Wizualizer folii do przyciemniania szyb samochodowych

Już wiesz, czego szukasz?
Aplikatorzy 3M Endorsed Installers pomogą urzeczywistnić Twoją najśmielszą wizję.

Crystalline

Jeśli ważna jest dla Ciebie technologia użyta w procesie produkcji, doskonała przejrzystość oraz wygląd premium - to folie 3M™ Crystalline są właśnie dla Ciebie! Zastrzeżona, wielowarstwowa technologia to ponad 200 warstw, które po połączeniu są cieńsze niż karteczka Post-it®. Dzięki tej unikalnej technologii, folia ta może odbijać więcej ciepła niż ciemniejsze folie, nie zmieniając przy tym wyglądu samochodu.

Dowiedz się więcej o foliach na szyby samochodowe Crystalline


Colour Stable

Nie idź na kompromis! Folia 3M Color Stable może konkurować z barwionym szkłem. Oferuje maksymalną redukcję ciepła i wyjątkową stabilność koloru - nigdy nie przebarwia się na fioletowo. Nie jest metalizowana, dzięki czemu nie blokuje sygnału urządzeń. Dzięki nanowęglowemu poliesterowi gwarantuje niesamowity wygląd i doskonałą odporność na odbarwienia.

Dowiedz się więcej o foliach do przyciemniania szyb Colour Stable


Obsidian

Dzięki opatentowanej przez 3M technologii Infused, folie do przyciemniania szyb samochodowych 3M™ Obsidian są trwalsze, dłużej zachowują swój kolor oraz są odporniejsze na blaknięcie w porównaniu do folii barwionych. Dobrze izolują ciepło, gwarantują niski współczynnik odbicia i ochronę przed promieniami ultrafioletowymi (UV), dzięki czemu utrzymują chłód wewnątrz i gwarantują świetny wygląd auta.

Dowiedz się więcej o foliach do przyciemniania szyb Obsidian


FX ST​

Foia FX ST to świetny wygląd i chłodne wnętrze - komfort dla Ciebie i Twoich pasażerów. Zapewnia ochronę przed ciepłem słonecznym i promieniami ultrafioletowymi (UV), zapewniając komfort za kierownicą (folia FX – ST 5 blokuje do 95% światła widzialnego w Twoim pojeździe). Niemetalizowana, dzięki czemu nie blokuje sygnału w telefonie komórkowym, radiu satelitarnym lub systemie GPS.

Dowiedz się więcej o foliach FX ST

Wybierz (zobacz obrazek poniżej)  
 • FX Premium 5
  FX Premium 5
 • FX Premium 15
  FX Premium 15
 • FX Premium 25
  FX Premium 25
 • FX Premium 30
  FX Premium 30
 • FX Premium 35
  FX Premium 35

Często zadawane pytania dotyczące folii do przyciemniania szyb

Zobacz najczęściej zadawane pytania dotyczące personalizacji auta