1. Polska
  2. Motoryzacja
  3. Transport
Motoryzacja

Dedykowane rozwiązania dla producentów środków transportu

Niezależnie, czy odpowiadasz za produkcję, zakupy, czy projekt, codziennie stajesz przed wyzwaniami. Poznaj dedykowane rozwiązania 3M, przygotowane w różnych kategoriach- specjalnie dobrane do Twojej branży- producentów samochodów, autobusów, pociągów oraz innych środków transportu takich jak samoloty, czy łodzie. Zainspiruj się rozwiązaniami, które pochodzą z innych branż- lekkie i trwałe kompozyty z lotnictwa, które możesz wykorzystać w konstrukcji nadwozi, sposoby na przyspieszenie procesów produkcyjne znane z rynku automotive, czy rozwiązania pozwalające osiągnąć idealną powierzchnię laminatu. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom 3M i skorzystaj z gotowej bazy metod na obniżenie kosztów produkcji.

 Poznaj najważniejsze produkty  • Zawsze ostatecznego wyboru dokonuje klient, który potrzebuje rozwiązania spełniającego określone warunki technologiczne. Zawsze ważną przesłanką przy zakupie jest redukcja kosztów wytworzenia, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości. Wszystko, co robimy dla naszych klientów ma za zadanie ułatwić pracę, poprawić jej efektywność i jednocześnie zagwarantować przy tym stabilną jakość oraz obniżenie kosztów.


  • Doskonałym przykładem są maty podłogowe w lukach bagażowych na pojazdach DART bydgoskiej PESY. Naszym zadaniem było dopasowanie produktu w ten sposób, aby chronił wykładzinę podłogową i tym samym zapewniał kilkuletnią trwałość. Istotą sprawy było zminimalizowanie czasu potrzebnego na wymianę uszkodzonych fragmentów wykładziny i kosztów z tym związanych. Wykorzystaliśmy bardzo nietypowy laminat podłogowy, posiadający skrajne właściwości antypoślizgowe i grubą strukturę.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz produktu, porady technicznej lub aplikacyjnej.
Zadzwoń pod nr telefonu +48 22 739 60 09