Rolka do uszlachetniania powierzchni Scotch-Brite™

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Dostępne w różnych rozmiarach i gradacjach, aby spełnić różne wymagania projektu

Kodowane kolorami zgodnie z gradacją, aby zmniejszyć ryzyko błędu

Sprawdza się dobrze w przypadku metalu, tworzyw sztucznych i kompozytów

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Dostępne w różnych rozmiarach i gradacjach, aby spełnić różne wymagania projektu
 • Kodowane kolorami zgodnie z gradacją, aby zmniejszyć ryzyko błędu
 • Sprawdza się dobrze w przypadku metalu, tworzyw sztucznych i kompozytów
 • Otwarta włóknina jest odporna na zaszlichcanie i reaguje na nierówności powierzchni
 • Otwarta włóknina reaguje na nierówności powierzchni, minimalizując jednocześnie zmiany geometrii części

Rolka do uszlachetniania powierzchni Scotch-Brite™ posiada wszystkie zalety produktów Scotch-Brite™. Rolki są wykonane z tlenku glinu lub węglika krzemu i dostępne w różnych gradacjach, od bardzo drobnych do grubych. Materiały ścierne Scotch-Brite™ wykorzystują unikalną technologię włókninową przeznaczoną do ostrych i trwałych minerałów.

Użyj rolki do uszlachetniania powierzchni Scotch-Brite™ do skutecznego gratowania, ujednolicania i wykańczania rozmaitych podłoży. Wszechstronne rolki do uszlachetniania mogą być również używane do delikatnego szlifowania. Te uniwersalne rolki do uszlachetniania posiadają wszystkie zalety produktów Scotch-Brite™, w tym technologię włóknin ściernych i jednolitego cięcia. Wykorzystano w nich różne rodzaje tlenku glinu lub węglika krzemu oraz występują w różnych gradacjach, od bardzo drobnej (SFN) do grubej (CRS). Gradacje superdrobne przycinają mniej agresywnie, aby uzyskać dokładniejsze wykończenie, natomiast gatunki gruboziarniste przycinają bardziej agresywnie, aby wykończenie było grubsze. Do każdego zastosowania służy inna gradacja. Materiały ścierne Scotch-Brite™ są wyjątkowe, wykorzystują technologię włókninową, w której mineralny materiał ścierny jest przytwierdzany do włókien syntetycznych przy użyciu żywicy. Tworzy to otwartą konstrukcję włókninową. Przerwy między włóknami umożliwiają wydostawanie się nadmiaru materiału, aby zapobiec ścieraniu minerału przez zanieczyszczenia. Dzięki temu materiał mineralny pozostaje ostry na dłużej, poprawiając wydajność cięcia i wydłużając żywotność materiału ściernego. Sprężynowanie włókien dobrze sprawdza się na konturach i reaguje na subtelności na powierzchni. Dopasowująca się konstrukcja skutecznie usuwa niechciane graty, zabrudzenia i zanieczyszczenia bez niszczenia materiału podstawowego, dzięki czemu uzyskujesz spójne i jednolite wykończenie, część po części.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.