Rozwiązania dla zakładów energetycznych - dystrybucja i przesył

Firma 3M zapewnia innowacyjne i zrównoważone rozwiązania w zakresie dystrybucji i przesyłu energii dla przemysłu energetycznego. Nasza bogata oferta produktów pomaga firmom z branży energetycznej efektywnie i niezawodnie dostarczać energię swoim klientom. Oferujemy rozwiązania obejmujące akcesoria do kabli zasilających od niskiego do wysokiego napięcia, izolacje i uszczelnienia, organizację przewodów i kabli, lokalizowanie i znakowanie, naprawę kabli, łączenie/podłączanie/uziemianie, zabezpieczenia przeciwpożarowe, izolacje elektryczne oraz środki ochrony indywidualnej.


Baner przedstawiający sieć energetyczną z liniami elektrycznymi  
Energia niezbędna do życia

Innowacyjne rozwiązania w zakresie dystrybucji i przesyłu energii, na których możesz polegać. Dowiedz się, jak zapewnić nieprzerwaną dostępność energii i zapobiegać awariom dzięki rozwiązaniom firmy 3M.

ZAPYTAJ EKSPERTA 3M

Polecane technologie dla zakładów energetycznych

Od rozwiązań z zakresu planowania do lokalizowania i znakowania po technologie zimno- i termokurczliwe, 3M oferuje szeroką gamę produktów, dzięki którym zmodernizujesz i wymienisz infrastrukturę.


Baner pokazujący przewodnik po zastosowaniach dla zakładów elektrycznych i dystrybucyjnych

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu do danego zastosowania?

Zobacz, jak 3M pomaga podłączyć elektrownie, podstacje, firmy, mieszkania i nie tylko do sieci elektrycznej, korzystając z naszego Przewodnika po zastosowaniach dla zakładów energetycznych.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM PRZEWODNIKIEM PO ZASTOSOWANIACH DLA zakładów energetycznych
Mężczyzna w kasku zabezpieczającym pracujący na tablecie

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Kliknij, aby poznać webinaria 3M na temat narzędzi energetycznych, w których podzielimy się  specjalistyczną wiedzą dotyczącą różnych zagadnień związanych z energetyką — z dystrybucją i przesyłem energii.

  • Nowe produkty i rozwiązania, które pomogą Ci ulepszyć sieć energetyczną
  • Webinaria edukacyjne

Zarejestruj się na nasze nadchodzące webinaria i przeglądaj nagrania z poprzednich sesji.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINARIA DOTYCZĄCE ENERGETYKI JUŻ TERAZ

Usługi dla spółek dystrybucyjnych

Jeśli nie masz pewności, czego potrzebujesz, nasz zespół może odwiedzić Twój zakład, aby pomóc Ci znaleźć właściwe rozwiązanie. Dysponujemy również szeroką gamą dostępnych zasobów, w tym filmami, broszurami i kartami katalogowymi produktów, które pomogą Ci poszerzyć swoją wiedzę.


Wyślij nam wiadomość

Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M