kobieta przyciemniająca szyby

Zostaw personalizację samochodu profesjonalistom.

Aplikatorzy 3M mają umiejętności niezbędne do instalacji produktów 3M do personalizacji samochodów zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Aplikatorzy 3M są poddawani surowym testom zgodnie z wysokimi standardami, by być częścią globalnej sieci specjalistów w dziedzinie personalizacji pojazdów. Mają umiejętności
i wiedzę, aby przygotować i zastosować produkty do personalizacji samochodów 3M zgodnie z Twoimi wymaganiami i standardem, którego oczekujesz.

Proces certyfikacji obejmuje test pisemny i praktyczny, który potwierdza wiedzę i umiejętności aplikatorów, którzy z pasją wykonują najśmielsze aplikacje na pojazdach.

  • Mężczyzna aplikujący folię do ochrony lakieru

    Kwestie, które należy wziąć pod uwagę przy oklejaniu auta:

    • Doświadczenie – sieć doświadczonych aplikatorów oferuje wysoki poziom wykonywanych usług. Zanim wybierzesz wykonawcę dla swojego projektu, sprawdź certyfikaty aplikatorów i zobacz zdjęcia zrealizowanych projektów.
    • Miejsce – obiekt, w którym odbywa się aplikacja, powinien być czysty. Pomoże to uniknąć pojawienia się widocznych zanieczyszczeń, czy cząsteczek kurzu.
    • Akcesoria – upewnij się, że aplikator posiada niezbędne narzędzia i akcesoria do wykonania aplikacji. Należą do nich: rakla do gładkiego nakładania folii, taśma Knifeless do przecinania folii bez użycia noża, rękawice zapobiegające pozostawianiu odcisków palców oraz opalarka, która podgrzewa folię przed nałożeniem jej na pojazd.
Mężczyzna aplikujący folię do ochrony lakieru

Znajdź certyfikowanego aplikatora 3M

ZNAJDŹ CERTYFIKOWANEGO APLIKATORA 3M W TWOJEJ OKOLICY

Potrzebujesz pomocy?

W przypadku dalszych pytań dotyczących naszych rozwiązań i usług,
skontaktuj się z nami. Czekamy na kontakt.