spawania.

  • Zewnętrzny przycisk kontrolny

    Nie musisz nawet zdejmować rękawicy

  • Szeroki zakres ustawień

    Siedem stopni zaciemnienia 5, 8-13. Wyjątkowa czułość sensorów do spawania TIG o małym natężeniu prądu oraz bardzo duże pole widzenia.


Zobacz różnicę

Dzięki ulepszonej optyce filtrów 3M™ Speedglas™ 9100XXi obraz jest bardziej naturalny i kontrastowy, co widać na zdjęciach: po lewej filtr spawalniczy Speedglas 9100XXi, w środku filtr spawalniczy 9100XX, po prawej filtr dostępny na rynku.

Porównanie

Informacja o produkcie

3M™ Speedglas™Przyłbice spawalnicze z filtrem 9100XXi

Gdzie kupić

Filtr spawalniczy 9100XXi pasuje do wszystkich modeli przyłbic Speedglas serii 9100.

Aby korzystać w pełni z możliwości nowego filtra niezbędna jest nowa srebrna osłona, która może być stosowana wyłącznie z przyłbicami 3M™ Speedglas™ 9100, 9100-QR oraz 9100-Air.


Opinie klientów