System z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ Adflo™

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Zapewnia ochronę przed cząstkami stałymi i gazami, wszystko w jednym systemie, w zależności od zastosowanego filtra

Nominalny współczynnik ochrony do 500 (TH3) w połączeniu z przyłbicami spawalniczymi Speedglas

Łączy się bezpośrednio z każdą przyłbicą spawalniczą z ochroną dróg oddechowych z serii Speedglas

Zobacz więcej szczegółów
Doradca doboru sprzętu spawalniczego

Doradca doboru sprzętu spawalniczego

Prosty sposób na znalezienie odpowiedniego sprzętu spawalniczego

Zaczynaj

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zapewnia ochronę przed cząstkami stałymi i gazami, wszystko w jednym systemie, w zależności od zastosowanego filtra
 • Nominalny współczynnik ochrony do 500 (TH3) w połączeniu z przyłbicami spawalniczymi Speedglas
 • Łączy się bezpośrednio z każdą przyłbicą spawalniczą z ochroną dróg oddechowych z serii Speedglas
 • Filtry gazu sprzedawane jako osobne akcesoria (837242 lub 837542)
 • Można zamontować filtr zapachów (837110), aby usunąć nieprzyjemne zapachy. Filtr nie jest wymagany, jeśli używany jest filtr gazu
 • Regulowany przepływ powietrza zapewnia dodatkowy komfort użytkownika dzięki dwóm natężeniom przepływu: 170 i 200 litrów na minutę

Aby zapewnić skuteczną ochronę przed różnymi cząstkami stałymi i gazami występującymi w procesie spawania, należy stosować systemy z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ Adflo™. Maska Adflo™ łączy się bezpośrednio z dowolną przyłbicą spawalniczą z ochroną dróg oddechowych z serii Speedglas™ i może chronić użytkowników zarówno przed cząstkami stałymi, jak i gazami, w zależności od zastosowanego filtra.

Uzyskaj skuteczną ochronę przed zagrożeniami dla dróg oddechowych związanymi z procesem spawania dzięki systemowi z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ Adflo™. Maska Adflo łączy się bezpośrednio z dowolną przyłbicą spawalniczą z ochroną dróg oddechowych z serii Speedglas i może chronić użytkowników zarówno przed cząstkami stałymi, jak i gazami, w zależności od zastosowanego filtra. Filtry gazu są sprzedawane osobno (837242 lub 837542). Produkt jest wyposażony w samoregulujący wąż oddechowy z okrętką szybkiej wymiany (QRS) w celu łatwego podłączenia i odłączenia jedną ręką. W zestawie również wskaźnik przepływu powietrza, filtr wstępny, tłumik iskier, filtr cząstek stałych, akumulator litowo-jonowy do trudnych warunków, pasek i ładowarka. Filtr zapachów (837110) jest dostępny osobno i przeznaczony do środowiska pracy o nieprzyjemnym zapachu. Akumulator standardowy osiąga pełne naładowanie w ciągu około 5,5 godziny, w zależności od pojemności szczątkowej, a przewidywany czas pracy systemu wynosi od 10 do 13 godzin, gdy jest używany z nowym filtrem cząstek stałych, nowym w pełni naładowanym akumulatorem i przy standardowym natężeniu przepływu powietrza. Szybkość przepływu powietrza można łatwo dostosować do potrzeb użytkownika. Przepływ powietrza ma zawsze stałą prędkość nominalną o wartości 170 litrów na minutę, niezależnie od stanu naładowania akumulatora lub obciążenia filtra cząstkami stałymi. W cieplejszych i wilgotniejszych warunkach pracy szybkość przepływu powietrza można zwiększyć do 200 litrów na minutę, aby zapewnić optymalny komfort użytkownika. Akumulator litowo-jonowy sprawia, że jednostka napędowa jest prawie o 20% lżejsza, zapewniając lepszą równowagę i większy komfort użytkownikowi podczas pracy. Akumulator do trudnych warunków jest zalecany podczas używania maski z filtrem gazu, a w niektórych konfiguracjach wymagane jest również użycie węża oddechowego z tłumikiem (834009). Zawsze należy zweryfikować, czy dana kombinacja jest zatwierdzona, konsultując się z inżynierem ds. bezpieczeństwa lub z certyfikowanym higienistą przemysłowym.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.