Oznakowanie poziome dróg

 • Oznakowanie poziome dróg

  Utrzymanie widoczności oznakowania dróg 24/7 niezależnie od pogody.

  Ryzyko wypadków drogowych jest trzy razy większe w wilgotnych, ciemnych lub deszczowych warunkach. W takim środowisku oznakowanie drogi szybko traci widoczność, w miarę jak woda na jej powierzchni uniemożliwia utrzymanie odblaskowości, co jeszcze bardziej utrudnia jazdę.

  Taśmy 3M zapewniają widoczność oznakowania dróg, nawet w deszczowych i ciemnych warunkach. 3M oferuje oznakowanie skuteczne w każdych warunkach atmosferycznych, które zapewni doskonałą widoczność w porównaniu do tradycyjnych technologii oznakowania poziomego. Unikalne elementy optyczne przeciwdziałają normalnemu efektowi wpływu wody na oznakowanie i zapewniają doskonałą jego widoczność dla kierowców, nawet na ciemnych i mokrych drogach.

  Tradycyjne technologie wykonania oznakowania poziomego wykonane za pomocą "odsłoniętych soczewek" mają mikrokulki szklane umieszczone na wierzchniej warstwie oznakowania. Wiele z nich dobrze sprawuje się w suche dni, ale podczas zanurzenia oznakowania w wodzie oświetlenie reflektorów jest przez nie rozpraszane zamiast odbijane. Rezultatem jest znikoma przydatność takich oznakowań w stanie zamoczenia. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod produkcji oznakowania poziomego, wszystkie prefabrykowane drogowe taśmy odblaskowe 3M są widoczne nawet podczas poważnej ulewy.

  W sytuacjach wymagających stosowania czasowego oznakowania dróg, nasze taśmy do czasowej organizacji ruchu zapewniają idealne rozwiązanie dla oznaczenia pasów ruchu podczas robót drogowych i zmiany organizacji ruchu. Oprócz taśm w kolorze żółtym, dostarczamy również taśmę czarną do maskowania istniejącego oznakowania, co oznacza, że ​​istniejąca organizacja ruchu może być szybko przywrócona, kiedy roboty drogowe zostaną zakończone. Łatwość i szybkość stosowania oraz usuwania sprawia, że ​​prace drogowe mogą być skończone, a normalny ruch przywrócony, o wiele szybciej.


Kategorie produktów

 • Drogowe punktowe elementy odblaskowe, tak zwane "kocie oczy", efektywnie wyznaczają krawędzie pasów ruchu, co jest niezwykle pomocne dla kierowców, zwłaszcza w godzinach wieczornych oraz w niesprzyjających warunkach pogodowych.

  Zobacz Nasz produkty

 • Produkty 3M do oznakowania dróg wyróżniają się łatwością stosowania i fantastyczną trwałością. Taśma 3M™ Stamark™ zdecydowanie upraszcza proces tworzenia oznakowania poziomego na drogach.

  Nasze trwałe taśmy do znakowania dróg udowodniły w całej Europie, że są efektywną i długotrwałą alternatywą dla termo i chemoplastycznego oznakowania dróg, także dla tych wykonanych farbą. Niezaprzeczalny jest również fakt, że dużo łatwiej wykorzystać nasze produkty niż jakiekolwiek alternatywne rozwiązania.

  Zobacz Nasze produkty


Dołącz do nas
Zmień lokalizację
Polska - polski