O projektowaniu i architekturze wnętrz

W 3M stawiamy na innowacyjność, oferujemy inspirację i informujemy o najnowszych rozwiązaniach dla architektów i dekoratorów wnętrz. Zapewniamy piękne, a zarazem praktyczne produkty, które pomagają sprostać wyzwaniom związanym z projektowaniem i renowacją każdej przestrzeni. Dzięki naszym produktom niemal każdą powierzchnię i przeszklenie można łatwo przekształcić, aby uzyskać dowolny efekt — od marmuru przez drewno i skórę, aż po szkło piaskowane. A w całym tym procesie 3M zapewni Ci wsparcie w postaci informacji i technologii potrzebnych do zrealizowania pożądanej wizji.

Nasze folie architektoniczne 3M™ DI-NOC™ wyglądają jak naturalne surowce i inne materiały, ale kosztują dużo mniej i łatwiej je zastosować. Instalacja wykończeń 3M w celu osiągnięcia pożądanego efektu jest znacznie szybszym procesem niż typowy remont. Wykończenia szkła 3M™ Fasara™ zapewniają wygląd, prywatność i przejrzystość wytrawionego, piaskowanego lub inaczej teksturowanego szkła — w cenie, która czyni je atrakcyjną alternatywą dla prawdziwego szkła trawionego i piaskowanego.

Folie architektoniczne 3M zapewniają swobodę projektowania, dzięki której możesz szybko zrealizować swój projekt.


  • 3M™ DI-NOC™ łatwy w utrzymaniu czystości i dezynfekcji.

    Laminaty architektoniczne łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji

    Procedury sprzątania oraz dezynfekcji pomieszczeń są teraz wyjątkowo ważne. Laminaty architektoniczne 3M™ DI-NOC™ to produkt, który odpowiada na potrzeby w nowej rzeczywistości. Wykończenia architektoniczne 3M™ DI-NOC™ mają trwałą, nieporowatą powierzchnię, łatwą do czyszczenia, konserwacji oraz naprawy. Nieporowate powierzchnie, takie jak stal nierdzewna, są łatwiejsze do czyszczenia niż porowate powierzchnie, takie jak drewno, kamień i beton. 3M™ DI-NOC™ można czyścić za pomocą komercyjnych środków czyszczących, tego typu środki nie mają wpływu na wygląd ani trwałość laminatów architektonicznych 3M™ DI-NOC™.

    Laminat architektoniczny 3M™ DI-NOC™ jest zalecany do aplikacji na drzwiach, ścianach, kolumnach, ladach recepcyjnych i wszędzie tam, gdzie konieczna jest trwałość, funkcjonalność i możliwość częstego czyszczenia powierzchni.


Aktualności

Filtruj
Sortuj
Tags
Tags
Wczytaj więcej

O wykończeniach powierzchni i szkła

Bazując na tradycji innowacji i technologicznego know-how firmy 3M, zapewniamy elastyczne, kreatywne i zaawansowane technologicznie rozwiązania wykończeniowe dla różnych powierzchni i szkła. Wykończenia architektoniczne pomagają właścicielom budynków i projektantom stworzyć nastrój lub atmosferę dopasowane do charakteru otoczenia. Technologie 3M pozwalają uzyskać doskonałość projektową, zwiększać komfort ludzi i zapewnić równowagę ekologiczną.