Lokalizacja i znakowanie infrastruktury podziemnej

Lokalizatory i markery 3M zapewniają kompletny system lokalizacji, znakowania i mapowania ważnych instalacji podziemnych.

3M oferuje precyzyjne narzędzia niezbędne do zarządzania zasobami - od markerów pokazujących dokładną trasę i przybliżoną głębokość instalacji podziemnych, przez markery do przechowywania informacji po lokalizatory instalacji połączone z instrumentami do mapowania pól GPS/GIS.

Razem tworzą one kompletne rozwiązanie zapewniające charakterystyczną dla wszystkich produktów 3M wydajność i niezawodność, której możesz zaufać. Dowiedz się więcej o produktach 3M do lokalizacji i znakowania infrastruktury podziemnej, rozwiązaniach przemysłowych do lokalizowania linii przesyłowych i materiałach na temat lokalizatorów instalacji.


Pracownik korzystający ze sprzętu lokalizującego i znakującego

Rewolucyjna technologia znakowania tras.

Szybko i dokładnie identyfikuj podziemne instalacje za pomocą systemów znakowania infrastruktury od 3M.

ZAPYTAJ EKSPERTA 3M

Zastosowania produktów do lokalizacji i znakowania

Dowiedz się, jak firma 3M może pomóc Ci rozwiązać problemy związane z lokalizowaniem i znakowaniem, bez względu na używane narzędzia.


Mężczyzna noszący ŚOI patrzący na laptopa

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Kliknij, aby poznać webinaria 3M na temat narzędzi energetycznych, w których podzielimy się specjalistyczną wiedzą dotyczącą różnych zagadnień związanych z energetyką — z dystrybucją i przesyłem energii.

  • Nowe produkty i rozwiązania, które pomogą Ci ulepszyć sieć energetyczną
  • Webinaria edukacyjne

Zarejestruj się na nasze nadchodzące webinaria i przeglądaj nagrania z poprzednich sesji.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINARIA DOTYCZĄCE ENERGETYKI JUŻ TERAZ

Oznakowanie infrastruktury i produkty lokalizacyjne

Znajdź poniżej produkt do lokalizowania i znakowania.

  • System 3M™ Electronic Marker System (EMS) skraca czas i obniża koszt konserwacji instalacji elektrycznych, pozwalając zespołom techników szybko lokalizować podziemne instalacje, w tym przebiegi kabli, połączenia, uskoki, kanały i skrzyżowania dróg.

  • Lokalizatory 3M™ Dynatel™ to precyzyjne narzędzia niezbędne do szybkiego zarządzania podziemnymi zasobami. Lokalizatory wskazują markery i współpracują z technologiami mapowania terenowego GPS/GIS.

  • Znajdź odpowiednie akcesoria do swoich lokalizatorów, w tym baterie, kable USB, klipsy łączące, obejmy indukcyjne czy kable do ram uziemiających itp.


Banner pokazujący cel na ikonie mapy

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszym ekspertem.

ZAPYTAJ EKSPERTA 3M

Często zadawane pytania dotyczące oznaczania i lokalizacji obiektów


Wsparcie sprzedażowe 3M dla spółek dystrybucyjnych

Jeśli nie masz pewności, czego potrzebujesz, nasz zespół może odwiedzić Cię, aby pomóc znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Dysponujemy również szeroką gamą dostępnych zasobów, w tym filmami, broszurami i kartami katalogowymi produktów, które pomogą Ci poszerzyć swoją wiedzę.


Wyślij nam wiadomość

Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M