Aplikacja folii na masce samochodu

Czy mogę samodzielnie okleić samochód?

ZNAJDŹ APLIKATORA 3M
 • Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z usług certyfikowanego, profesjonalnego aplikatora, aby mieć pewność, że jakość, wygląd i trwałość folii spełnią Twoje oczekiwania. Samodzielna aplikacja folii może nie przynieść oczekiwanych efektów, w takim przypadku nie udzielamy kompleksowej gwarancji.

  Jeśli chcesz zdobyć umiejętności z zakresu aplikacji folii, zapoznaj się z przewodnikiem „Jak zostać certyfikowanym aplikatorem 3M”.

  Jakie grafiki na samochód są dostępne?

  Możesz wydrukować dowolny projekt, całościowy lub częściowy. Aplikacja dla doświadczonego instalatora nie będzie stanowiła problemu. Aplikatorzy 3M pomogą stworzyć Twój niepowtarzalny projekt, a następnie przeniosą go na auto.

  Kto i gdzie wykonuje przyciemnienia szyb?

  Certyfikowani aplikatorzy 3M wykonują aplikacje folii do przyciemniania szyb na najwyższym poziomie. Są częścią sieci specjalistów, którzy mają umiejętności i wiedzę, aby przygotować i zastosować produkty 3M zgodnie ze standardami i Twoimi wymaganiami. Wszyscy instalatorzy 3M Endorsed, wybrani ze względu na najlepsze praktyki biznesowe, umiejętności techniczne i wiedzę, z pasją realizują wysokiej jakości, przyciągające wzrok projekty oklejenia samochodów, które wytrzymują próbę czasu. Znajdź najbliższego aplikatora za pomocą wyszukiwarki.

  Czy mogę okleić tylko część zamiast całego samochodu?

  Tak, najczęściej oklejanymi elementami są: dach, maska, lusterka boczne czy przedni grill. To doskonały sposób, aby spersonalizować swoje auto bez ponoszenia kosztów pełnego oklejania.

  Czy folia może uszkodzić lakier samochodu?

  Jest mało prawdopodobne, aby demontaż folii w okresie gwarancyjnym spowodował jakiekolwiek uszkodzenia. Folie do oklejania samochodów 3M są testowane pod kątem kompatybilności z wieloma powszechnie stosowanymi systemami lakierniczymi w przemyśle motoryzacyjnym. Dziesięciolecia doświadczeń pokazują, że nasze kleje zazwyczaj nie reagują chemicznie z lakierem.

  Jednak niewłaściwie wykonana naprawa lakieru może mieć słabą przyczepność do karoserii samochodu, co oznacza, że część może zostać ściągnięta wraz z folią podczas usuwania.

  Z czego wykonane są folie z nadrukami?

  To folie graficzne do druku dedykowane do cyfrowych drukarek atramentowych. Wydruki powinny być zabezpieczone laminatem. Dostępne są w wersji błyszczącej lub matowej.

  Czy projekt zadrukowanej folii będzie wyglądał w rzeczywistości tak samo jak na monitorze?

  Tak, w większości przypadków nie zauważysz żadnej różnicy. Jednakże ze względu na szeroką gamę monitorów i ustawień monitorów nie możemy zagwarantować dokładności kolorów widocznych na ekranie.

  Ile trwa aplikacja?

  Zazwyczaj pełna instalacja folii samochodowej trwa około jednego–dwóch dni roboczych. Zaleca się pozostawienie auta na kolejny dzień, aby mieć pewność, że folia idealnie przylega do karoserii. Jeśli interesuje Cię częściowe oklejenie pojazdu, czas będzie znacznie krótszy. Aplikator poinformuje Cię, ile czasu zajmie oklejenie auta, gdy tylko ustali z Tobą szczegóły projektu.

  Powrót do często zadawanych pytań


Wyraź siebie.

Wyraź siebie.

Wybieraj z bogatej palety kolorów i wykończeń lub stwórz własny projekt za pomocą aplikacji Restyling Studio.

URUCHOM RESTYLING STUDIO (UK, ENGLISH)

Znajdź certyfikowanego aplikatora folii do zmiany koloru auta.

Oklejanie pojazdu to żmudny i skomplikowany proces.

Certyfikowani aplikatorzy 3M to globalna sieć specjalistów. Ich wiedza
i umiejętności pozwalają im na zastosowanie produktów do personalizacji samochodów 3M zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.


Główny baner przedstawiający ręce piszące na klawiaturze

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące naszych rozwiązań i usług. Czekamy na kontakt.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI