1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Pasy ścierne
 5. Pasy z półtna ściernego
 6. Pas na podkładzie z płótna 3M™ Trizact™ 237AA

Pas na podkładzie z płótna 3M™ Trizact™ 237AA

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Samoostrzące się piramidy nie tępią się i mniej się nagrzewają niż konwencjonalne materiały ścierne

Elastyczne podłoże zapewnia spójne wykończenie ponad konturami

Idealny do wykańczania pośredniego i polerowania dokładnego przed powlekaniem lub polerowaniem

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Samoostrzące się piramidy nie tępią się i mniej się nagrzewają niż konwencjonalne materiały ścierne
 • Elastyczne podłoże zapewnia spójne wykończenie ponad konturami
 • Idealny do wykańczania pośredniego i polerowania dokładnego przed powlekaniem lub polerowaniem
 • Zapewnia delikatniejsze wykończenie niż konwencjonalne materiały ścierne powlekane elektrostatycznie
 • Zapewnia delikatniejsze wykończenie niż konwencjonalne materiały ścierne powlekane elektrostatycznie
 • Zapewnia delikatniejsze wykończenie niż konwencjonalne materiały ścierne powlekane elektrostatycznie

Taśma z tkaniny 3M™ Trizact™ 237AA wykorzystuje technologię mikroreplikacji 3M, w której cząstki tlenku glinu o wielkości liczonej w mikronach są powlekane na podkładzie z tkaniny o gramaturze X, co zapewnia jednolite cięcie i wykończenie. Nasze taśmy posiadają środek wspomagający szlifowanie, który zapobiega gromadzeniu się ciepła, wypaczaniu i przebarwieniom.

Taśma z tkaniny 3M™ Trizact™ 237AA z szybko tnącym korundem, do równomiernego wykańczania twardych metali, takich jak stal węglowa i nierdzewna. Nasze taśmy wykorzystują unikalną technologię mikroreplikacji 3M, w której mikronowe cząstki tlenku glinu są formowane w maleńkie piramidki minerałów ściernych, a następnie powlekane na podkładzie z tkaniny o gramaturze X. Pod średnim ciśnieniem piramidy te nieustannie pękają, odsłaniając świeże, ostre minerały, zapewniając spójne cięcie i przewidywalne, delikatne wykończenie. Trwałe podłoże taśm z tkaniny 237AA zapewnia kontrolę, dopasowanie i efektywne szlifowanie przy średnim nacisku. Materiał ścierny łączony żywicą zapewnia większą odporność na wysokie temperatury i pomaga zapobiegać delaminacji. Trójwymiarowe piramidalne struktury ścierniwa są równomiernie rozprowadzane na całej powierzchni, zapewniając stałą wydajność. Te „piramidy” zawierają warstwy minerałów, które po wielokrotnym użyciu zaczynają się rozpadać, stale odsłaniając świeże minerały. Cykl odnawiania minerałów podtrzymuje ostrość ścierniwa. W taśmach zastosowano łączenie foliowe – mocne, bezpieczne połączenie, które łączy końce taśmy, wykonane z cienkiej folii łączącej, która minimalizuje ślady uderzeń. Dzięki temu taśma pracuje płynnie i oferuje spójne wyniki wykańczania. Nasze materiały ścierne Trizact pozwalają uzyskać dokładniejsze wykończenie, szybsze rezultaty i do pięciu razy dłuższą żywotność niż konwencjonalne produkty ścierne. Oferują one precyzyjną kontrolę wykończenia, pozwalając operatorom na redukcję sekwencji gradacji, a co za tym idzie, mniejszą liczbę etapów procesu i produktów ściernych.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M