Aplikacja folii na masce samochodu

Ile kosztuje oklejenie samochodu?

ZNAJDŹ APLIKATORA 3M
 • Oklejanie auta to tworzenie czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego projektu. Nie ma dwóch takich samych realizacji, dlatego tak trudno jest odpowiedzieć na pytanie „jaki jest koszt oklejenia pojazdu”. Cena zależy od pojazdu i konkretnej folii, której chcesz użyć. Nie istnieje standardowa cena za oklejenie auta. Rozpiętość cen może się różnić w zależności od Twojej specyfikacji.

  Od kilku tysięcy złotych za typowy projekt, do kilkunastu za indywidualny według własnego projektu.

  Można znacząco obniżyć koszty oklejania pomijając lusterka, zderzaki czy progi. Efekt będzie równie zadowalający. Folia zostanie zaaplikowana tylko na nadwoziu. A auto i tak będzie wyglądało efektownie. I znacząco zmieni pierwotny wygląd.

  Przeznaczenie większego budżetu to realizacja indywidualnego projektu na najwyższym poziomie z wyjątkową dbałością o szczegóły.

  Tak więc, niezależnie od posiadanego budżetu, możesz nadać nowy styl swojemu autu.

  Bogata paleta kolorów i tekstur odpowie na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Koszt oklejenia auta obejmuje materiały, przygotowanie powierzchni i aplikację. Zanim auto wyruszy w podróż ze swoim właścicielem, jest dokładnie czyszczone ze wszystkich śladów aplikacji.

  Porada: Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji o zmianie koloru auta porozmawiaj z certyfikowanym aplikatorem. Doradzi Ci i dokładnie wyceni projekt na podstawie Twoich potrzeb
  i oczekiwanych rezultatów.

  Jakie są koszty konserwacji po oklejeniu samochodu?

  O folię należy dbać tak samo, jak o lakier samochodowy. Regularne czyszczenie z brudu jest niezbędne. Zaleca się korzystanie z myjni bezdotykowej (bez gorącego wosku) lub dokładne mycie ręczne.

  Matowe i teksturowane folie wymagają więcej uwagi niż folie błyszczące, ich struktura powoduje łatwiejsze osadzanie się drobnego pyłu. Czyszczenie pojazdu oklejonego taką folią trwa nieco dłużej. Certyfikowany aplikator 3M poleci odpowiednie i bezpieczne środki czyszczące.


Wyraź siebie.

Wyraź siebie.

Wybieraj z bogatej palety kolorów i wykończeń lub stwórz własny projekt za pomocą aplikacji Restyling Studio.

URUCHOM RESTYLING STUDIO (UK, ENGLISH)

Znajdź certyfikowanego aplikatora folii do zmiany koloru auta.

Oklejanie pojazdu to żmudny i skomplikowany proces.

Certyfikowani aplikatorzy 3M to globalna sieć specjalistów. Ich wiedza
i umiejętności pozwalają im zastosować produkty do personalizacji samochodów 3M zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.


Główny baner przedstawiający ręce piszące na klawiaturze

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące naszych rozwiązań i usług. Czekamy na kontakt.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI